Author Topic: Wersja cenegi  (Read 36411 times)

Sieja

  • Guest
Wersja cenegi
« on: 04 August 2006, 19:51:35 »
Czy jesli kupie gre w sklepie w pudelku znajde plyte z gra czy tylko jakies konto do sciagania przez steam ?

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #1 on: 04 August 2006, 20:13:42 »
W dobrym tonie byłoby dać 2 CD lub DVD plus instrukcja po polsku. Ale cena bardzo niska, więc może w pudełku będzie tylko klucz?

doz

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #2 on: 04 August 2006, 21:51:45 »
napisalem maila do cenegi i otrzymalem odpowiedz:
w pudełku bedzie znajdowała się plyta dvd zawierajaca gre red orchestra: ostfront 41-45 , klucz aktywacyjny oraz cos-tam ulotkowego od cenegi :)
a zreszta na stronie cenegi w wymagania ro pisze wyraznie:
Napęd:   CD-ROM 8x wiec plyta bedzie napewno :)

btw. wersja cenegi bedzie miala na plycie steama? cieszylbym sie gdybym nie musial wygrzebywac plytek z half life'm 2

ja juz zreszta zamowilem na stronie cenegi ro:o 41-45 za 24,99 + 10 zł kurier , przesylka z paragonem przyjdzie 11 sierpnia :)

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #3 on: 04 August 2006, 21:56:32 »
No jeśli płyta DVD w pudełku to może nie pójść na CD-ROM 8x :(

Yanek[PL]

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #4 on: 04 August 2006, 23:37:26 »
Ale lipa!!! Wolałbym DVD. Jakoś to lepiej brzmi...:D

doz

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #5 on: 05 August 2006, 14:42:28 »
lol.. wymagania minimalne -> MINIMUM cd-rom/dvd-rom 8x a maximum ile tam chcecie.
nie umiecie sie domyslec? lol

Wittmann

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #6 on: 06 August 2006, 23:33:30 »
co jak co ja już bym wolał 2 raz nie ściągać tej gry przy łączu 256kb przez jakieś 12h

trawiator

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #7 on: 07 August 2006, 00:20:33 »
Jezeli nie wywalisz gry po tych darmowych dniach to nie bedziesz musial jej znow sciagac.

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #8 on: 07 August 2006, 08:56:01 »
Quote
trawiator :
Jezeli nie wywalisz gry po tych darmowych dniach to nie bedziesz musial jej znow sciagac.

Oczekuje pudełkowej wersji RO z Cenegi, nie udało mi sie jednak wytrzymac do 11 sierpnia i w sobote sciagnałem przez Steam-a grę, wszystko ok gra hula. Szkoda ze tak pozno zdecydowalem sie sciagnac, sobota i niedziela za krótka :D
Majac juz sciagnieta grę to  po otrzymaniu z Cenegi wystarczy tylko wpisac cd-key który otrzymam?
Czy lepiej odinstalowac i na nowo z płyty? Nie zalezy mi na polskiej wersji...
Jakies sugestie, podpowiedz?
Dzieki

trawiator

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #9 on: 07 August 2006, 12:26:10 »
Quote
Majac juz sciagnieta grę to po otrzymaniu z Cenegi wystarczy tylko wpisac cd-key który otrzymam?

Tak, ewentualnie steam kaze ci wlozyc plyte w celu sprawdzenia cyz masz orginalny nosnik

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #10 on: 08 August 2006, 10:41:29 »
Dla oczekujących przesyłki z Cenega informuje ze dzisiaj będzie wysłana część zamówień, nie wiem jaka politykę ma ta firma ale dzisiaj sa realizowane zamówienie z wysyłka kurierska....pocztą będą w dniu jutrzejszym. Jak poinformował mnie dział handlowy robią sukcesywnie ze względu na duża ilość zamówień. Jest to informacja grzecznościowa i terminy mogą okazać sie zróżnicowane.

Zyklon

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #11 on: 08 August 2006, 17:23:03 »
WoW super :D Darmowka sie skonczyla ale jesli naprawde juz dzis do mnie wyslali, to jutro popoludniu melduje sie panowie na waszym servie :D Mam nadzieje ze to pewna informacja... :)

Yanek[PL]

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #12 on: 08 August 2006, 22:10:43 »
Żeby nie było problemów z kupnem tej gry!! :) Czyżby powrót do PRL-u?? Kolejki wróciły?? :D

Guz

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #13 on: 08 August 2006, 22:48:16 »
Quote
Yanek[PL] :
Żeby nie było problemów z kupnem tej gry!! :) Czyżby powrót do PRL-u?? Kolejki wróciły?? :D


E tam nie przesadzaj, co najwyzej beda dawac na kartki. Chyba ze masz znajomego ktory znajdzie cos pod lada :wink:

EDIT: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,30092;core.html - kilka nowych wiadomosci odnosnie premiery

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #14 on: 10 August 2006, 09:55:20 »
No i nie sprawdziło sie odnośnie wysyłki, bynajmniej w moim przypadku. Może dzisiaj kurier zawita.
We wtorek zapewniali ze wyjdzie...ach Ci handlowcy..


EDIT: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,30092;core.html - kilka nowych wiadomosci odnosnie premiery
A propos opisanych na w/w stronie informacji, dodatek miedzy innymi Krwawy las to on chyba juz jest w tym co ściągaliśmy ze Steamu? Czy błędnie myślę.....