Author Topic: Serwery RO Astera  (Read 20801 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #45 on: 07 September 2007, 11:28:14 »
Quote
Prawda taka ze najprawdopodobniej ilu jest zarejestrowanych aktywnych uzytkownikow na forum tyle będzie propozycji customów a złoty środek może nie każdemu odpowiadac i później znowu będzie buba bo temu i tamtemu nie spasowało


To przecież  mówie, żeby każdy zainteresowany zaproponował jakąś mapę i z tych map poprzez głosowanie wyłoni się te które znajdą się na serwerze. Jakoś do tej pory tłumu chętnych nie widać.

Wawer

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #46 on: 07 September 2007, 11:38:39 »
Ja już dałem:
Hochburg i Lazur. Wiem, że nie wszystkim moga się podobać ale mnie akurat tak. No i jeszcze Aprilshowers ( czy jakoś tak)
Przy czym jestem za tym, żeby np Hochburg był grany przez 2 rundy a Aprilshowers przez 5.
Pozy tym ograniczyłbym ilość map customowych na serwerze do 10 -12. A po jakims czasie wywalałoby się 2 najmniej popularne  i wstawiało nowe.
To oczywiście moja propozyzja. Niech nikt nie czuje się atakowany:p

Desperat

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #47 on: 07 September 2007, 11:59:25 »
Grey Ghosts Of War , FullMj ( chociaż grając już 5Vs5 jest troche ciasno ale kiedys gralem na publiku w 18 osób na tej mapie i byla kozacka rzeźnia :D :D) Aprilshowers, Budapest  (uważam ze ta mapa spokojnie mogla by sie znalezc w standardach) Beach Assalut(?)  Kaukasus SH, Pariser Platz ( pamietam ze byla dosc grywalna)

Moje propozyszyny :)

AdikPL

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #48 on: 07 September 2007, 13:06:02 »
Blitzkrieg V2, Koitos.

jelonek

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #49 on: 07 September 2007, 15:09:28 »
Kolno i Entweichen obowiązkowo :)

pozdr

Dziki_Koziol

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #50 on: 07 September 2007, 16:13:34 »
Kaukasus SH, Aprilshowers, GGoW, Bialystok_beta2 :D Makhnovo village.

Mati

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #51 on: 07 September 2007, 18:10:35 »
Factory 1 lub 2, Makhnovo village.

Sojuz_PL

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #52 on: 07 September 2007, 18:45:45 »
Ja do #2 dodałbym te mapy:  Budapest, Aprilshowers, fullmj, GreyGhostOfWar, Gorlitz_beta3, Koitos1944, Makhnovo_Village, MuddyTigers, Town_Assault, Warsaw oraz dwie przeróbki dobrze nam znanych map: Odessa_Tank, Basovka_Tank.
Sporo ich :blush ,ale według mnie wszystkie są starannie wykonane.  Dodam, że żadna z tych map mi nie przycina, np. Hochburg na moim kompie to totalna porażka, fpsy nie przekraczają 20.

Sava

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #53 on: 07 September 2007, 19:57:27 »
Nie lepiej jak pisałem z zapisków-logów z dawnego astera 2 gdy stał on jeszcze na customach(jeśli jeszcze takowe są zarchiwizowane) wylookac jakie 5 (lub wiecej/mniej) map które były najcześciej grane ? i sprawa z głowy

Dziki_Koziol

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #54 on: 07 September 2007, 20:11:26 »
Quote
Sava :
Nie lepiej jak pisałem z zapisków-logów z dawnego astera 2 gdy stał on jeszcze na customach(jeśli jeszcze takowe są zarchiwizowane) wylookac jakie 5 (lub wiecej/mniej) map które były najcześciej grane ? i sprawa z głowy

Ale Aster z customami to historia, po co narzucać z góry wąski wybór?? Z tych się wybierze, tym bardziej, że pojawiły sie nowe mapy.

kryszek

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #55 on: 07 September 2007, 21:39:27 »
Ej, czemu zmieniliście na asterze 1 na jedną rundę??:/ Ja dzisiaj po tygodniu wbijam do gry i nie zdąże sie rozgrzać i koniec mapki:P

AdikPL

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #56 on: 07 September 2007, 23:25:12 »
no mnie tez to dziwi , i jeszcze od  CiociOli  jakies głupie teksty dostaje jak sie zapytałem na serwie. ( miałem jej napisac cos tu ale  ...................... sie ustepuje )

trawiator

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #57 on: 07 September 2007, 23:39:43 »
Jak zwykle burak opcji w webadminie. Ustawiłem aby krovirog i balckdayjuly trwały 1 rundę a reszty map nie dotykałem. Okazuje się że jeśli mapa nie ma zdefiniowanej ilości rund to przejmuje tą wartość od poprzedniej która była grana ignorując ustawienia główne serwera. Tak też po BDJ lub KR została jedna runda. Po zmianie mapy powinno wrócić wszystko do normy, ustawiłem już odpowiednie limity dla reszty map.

kryszek

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #58 on: 07 September 2007, 23:41:01 »
Quote
AdikPL :
no mnie tez to dziwi , i jeszcze od  CiociOli  jakies głupie teksty dostaje jak sie zapytałem na serwie. ( miałem jej napisac cos tu ale  ...................... sie ustepuje )


Tutaj się zgadzam,ze Ciocia zbyt miło nie odpowiedział,bo powiedziała coś typu "myslałam,ze to ty" gdy spytałes sie tylko kto pozmieniał na 1 rundę.

AdikPL

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #59 on: 07 September 2007, 23:44:00 »
ona ma na mnie alergie i nie potrafi nie odpowiedziec uszczypliwie , lub wogóle nic nie powiedziec .