Author Topic: Co byście chcieli zmienić w grze ?  (Read 55793 times)

thebil

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #15 on: 22 August 2006, 00:34:03 »
Jedyne co bym zmienił w grze to skuteczność bagnetu. Siła powinna być o wiele większa, nawet przy małym "naładowaniu", bo teraz jest prawie bezużyteczny. Ostatni pykam sobie nim dla zabawy, ale ogólnie mało przydatny. Lepiej już strzelić.

AC| AdRain

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #16 on: 22 August 2006, 09:53:28 »
jak o wiele większa wytłumacz? żę rzuca klient karabinem jak oszczepem? żę nie wiem co jeszcze... robi kombosa bagnetem? bagnet spisuje się bardzo dobrze w dobrych rekach ;) ja lubie czasem zabijać bagnet i jest bardzo przydatny gdzie? prosze:

1) Mapa np. Basovka - Jak jestem niemcem zaraz po wtoczeniu się to okopu zakładam bagnet, po stronie rosyjskiej jak niemcoki zajmą AT GUN też zakładam bagnet i szybciej sie pchnie bagnetem w kolesia z bliska niż przycelowanie i strzelenie bo wróg też ma na to czas. nie mówie ze nie robie czasem egzekucji z bliska... no ale jeżli na tej mapie po wbiegnięciu niemców do okopów boje toczą się na 10m skrawku ziemu przy granacie dymnym strzelając często tylko przed siebie to założenie bagnetu (i lekkie sćiąganie w dół nie robi różnicy podczas strzelania na takich krótkich dystansach) może nas często uratować.

2) Wszelkie mapy czołgowe - jak chcę pograć piechotą to oczywiście anti-tank niemiecki... a jak piechotą ruskich to kim? nie anti tankiem to biore Rifle Mana!!! dlaczego? bo dobiegne do skłądu amunicji gdzie często leży PF i sobie go zabiore.... a mało razy to się widzi bięgnących w poszukiwaniu ratunku Tank Crewmanow? albo wychylajacych główki dowódców? wtedy ich ściągam strzelbą... ale często Niemieccy AT siedzą w stodołach za snopkami ze zbożem wtedy pod biegam od tyłu i pchne bagnetem :) dla frajdy żeby nie myślał że jest bosem zabijającym moich kamratów;)

3) Bagnet moim zdaniem powinno się obowiązkowo zakładać  powinno w domach,okopach,transzejach :)

KRV w Stalingradzie na te miny też mówili "Miny Magnetyczne" oglądałem dobry film :) Koktajl Mołotowa dobre ale kto by tego używał? żadna armia chyba oficjalnie nie uzbrajała sowich zołnierzy w butelki z benzyną ;) (ALe b.dobry pomysł z minami i granatami przeciw czołgowymi... a koktajle mogły by być poukrywane w stodołach np. albo w jakiś opuszczonych domach)

Starski nio za3manie przez płotek lekka przesada :) ale sterowanie czołgów jest realistyczne... myślałeś że Kierownice będzie miał czołg? btw: czołgi się poruszają tak "dziwnie" Twoim zdaniem ponieważ czołg aby SKRĘCAĆ musi za3mać jedną gąsiennice... czyli jak skręcamy w lewo to za3mujemy lewą gąsiennice a prawa nas obraca tyle ;) wsyzstko jest abrdzo dorbze moim zdaniem.

co ja bym zmienił... wjeżdzanie na płotki, skuteczność PTRD, więcej broni hmmm mi narazie tyle styka ;) czołgi no tak KV-2!

Macias1973

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #17 on: 22 August 2006, 10:09:36 »
W zasadzie większe zmiany i uwagi juz wypisaliście, ja dodałbym możliwość wyjścia z okopów nie tylko specjalnie przygotowanymi wyjściami/wejściami.  Ale również na każdym odcinku takiego okopu,  zazwyczaj okopy a raczej ich ścianki sa wzmocnione drewnianymi konstrukcjami co w zasadzie służyłoby do dogodnego wyjścia.

krv[PL]

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #18 on: 22 August 2006, 10:25:54 »
Quote
AC| AdRain :
 Koktajl Mołotowa dobre ale kto by tego używał? żadna armia chyba oficjalnie nie uzbrajała sowich zołnierzy w butelki z benzyną ;)


jak masz emula to prosze bardzo "WWII german teaching film for tank-destroying (same as tanks.avi) - tanks - panzer" jest to oficjalny film instrukrtzowy dla piechoty zrobiony chyba na zime 41 roku :) polecam :D

nor4d

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #19 on: 22 August 2006, 10:28:23 »
(nie uznajcie tego postu za spam, poprostu pisze prostą odpowiedź =])

NIC :)



ps. nooo chyba, że to żebym więcej fragował niż ginął p;

Goral

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #20 on: 24 August 2006, 00:37:43 »
W sumie to jeszcze jedno mnie rani w tej grze. A mianowicie to, że porzucone pojazdy nie mogą być używane przez przeciwną drużynę tak jak na przykład broń ręczna. Jeśli Niemcy porzucą swój transporter, czemu Ruscy nei mogli by go sobie zaadoptowac, że nie wspomnę o czołgach.
Wtedy by trzeba było uważać na to co się robi.
Teraz jak ktoś oberwie (do czerwoności) to przeważnie wyskakuje z czołgu i zapindala po następny (jak dożyje). Gra nawet pomaga mu w tym, bo opuszczony płonący pojazd po pewnym czasie ulega destrukcji i grzecznie czeka na respe na nowego Pana.
A tak, zostawiasz uszkodzony czołg, musisz sie liczyć z tym, że może zostać użyty przeciwko Twojej drużynie.
Wchodząc do opuszczonego wrogiego pojazdu, musisz się liczyć z tym, że możesz go wykorzystać przeciwko jego byłym właścicielom, ale także mogą Cię ustrzelić swoi.
Taka poprawka uatrakcyjniła by jeszcze grę i zmieniła na jeszcze bardziej odpowiedzialne podejście do zasobów jakie gra oferuje.

StarskiPL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #21 on: 24 August 2006, 07:05:38 »
AC| AdRain: Realistyczne sterowanie? Nie da sie obrocić czołgu w miejscu co jest oczywiście bugiem. W rzeczywistości np w T-34 jedną dźwignię popycham do przodu a drugą w tył i czołg obraca się w miejscu bardzo szybko (bo gąsienice pracują w przeciwnych kierunkach). A co powiesz na zawieszanie się czołgów w odrobinkę trudniejszym terenie? Albo czołg nie ma siły podjechać pod byle górkę? Jadąc w tej grze czołgiem mam wrażenie że jadę maluchem a nie czymś co waży 30 ton. Na koniec wspomnę o zderzeniach czołgów po których nasi tankiści przez chwilę prowadzą swoje maszyny jak kaskaderzy - "na dwóch kołach".

Macias1973

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #22 on: 24 August 2006, 08:46:40 »
Goral - przejmowanie pojazdów. Dobrze ze tego nie ma, oczywiście taka opcja byłaby urozmaiceniem w grze. Ale ile wprowadziłaby niepotrzebnego zamętu, i tak juz dochodzi do pomyłek i swój do swojego strzela. To jest oczywiście moje zdanie, jak w temacie sugerujemy co byśmy zmienili. I nie zrozum mnie źle, bo sugestia Twoja jak najbardziej słuszna i pokrywałoby sie to z realiami bo przecież jednostki wrogie były wykorzystywane do celów bojowych. W każdym razie taka możliwość wprowadziłaby nowe doznania i mogłoby być wesoło.

Goose

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #23 on: 24 August 2006, 10:50:37 »
Póki co jedyne co bym zmienił to dźwięki - np. dźwięk silnika T-34/85 przy znacznym otworzeniu przepustnicy wydaje z siebie przejmujący "bas" co bardzo mi sie podoba ;) (takie T-34 było na Operacji Południe 2006 - pięknie brzmi , a takich kolekcjonerów jest troche więc chyba nie będzie  problemem nagrać takie dźwięki) a także klekot gąsienic który był równie głosny co silnik (na przykładzie T-34/85 właśnie z Operacji Południe) - dodało by to wiekszego klimatu ( klekot gąsienic i mocny dźwięk silnika T34 podczas gdy Ty drogi graczu ;) siedzisz za murkiem z 1nym Panzerfaustem). Udźwiękowienie broni w RO też do mnie niezbyt "dociera".
A co bym dodał ? Hmm... miłym urozmaiceniem były by rewolwery Nagant 1895 ( http://www.world.guns.ru/handguns/hg102-e.htm ) dla czołgistów - jakoś nie przypominam sobie zdjęć/filmów gdzie czołgiści mieli TTki (jendakże nie jestem człowiekiem wszechwiedzącym a co za tym idzie - często omylnym ;) )
I na szybko wpadł mi pomysł - może dodać krwawienie ?
Eh rozpisałem sie ;)
Pozdrawiam

MLODY 76

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #24 on: 25 August 2006, 16:22:13 »
Jezeli można by coś zmienić to balistyka trafień przez pociski armat czołgowych trudno mi troche uwierzyć iż SU-76 mogło zniszczyć jednym trafieniem w pancerz czołowy TYGRYSA lub PANTERE jeszcze w dodatku wersje G. Czytam troche na ten temat i to musiało by być niezwykłe szczęście żeby do tego doszło mimo małego dystansu walki w grze. Mojm zdaniem odrzut broni ręcznej jst ok. wie każdy koto miał okazje strzelać z prawdziwej, tego bym nie zmieniał przecierz chodzi o troche realizmu.Na pewno brakuje więcej pojazdów różnych modeli po jednej stronie jak i po drugiej.Pozdrowienia.

AC| AdRain

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #25 on: 25 August 2006, 16:48:29 »
przypomniało mi się jaki 2 karabim maszynowy mogli by dotać rosjanie...

MAXIM :)

Goral

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #26 on: 25 August 2006, 17:01:15 »
No CKM-y w grze mogły by być groźne, ale wtedy mapka musiałby być na 64 graczy, żeby zdążyli się odradzać :)

pastor44

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #27 on: 25 August 2006, 19:18:44 »
Moje sugestje - mozliwosc zabicia kogokolwiek z zalogi czolgu przy penetracji pancerza
-dodanie mozliwosci uszkodzenia działa,optyki,km-u w czołgu
- mozliwosc zakopania sie czolgiem lub znacznego spowolnienia  gdy pokonuje rzekę
-dodaniu grywalnych dział AT
-nowe bronie Panzershreck(moglby byc 2 osobowy skład)
-zrzuty zaopatrzenia<podobnie jak w BF2>
-mozliwosc latwiejszego zniszczenia gąsienicy w czolgu

Goral

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #28 on: 25 August 2006, 19:22:32 »
Nie wiem, bo zdarzyło mi sieto tylko raz, ale na HedgeHog strzeliłem ze zdobycznej rusznicy do T60 i zabiłem kierowcę. Niestety to był moment, szybki moment, i w sumie nie wiem, czy go zdjąłem przez pancerz, czy wyszedł z niego.
Ale trzeba to przećwiczyć jeszcze.

piter306

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #29 on: 25 August 2006, 19:23:34 »
W czołgach z II WŚ raczej nie było szans na równoczesne obracanie gąsienic w przeciwnych kierunkach, nie jestem pewien czy jest to możliwe we współczesnych wozach bojowych. Da się to zrobić w koparce bo ma osobne silniki hydrauliczne przy gąsienicach, ale czy w czołgach to nie wiem.