Author Topic: [INEA] małe zmiany -> 24 sloty  (Read 17792 times)

AdikPL

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #60 on: 19 November 2007, 23:29:37 »
Chciałem przeprosić WarMan-a za wcześniejszy post , osoba która mi to przekazała z mojego   klanu ( świadek naoczny) nie ma jak sie okazało screana wiec uznaje te słowa za zwykłe pomówienie za co serdecznie przepraszam.

Alex

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #61 on: 19 November 2007, 23:44:26 »
Chyba pierwszy raz spotykam się na tym forum z czymś takim, jak osobista odwaga aby sprostować fałszywą z gruntu wypowiedź i w dodatku za nia przeprosić. Wiem, że wprowadzono Adika w błąd bo byłem świadkiem całego zajścia. Wiem także kto to zrobił. W tym konkretnym przypadku sprawdza się poiedzenie: że są ludzie i ludziska czy inaczej ludzie i taborety.

AdikPL jestem pod wrażeniem.:yes

Bauer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #62 on: 20 November 2007, 00:40:52 »
Jestem za zamknięciem tego tematu. Mam też nadzieje że będzie dobrze a nawet lepiej. I my też rozruszaliśmy ten serwer naszymi częstymi wizytami.

Do zobaczenia po przeciwnej stronie lunety.

Wawer

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #63 on: 20 November 2007, 01:35:12 »
Umówmy się, że serwer żyje dzięki ludziom z różnych klanów. I wszyscy mają wkład w jego niewątpliwy sukces.

Ja natomiast aby zakończyć miłą konkluzją niepotrzebne spory przypomnę jaka była sytuacja naszej sceny mniej więcej rok temu, w czasie teoretycznego szczytu popularnosci Czerwonej Orkiestry:
-enclave przechodziła w uśpienie
-UKF po wygraniu PC pograło jeszcze trochę i się rozpadło
-na scenie były dwie ekipy grające w ligach (  DESTINY i 1st Cav) plus wciąż przekształcające się ekipy freeplayowe. Wydawało się, że powoli wszystko się kończy.

A po roku okazuje się, że jest chyba z 10 klanów w tym 8 które regularnie grają ligę ( 9 licząc druga dywizję kawalerzystów)
Zamiast się kłócić, cieszmy się, że jest nas tak dużo:yes

wiciu

  • Guest
[INEA] małe zmiany -> 24 sloty
« Reply #64 on: 20 November 2007, 09:07:41 »
No to ja postawie kropkę nad I  w uzupełnieniu do tego co napisał WAWER. Od samego poczatku kiedy gra ukazała pojawila sie jako demko postawilem serwa by promować w PL tę gre. Na poczatku zainteresowanie spore jednak.. gra przerosła niektórych. Zostało pare ludzików którym sie ta produkcja  naprawdę spodobała. Sami fani. I dobrze.
Scena jest mala. Maluteńka. Ludzi ktorzy graja dzisiaj i pisza tutaj na forum pojawili się na INEA już wczesniej.  
TO te same nicki.
Tworzymy (ludzie zwiazani z serwerami w INEA i G4G) serwery nie dla SCENY jakiejś gry, a dla pasjonatów. Co oznacza że nie mam najmniejszego zamiaru promować klanów. I ciesze sie kiedy kolo tagow klanowych graja takze nołnejmy :). Serwer INEI jest dla wszystkich.
Świętych krów nie ma i nie będzie.
RO to niszowa gra która nie bedzie medialna. Nie jest nosna reklamowo. Poza tym zjada full mocy serwera. W miejsce jednego RO
na 30 slotow mozna postawic 3 serwery COD2 na 16 slotów. Sama bieda. Ciezko przekonac providerów zeby hostowali takie tytuly.
Takie sa przykre fakty.
Jakie z tego wnioski ?
Ano takie abyscie sie przestali kłocić o sloty jak jakieś szczeniaki. Zalosnie to wyglada musze powiedziec. Slota  powinienen miec
tylko Kaszpir no i ja. To moje zdanie. Kaszpir rozdal slociki tym ktorzy aktywnie NAM pomagaja prowadzic serwer.
I tu nie chodzi o granie a o zglaszanie bledow czy tez propozycji zmian. I to dla nas sie liczy najbardziej.
Mamy maly pomysl jak rozwiązac temat slotów.  Ale o tym to na naszym forum. Propozycja bedzie taka jakie są wasze pretensje :).
I dla tak malej ekipy grającej w tę gra .. mam dobra radę. Spory nic nie dadzą. Lepiej zewrzyjcie szeregi i zacznijcie popularyzować te gre
Wtedy dopiero moze byc jakis rozwoj, jakis lepszy hosting w PL czy cos w tym rodzaju. Przepychankami z okazji slotów
na serwie tylko zniechecacie tych ktorzy cos tam wam organizuja. ( bo to samo sie nie organizuje).

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl