Author Topic: Wersja cenegi  (Read 36401 times)

[1stCav]SokoleOko

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #15 on: 10 August 2006, 10:49:24 »
A z innej beczki - będą wszystkie potrzebne patche? ;)

Latem zeszłego roku trzeba było czekać ponad miesiąc na polskiego patcha 1.4b do Silent Huntera III (też Cenega), żeby można bylo pograć przez sieć. :((

Aslan_pl

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #16 on: 10 August 2006, 11:17:09 »
Jak ktos wywalił gre po darmowy czasie to moze z płyty zainstalowac gre (czy trzeba zainstalowac tam gdzie sie ma steama? mozecie podac folder gdzie trzeba zainstalowac ??).

trawiator

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #17 on: 10 August 2006, 12:10:39 »
@Macias1973: To co napisali na WP to tylko lanie wody, chodzi o to ze w wersji wydanej przez Cenege mogla by sie nie znalezc wersja gry z ostatnia aktualizacja i po instalacji Steam dociagal by brakujace pliki z netu.

@SokoleOko: W grach wydawanych przez Seam nie ma czegos takiego jak patch.
Autorzy wydaja poprawke a Steam przy uruchomieniu automatycznie ja aplikuje do naszej gry.
Skonczyly sie juz czasy ze trzeba szukac poprawek po necie i sameme je instalowac, teraz wszystko robi sie automatycznie.

Poczytaj sobie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Steam

@Aslan: jak juz bedziesz mial DVD z gra to bedzie tam napewno piękny instalator który przeprowadzi cie przez proces instalacji i się dowiesz gdzie można a gdzie nie zainstalować grę.

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #18 on: 10 August 2006, 12:26:59 »
Jest... właśnie otrzymałem przesyłka i juz sie dziele informacjami:
Pudełko standardowe szerokie,dwa cd-romy , podręcznik gracza 22 stronicowy. Zawartość podręcznika oczywiście w języku polskim, zaczyna sie wstępem..bla bla bla, informacje ogólne ( front wschodni - opis autorstwa George'a Nipe'a. Menu - gra wieloosobowa, wiadomości, czat, ulubione, lan, znajomi. internet  itd. opis funkcji szkolenia, konfiguracja. itd. Klucz do uruchomienia gry na tylnej okładce podręcznika.

Zyklon

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #19 on: 10 August 2006, 15:32:56 »
:yes no to jutro bede miec mam nadzieje :D

krv[PL]

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #20 on: 10 August 2006, 16:37:30 »
hmm a jest mozliwosc zmiany wersji stemowej (angielska) na polska?

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #21 on: 10 August 2006, 16:54:58 »
Quote
krv[PL] :
hmm a jest mozliwosc zmiany wersji stemowej (angielska) na polska?

Niestety w pudełku nie ma żadnej informacji na ten temat, zapewne wydanie gry i free trial były dwiema różnymi sprawami.
I też sie głowie jak to będzie, w zasadzie az tak nie zależy mi na polskiej  wersji, choć przyznam ze jest ułatwieniem przy braku lub średniej znajomości angielskiego. Szczególnie mam na myśli komunikacje itp.
Bo rozumie ze wystarczy wejść na Steama w "moje gry" i dodać grę wpisując klucz z pudełka....no chyba ze zażąda nośnika. A może lepiej od instalować i na nowo zrobić z płyt instalacje...... no i druga sprawa mam DoD:S i skubany co nie zareagowałem zainstalował mi RO do katalogu/folderu DoD:S-a.....

Aslan_pl

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #22 on: 10 August 2006, 17:10:15 »
A  jak nie będe chciał instalowac od nowaw RO bo zostawie to z darmowych dni to będe miał angielsko wersje językowo.Czy ten dodatek patche trzeba instalowac???

jenkins

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #23 on: 10 August 2006, 21:26:47 »
U mnie nie dało się zainstalować polskiej wersji na wesję darmową, pomimo instalki z płyt coś ściąga sie ze steama juz trzecią godzinę, ocipieć idzie..........

Mati

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #24 on: 10 August 2006, 21:38:40 »
Tak samo u mnie... apdejtuje się podobno... trza czekac.

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #25 on: 11 August 2006, 09:14:23 »
Po kilku dniowej przerwie z przyjemnością nastąpił powrót zmagań na froncie wschodnim...wciąga ta gra na maksa.
Wczoraj tak lajtowo popykałem dla przypomnienia, jak milo znowu w dłoni trzymać karabin.... no i znajome nicki z forum pojawiały sie gdzie niegdzie na serwerach.

Aslan_pl

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #26 on: 11 August 2006, 09:28:41 »
U mnie własnie  sciągają sie te modernizacje ale ja wole poczekać i mieć Polską wersje.

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #27 on: 11 August 2006, 09:39:27 »
Quote
Aslan_pl :
U mnie własnie  sciągają sie te modernizacje ale ja wole poczekać i mieć Polską wersje.

Jeśli jest polska wersja to pewnie, i przynajmniej ułatwi pewne sprawy.
Wyobrażam sobie w jaką cierpliwość musisz sie uzbroić, gra jest a tu czekanie na uaktualnienia....
Ale cierpliwość popłaca :D juz niebawem Ty dostaniesz pobór na front wschodni...dla chwały mateczki rosiji albo III rzeszy

Aslan_pl

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #28 on: 11 August 2006, 09:42:17 »
Dzisiaj juz będe grał w RO:O. Nie bój sie jakos wytrzymam.

Macias1973

  • Guest
Wersja cenegi
« Reply #29 on: 11 August 2006, 09:46:16 »
Nie wątpi Aslan....być może dzisiaj nasze drogie skrzyżują sie gdzieś w Odessie albo Stalingradzie.....