Author Topic: Początkujący prosi o pomoc  (Read 20472 times)

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« on: 22 November 2007, 09:36:15 »
Witam
Dziś znalazłem grę Red Orchestra i zainteresowałem się nią bardzo ale mam pytania.
-co jest potrzebne do legalnego bezproblemowego grania? ściągam z IGD jakąś wersję beta ale wiem też że jest do kupienia. proszę mi to wytłumaczyć jasno i zwięźle?
-czym różni się edycja kolekcjonerska od zwykłej na cenega.pl? czy tylko koszulką?


Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam

[E'sS]

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #1 on: 22 November 2007, 10:08:09 »
"czym różni się edycja kolekcjonerska od zwykłej na cenega.pl? czy tylko koszulką?"

koszulką, dodatkową płytą z pierdołami i z kilkoma uaktualnieniami.

"co jest potrzebne do legalnego bezproblemowego grania?"

Żeby grać w RO (pamiętaj że to gra sieciowa) musisz mieć założone konto Steam, tam rejestrujesz grę, a żeby ją zarejestrować musisz mieć klucz.
I co jest ciekawe nie musisz wcale kupować pudełkowej wersji gry, możesz kupić sam klucz przez Steam, wtedy grę ściągasz ze Steama.

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #2 on: 22 November 2007, 10:17:55 »
dziękuje, krótko i na temat - w razie jakbym miał jeszcze jakieś pytania to napisze w tym poście żeby nie zaśmiecać
i sądzę że sobie kupię RO bo  nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy :D

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #3 on: 22 November 2007, 10:29:47 »
Heheh :) Spoko jak by co to pytaj :) zawsze ktoś pomoże.. ale blagam  tylko nie wyjeżdżaj z tekstami: (..) Ej chłopaki sorry,że pisze ale nawet nie wiem jak się gra w red orchestra(..)
Jak sie strzela z czołgu? i dlaczego nie ma celownika...

:D :D

były takie pytania :)

Btw. Tak jak napisał Bathin - gre kupujesz albo w sklepie albo,, płacisz  steamowi'' :) i zasysasz sobie później.. jak masz kilka zbędnych zielonych to możesz sobie zapłacić :)
ale osobiście wolał bym Kupić wersję płytową, bo jest mniej downloadu później.

Pozdro ;]

Chrzaszcz

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #4 on: 22 November 2007, 14:00:04 »
Quote
osobiście wolał bym Kupić wersję płytową, bo jest mniej downloadu później


no i pewnie troche taniej, niewiele ale zawsze na browarka bedzie :)

Baran

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #5 on: 22 November 2007, 14:40:28 »
Ja kupiłem wersję kolekcjonerską, powiedzmy, że nie miałem wyboru, ale nie żałuję, choćby ze względu na koszulkę. Elka, bardzo fajna, obcisła, czerwona, naprawdę sexy

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #6 on: 22 November 2007, 14:50:45 »
i kolejne pytanie. jakie polskie serwery polecacie. chodzi mi o to żeby było jak najmniej dokładanych map a najlepiej same oryginalne.
-następne - w wymaganiach steam pisze o 1GB wolnego na dysku? co ona takiego instaluje? w takim razie nie ma sensu instalować go na C:/


a i czy na tym RO_Beta_v1.2.0 uda mi się pogrć online czy tylko boty?

Dziki_Koziol

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #7 on: 22 November 2007, 15:36:53 »
Z polskich serwerów to tylko Aster i Inea

Wawer

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #8 on: 22 November 2007, 16:52:24 »
Quote
szczep :
i kolejne pytanie. jakie polskie serwery polecacie. chodzi mi o to żeby było jak najmniej dokładanych map a najlepiej same oryginalne.
-następne - w wymaganiach steam pisze o 1GB wolnego na dysku? co ona takiego instaluje? w takim razie nie ma sensu instalować go na C:/


a i czy na tym RO_Beta_v1.2.0 uda mi się pogrć online czy tylko boty?



Gier na C nie warto instalować tym bardziej, że być może coś tam do steama będziesz chciał dodać później.

Tak jak Kozioł powiedział grane są Inea i Aster - ich adresy masz w podglądzie serwerów w tym serwisie.

Olej R.O. beta tylko kup grę za 30 zł. W betę z nami nie pograsz. Naprawdę opłaca się kupić grę.

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #9 on: 22 November 2007, 17:07:41 »
Kupię na pewno chodzi tylko czy w bete mogę na practice potrenować z botami?

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #10 on: 22 November 2007, 18:19:37 »
Quote
szczep :
Kupię na pewno chodzi tylko czy w bete mogę na practice potrenować z botami?


Tak oczywiście. Zanim jednak zaczniesz sie Twoja przygoda z RO to polecam na początku przeczytać instrukcję obsługi dołączoną do gry i przeczytać TEN ARTYKUŁ przyda Ci się napewno. Unikniesz pewnych ewentualnych pytań itd.

Pozdrówki

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #11 on: 22 November 2007, 22:43:29 »
nie wiem czemu ale beta sie nie chce odpalić a konfiguracje mam znośną:
Athlon 1,8, 512 ram, 256 grafa - chyba ze do tej bety tez trzeba Steama, dziś chyba już nie powojuje

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #12 on: 22 November 2007, 22:52:56 »
yyyyyy no zawsze musisz miec steam-a do takiego typu gier ..

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #13 on: 23 November 2007, 11:50:39 »
nie odpaliłem ale mniejsza z tym bo mam już pełną wersje cenegi, ta nie kolekcjonerska. ponoć do niej są jakieś duże patche a na mieszkaniu mam małą prędkość i wolałbym w pracy zedrzeć. czy są te patche do ściągnięcia gdzieś [szukałem żeby nie było]. z tego co rozumię to po instalacji tej pierwszej wersji cenegi to będzie dużego patcha przez stema ściągać

w ogóle z tego co zauważyłem ta wersja cenegi jest jakaś zakręcona ale mam posty podrukowane i obsługę steam tez więc może sobie poradzę - jakbyście mieli jakieś rady napiszcie

EDIT: przepraszam ze tak zawracam głowę. chyba że najprościej będzie klucz zarejestrować w steamie i ściągną grę stamtąd. nie będzie problemów z językiem itp. mam 512 więc za noc chyba zassie. ile w ogóle było by do zassania?

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #14 on: 23 November 2007, 13:57:42 »
JAKĄKOLWIEK AKTUALIZACJĘ STEAM POBIERA SAM
Ja update ściągałem 6h z łączem 640 ( jak 1szy raz kupiłem Red orchestra) trochę tego było.

Ogólnie radzę Ci po angielsku zainstalowac .. chyba,że nie znasz no to mały minus... wtedy ratuj się polską wersją :)