Author Topic: Wersja cenegi  (Read 36339 times)

Mati

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #30 on: 11 August 2006, 20:50:06 »
Hmmm... dziwne, bo włączyłem gre po tym długim apdejtowaniu i... I zobaczyłem, że nie mam wesji Polskiej! Oczywiście w opcjach instalacji wybrałem język Polski. Czy ktoś wie jak temu zaradzić ?

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #31 on: 11 August 2006, 21:10:15 »
Jeszcze nie wiem, dopiero co kupiłem grę do testów. Choć wczoraj niektórzy mówili, że im polska wersja działa, a inni że olali...

Na razie na pierwszy rzut oka instrukcja jest w miarę w miarę. Jest parę błędów ale spoko, idzie po chwili praktyki się połapać, że tłumacz nie do końca pograł sobie w gierkę.

No i myślałem, że będzie to DVD, a jednak są 2 CD...

Szkoda, że nie dali na okładce także linku do naszego serwisu :) Ale jest na ich stronie, więc jakoś tutaj ludziska potrafiają :)

Mati

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #32 on: 11 August 2006, 21:45:45 »
A wiesz... w sumie się ciesze, że mi nie działa ta wersja Polska. Kumpel mi mówił, że ta  wersja jest kiepska, np.: Alianci zdobyli The Ruin... albo Ekipiarz Tanka xD

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #33 on: 11 August 2006, 22:27:35 »
Więcej o instalacji i problemach na nowym wątku w dziale pomocy technicznej... Wersja Cenegi, gdzie zapraszam.

Aslan_pl

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #34 on: 11 August 2006, 23:22:29 »
Według mnie wersja cenegi po polsku jest bardzo dobra. Ja mam RO w polskiej wersji i jest wszystko dobre.

Xello

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #35 on: 12 August 2006, 10:12:32 »
Faktycznie nawet znosnie zrobiona ta wersja polska. Ciekawe jak bedzie po Spaczowaniu gry czy zostanie po polsku czy nie, ;] a walsnie ja kupujac RO wczoraj w Empiku dostalem sluchawki z micem Gratis ;]

Shock

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #36 on: 13 August 2006, 08:34:35 »
Witam. Jestem nowy w RO (do tej pory grałem w AA i zresztą dalej gram). Również kupiłem wersję wydaną przez Cenegę. Wszystko jest ok, jak pisali wcześniej niektórzy. Jedną wadą jaką zaobserwowałem jest niedokładne spolszczenie tzn czasami opis jakiejś broni jest po angielsku czy nawet object'y na mape :)

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #37 on: 13 August 2006, 11:09:21 »
Za to nie ma co winić Cenegi. Przetłumaczyli to co było do przetłumaczenia, czyli pliki "językowe" z rozszerzeniem .int plus dodali graficzne reprezentacje polskich czcionek w plikach ROFonts.utx i ROFontsTwo.utx.
Reszta nie przetłumaczonych terminów pojawia się z innych źródeł, np. mapy customowe. Oraz terminy, których na razie Tripwire nie przewidziała do tłumaczenia.

Wrona

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #38 on: 15 August 2006, 07:08:29 »
Quote
Mati :
Kumpel mi mówił, że ta  wersja jest kiepska, np.: Alianci zdobyli The Ruin... albo Ekipiarz Tanka xD


Kumpel nie jest jak widać guru i omnibusem - wymieniony "Ekipiarz Tanka", to tak naprawdę przekręcony przez Twego koleżkę polski zapis fonetyczny rosyjskiego odpowiednika Panzerbesatzung - czyli obsady/załogi czołgu... Informacja ta jest do znalezienia w instrukcji. RTFM ;)

Mati

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #39 on: 15 August 2006, 10:34:58 »
Tak czy siak, po sprawdzeniu wersji polskiej postanowiłem pozostać przy wersji oryginalnej.

Wrona

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #40 on: 16 August 2006, 08:31:54 »
Hehe, często tak jest... Ja tylko wbiłem kluczyk do Steama, pliki zostały po darmowym okresie. Nie mam zamiaru psuć sobie krwi tłumaczeniem. To dla desperatów bez angielskiego.

Cyber.Panki

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #41 on: 17 August 2006, 20:43:22 »
Kurde bylem dzisiaj w Empiku i Carrefour i nie ma RO ;( Jutro wybiore sie do M1 bo i Media Markt (akurat dzis przyniesli mi ulotke reklamowa z MM wlasnie i pisze ze RO za 24,90 jest. Moze wiecie czy ta promocja jeszcze obowiazuje?) jest i Empik. Ach, myslalem ze pogram sobie juz jutro z rana a tu 'uj' (...morski :P). Nic to, ale mam nadzieje ze w sobotke sobie zagram.

maniu

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #42 on: 24 October 2006, 20:50:37 »
Yhh zamowilem orchestre 18 dzisiaj jest 24 i gra jeszcze nie dotarla pierwszy raz tak dlugo czekam na przesylke zazwyczaj nastepnego dnia od zlozenia zamowienia docieralo do mnie wszystko a tu lipa czekam jeszcze dwa dni i pozniej dzwonie do cenegi

EDIT:cos slyszalem,ze jakies sluchawki z mikrofonem dolanczaja czy do paczek od cenegi tez pakuja prezencik ?

Goral

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #43 on: 24 October 2006, 23:34:03 »
Takie geszefty dawali chyba w MPiK-u na początku sprzedaży...

jenkins

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #44 on: 25 October 2006, 09:17:45 »
Quote
Goral :
Takie geszefty dawali chyba w MPiK-u na początku sprzedaży...              .................................   geszeft (nieczysty) interes, (nieuczciwa) transakcja handlowa; spekulacja, kombinacja, afera............................................:)