Author Topic: Serwery RO Astera  (Read 20700 times)

AdikPL

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #75 on: 24 September 2007, 13:02:23 »
Quote
Alex :
 Coś tam enclave wspomniało o swoim publicznym serwerze w niedługim czasie. Może za niedługo będą 2 dobre serwery?


Fajnie ze sie coś dzieje ale skoro nie potrafimy 3 serwerów zapełnic to nie wiem czy ma to jakis szczególny  sens  , choc może sie myle

Wawer

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #76 on: 24 September 2007, 13:08:41 »
Quote
Alex :
 Chcielibyśmy też aby dodał kilka map które będą grane w roladerze i jednego customa który wg mnie może być lepszy niż większość z nowych map (myślę o Budapeszcie). W zasadzie nie gramy na asterach bo tam oprócz wyższych pingów jest za dużo map czołgowych (może oprócz oględowa) na które "szkoda" nam czasu.  Jak ktoś nie lubi grać na "standardach" niech idzie na astera #2 i go "rozkręca" z tymi co mają podobne zainteresowania.



Yes Yes Yes.

Co do serwera enclave na razie cisza. :|

Alex

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #77 on: 24 September 2007, 14:08:37 »
Quote
AdikPL :
...

Fajnie ze sie coś dzieje ale skoro nie potrafimy 3 serwerów zapełnic to nie wiem czy ma to jakis szczególny  sens  , choc może sie myle



Nie chodzi o "zapełnienie" serwerów. Wolimy pograć w mniejszej grupie ale za to z graczami którzy prezentują jednak wyższy poziom zarówno gry jak i kultury.

Sojuz_PL

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #78 on: 24 September 2007, 15:20:52 »
Budapest... ?  Jak najbardziej na TAK ! :D

Bathin

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #79 on: 25 September 2007, 08:03:29 »
Quote
Alex :Wolimy pograć w mniejszej grupie ale za to z graczami którzy prezentują jednak wyższy poziom zarówno gry jak i kultury.

Jest jedna rada na to, admini Inei powinni zamknąć serwer dla ogółu, rozesłać do 30 pro graczy zaproszenia z hasłem i będziecie mieli wysoki poziom gry i kultury.
Wczoraj wieczorem Aster 1 dał radę, był pełen:) Wystarczyło że weszliśmy w kilku i po kilku minutach był full.
Pzdr

Desperat

  • Guest
Serwery RO Astera
« Reply #80 on: 26 September 2007, 15:21:02 »
z innej beczki - Mógł by mi ktos (jeśli ma) udostępnić mapę  - Arad 1941 ?? spodobałą mi się ta akcja