Author Topic: [INEA] małe zmiany -> 24 sloty  (Read 17794 times)

Desperat

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #30 on: 11 June 2007, 11:22:18 »
VOTE-owanie juz dziala.  WIDZIMY SIE WSZYSCY NA SERVERKU :D

Bathin

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #31 on: 11 June 2007, 12:24:40 »
Quote
desperat19 : WIDZIMY SIE WSZYSCY NA SERVERKU :D

Uuu, przy 24 slotach raczej nie mozliwe:no

[E'sS]

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #32 on: 17 November 2007, 22:29:18 »
Czy ktoś mi wyjaśni co to za dziwna metoda losowego wyrzucania gracza z serwera ?
Dzisiaj dwa razy Sadek został wyrzucony z Inei, Alex coś tam tłumaczył o rezerwacji slotów, wtf ?

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #33 on: 18 November 2007, 00:19:58 »
wybrane osoby maja rezerwacje slotow (admini)
wywala osobe ktora ma mniejjszy wynik przy najdluzszym czasie grania - tak wiec jak nie bedziesz lamil przez dlugi czas to cie nie wykopie ;)

[E'sS]

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #34 on: 18 November 2007, 01:42:55 »
Hehe, dobre, akurat Sadek był 2 x pierwszy w klasyfikacji.

coval

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #35 on: 18 November 2007, 11:42:03 »
widocznie tu sie licza fragi a nie fragi + przejecia + ammo :p:D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #36 on: 18 November 2007, 21:10:11 »
niestety zmiana slotow z 32 na 30, procek jednak na niekorych mapach nie wyrabia

AdikPL

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #37 on: 19 November 2007, 12:02:51 »
Quote
coval :
widocznie tu sie licza fragi a nie fragi + przejecia + ammo :p:D

To dlatego zawsze wylatujesz z serwa ?

Bauer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #38 on: 19 November 2007, 14:44:29 »
Grałem wtedy i wątpię żeby Sadek miał te punkty za ammo i przejęcia. Coś po prostu jest nie tak bo prawie  zawsze kick trafia na Sadka. Moim zdaniem ktoś wali przekręty i tyle bo byłem na liście zawsze za Sadkiem a mnie nie wyrzucało. Ta sytuacja wymaga czyjegoś wytłumaczenia.

AdikPL

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #39 on: 19 November 2007, 14:49:22 »
ostatnio  wszyscy zagłosowali na  mapke na inei juz napis ze wygrała a tu admin zmienił nam na inna , szkoda ze nie pamietam kto wtedy siedział jako admin

a tak poza tym to co to za rezerwacja  slotów przez adminów , chyba sie w główkach poprzewracało !!! czekac na swoja kolej jak inni , to ze ktos zabije 1 przez cała  gre  to co , kazdy sie uczy i nie kazdy jest pro , a  jak panom adminom nie che sie czekac to niech sobie wykupia własny serwer  i wtedy moga tam siedzeć do woli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #40 on: 19 November 2007, 16:06:17 »
w ten weekend zmiany na serwerze byly i prosilem specjalnie adminow aby zmienili ze 3 razy recznie mapy aby sie zapisaly ustawienia - lepiej zmienic mape na koncu niz w srodku gry, a jak jest votemap to usatwienia sie nie zapisuja.

na serwerze 4 osoby maja rezerwacje slotow http://gry.inea.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=269&Itemid=99
ja, alex, vodka i warman bo sa oni najaktywniejszymi adminami tkrozy zgalszaja mi problemy z serwerem.

Adik, nikt cie nie zmusza do gry na serwerze, poza tym admin oprocz praw ma duze obowiazki, i uwierz mi ze ich praca nie wyglada rozowo.

Bauer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #41 on: 19 November 2007, 16:34:57 »
Jednym z obowiązków jest pewnie robienie miejsce na serwie kolegom. I losowe wybieranie kto ma odpaść :)

Desperat

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #42 on: 19 November 2007, 16:52:20 »
Quote
_KaszpiR_ :
emid=99
ja, alex, vodka i warman bo sa oni najaktywniejszymi adminami tkrozy zgalszaja mi problemy z serwerem.


ŁAT DE FAK  ??  a ja ??  Kto ma największą wykazywalność   ! ME !

Quote
_KaszpiR_ :
Adik, nikt cie nie zmusza do gry na serwerze, poza tym admin oprocz praw ma duze obowiazki, i uwierz mi ze ich praca nie wyglada rozowo.


eeeee tam :D Admin fajna sprawa ;]  tylko,że mało osób lubi twojego nicka    xD

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #43 on: 19 November 2007, 16:56:24 »
Ech nie mój interes bo na Ineii to ja administratora nie posiadam, ale z webadminki NIE DA SIĘ zorientować co dokładnie się dzieje podczas gry, ani nie ma voipu ani ogólnego rozeznania nad poczynaniami graczy (znaczy wiadomo ile kto zrobił TK ale czy przypadkiem czy umyślnie to już nie) jedyne co można sprawdzić to konsola chat'owa w grze ale ludzie tam różne rzeczy piszą i wcale nie jest powiedziane że muszą one być zgodne z faktami. Po to została "wynaleziona" instytucja rezerwacji slotów dla Adminów - jest to jedyne narzędzie umożliwiające faktyczną kontrolę nad grą. Cóż zrobić, że ten serwer jest przepełniony i ktoś musi dla dobra Wspólnoty...echem czasowo przenieść się na jakiś inny :wink
A któż to miałby być? Gracz najbardziej aktywny?:D

Acha nie znam opisanej sytuacji z "widzenia" więc się nie wypowiadam w stosunku do niej ani do żadnego gracza personalnie (no może z tym wyjątkiem, że pozdrawiam z tego miejsca starego RO-druha Sadka :D)

AdikPL

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #44 on: 19 November 2007, 17:03:43 »
KaszpiR_ powiedz to tym którzy naprawde chca sobie pograc , poza tym wydaje mi sie ze długi czas  ten serwer chodził bez waszego wtracania sie i  działął całkiem niezle , tobie tez nik nie kaze tu grac !!!!

sa jeszcze inne sprawy :

warman napisal podczas grania na inea"NIECH WSZYSCY TERAZ ŁADNIE SIĘ PRZYWITAJĄ Z 1ST BO JAK NIE TO KICK"

ktos robił screany wiec jak tylko  sie znajda to dam na potwierdzenie