Author Topic: [INEA] małe zmiany -> 24 sloty  (Read 17793 times)

wiciu

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« on: 02 June 2007, 00:42:19 »
Kaszpir pracuje...ale Kaszpir nie jest sam. Dzisiaj na serwerze INEA podniosłem ilośc slotów do 24. Grało sie dobrze. Nie obserwowałem lagów na innych serwerach  gier stojących na tej maszynie.
Tak więc bujamy się na 24 slotach. Być może faktycznie developer RO coś zadziałał w temacie optymalizacji.
Panowie i nieliczne panie...zachęcam do tworzenia tego serwera na forum gry.inea.pl. Tylko waszymi głosami i zainteresowaniem jestem w stanie prowadzić takie gry w sici INEA. Brakl zainteresowania ze strony graczy, czy też bierne korzystanie z zasobów maszyny są gwoździem do trumny sceny RO w PL.
Bądźcie aktywni... dyskutujcie.. dajcie coś z siebie.... a my z wielką radością damy wam miejsce do wspólnej zabawy.

TO nieco dramatyczny apel... ale muszę powiedzieć że jestem przerażony poziomem polskiego e-sportu w PL. Polacy nie potrafią grać w gry komputerowe .. niestety.
Zmieńmy to. Albo bawmy się na serwerach w Niemczech... jako pariasi.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #1 on: 03 June 2007, 09:16:17 »
no bez przesady z tym esportem, bo wiekszosc to szuka sponora do jakiegos miernego klanu (mam na mysli CS ;) ), a sponsorzy wogole nie maja pojecia co sie od nich chce wiec sie w to nie pchaja.

ja to mam nadzieje ze opcja rozdawania zaproszen do sprobowania gry za free przez 10 dni pomoze w rozpropagowaniu gry.

Wawer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #2 on: 03 June 2007, 11:28:15 »
No właśnie te zaproszenia to free trial przez 10 dni?

trawiator

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #3 on: 03 June 2007, 11:40:46 »
Tak.

Bathin

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #4 on: 03 June 2007, 13:17:42 »
Quote
wiciu : Dzisiaj na serwerze INEA podniosłem ilośc slotów do 24. Grało sie dobrze. Nie obserwowałem lagów na innych serwerach  gier stojących na tej maszynie. Tak więc bujamy się na 24 slotach.

Lol, na prawdę w świetle 50-cio slotowców to nie lada wyczyn, brawo !

plonek

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #5 on: 03 June 2007, 13:26:40 »
nie wiem jak u innych ale ja mam super lagi po zwiększeniu liczby slotów :dozingoff

Garbol

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #6 on: 03 June 2007, 15:46:03 »
czy tylko mi sie wydaje czy po każdej zmianie mapy wywala z serwera?

Soltys

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #7 on: 03 June 2007, 16:57:00 »
Quote
Bathin :
Quote
wiciu : Dzisiaj na serwerze INEA podniosłem ilośc slotów do 24. Grało sie dobrze. Nie obserwowałem lagów na innych serwerach  gier stojących na tej maszynie. Tak więc bujamy się na 24 slotach.

Lol, na prawdę w świetle 50-cio slotowców to nie lada wyczyn, brawo !



Wez pod uwage ze na taj maszynie co ciagnie RO stoja tez serwery innych gier, nie wymienie jakie bo ich nie znam:P.

wiciu

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #8 on: 04 June 2007, 18:44:51 »
Quote
Bathin :
Quote
wiciu : Dzisiaj na serwerze INEA podniosłem ilośc slotów do 24. Grało sie dobrze. Nie obserwowałem lagów na innych serwerach  gier stojących na tej maszynie. Tak więc bujamy się na 24 slotach.

Lol, na prawdę w świetle 50-cio slotowców to nie lada wyczyn, brawo !

Komu mam bić brawo ? Miało być ironicznie.. a wyszło dziwnie :)
A teraz dlaczego dziwnie.  
Gdzieś tutaj pisałem że możemy dać na serwer RO maszynę która PRAWDOPODOBNIE pociągnie 32 sloty bez lagów. I co ??? Hahah NIC, zero odzewu. Skoro wam nie zależy to nam ma zależeć ? Dlaczego śmiejesz się z 24 slotów skoro nie byliście zainteresowani nawet 32 slotami :) I gdzie 50 do 32 ???

Cumak69

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #9 on: 04 June 2007, 20:54:56 »
Ja tam mowie brawo bo się na Inea dobrze bawie,tym nie mniej panowie
1.Sie nie oszukujmy lagi są
2.Nie ma votowania

wiciu

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #10 on: 05 June 2007, 06:41:11 »
Quote
Cumak69 :
Ja tam mowie brawo bo się na Inea dobrze bawie,tym nie mniej panowie
1.Sie nie oszukujmy lagi są
2.Nie ma votowania

ad 1) grałem.. i kiedy ja grałem lagów nie było.. a było 24/24 - podaj może czas... datę...kiedy tak się działo. Może mapkę ?
ad 2)  bo były grane non stop 4 mapki..

Bathin

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #11 on: 05 June 2007, 07:30:22 »
Po ostatnim numerze jaki mnie spotkał na INEI darowałem sobie ten serwer i wyrzuciłem go z "ulubionych", a było tak:
Zaczęliśmy Stalingrad i nagle po stronie niemieckiej było dwa razy więcej ludzi, proszę żeby ktoś przeszedł i zero odzewu, więc sam przeszedłem na stronę ruskich. Po chwili po naszej stronie znalazło się dwa razy więcej graczy, pytam się "co Wy robicie ?", zero odzewu, wk... sie i puściłem wiązkę (przy czym wiązka wyglądała tak jak "wk...") no i nagle kick. Dlatego mam gdzieś takie serwery.

Wawer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #12 on: 05 June 2007, 09:56:25 »
Bathin nie przesadzaj, na wszystkich serwerach zdarzają się czasem nierówne składy na początku rundy.
A za przeklinanie na Inea jest co najmniej kick wiec się nie dziw.

Cumak69

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #13 on: 05 June 2007, 13:05:29 »
1)wiesz co wiciu faktycznie stwerdzam że to nie lagi ale pamiec mojego kompa czasem nawala na nowych mapach.

Bathin powiem ci lepszy numer,Guderian wczoraj na mannikkali postwił arty i mowi że poszła na east,a te debile pchaja sie na własny ogień.
Powiedział żeby sie ogarneli bo ida jak barany i następna fala wpadła na własne arty,wtedy nie wyrobił i posłał wiąche.
Dostał kicka ,ok wrocił przeprosił i zaczął tłumaczyć,wtedy dostał permanent bana.

Jak dla mnie wielkie LOL,czy każdemu w tym kraju co ma troche władzy musi odbijać?

Wawer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #14 on: 05 June 2007, 17:57:16 »
To za co cenię scenę R.O. to między innymi fakt, ze tak bardzo różni się od freeplayu w Ceesa. Nie ma wyzywania się i bluzgania
Jeśli komus nie podoba się styl gry niedoświadczonych graczy może po prostu zmienic serwer na inny. Jest parę zachodnich serwerów na których można pograć na wysokim poziomie.
Z polskimi graczami jest zazwyczaj tak, ze zwykle zaczynają swą przygode z R.O. na polskich serwerach.
Jeśli taki niedoświadczony gracz zostanie zbluzgany przez "pro" gracza to raczej nie zachęci go do grania, co?

Moim zdaniem, gdy ktoś się bierze za dowodzenie, to jak każdy dowódca musi mieć świadomość, że obok doświadczonego wojska , bedzie musiał pokierowac także "świeżaczkami".
A bluzganie i wyzywanie to oznaka słabości i nieskuteczności a nie motywacja.