Author Topic: Początkujący prosi o pomoc  (Read 20585 times)

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #15 on: 23 November 2007, 14:06:45 »
mój angielski spokojnie obleci do grania i raczej ją zassę ze steama
nie mogę się doczekać bo już mnie znudziła czasami głupia młócka w ET i goście latający bez składu i ładu niereagujący na prośbę o obronę celu itp. itd.

EDIT: czy mapy mają swoje określenie czasowe, bo gra ma. czy na mapie powiedzmy z 1942 można używać Mosina wz. 44? Chyba że mapy nie mają określenia czasowego to po sprawie. Poza tym czy dodali już Bergmana [MP-18] bo na głównej stronie gry widziałem jakieś info.

EDIT:
Quote
I co jest ciekawe nie musisz wcale kupować pudełkowej wersji gry, możesz kupić sam klucz przez Steam, wtedy grę ściągasz ze Steama.


czyli jak mam klucz z gry pudełkowej to mogę ściągać ze steama po zarejestrowaniu klucza? z tego co napisane rozumiem że nie :/

AdikPL

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #16 on: 23 November 2007, 14:41:21 »
Quote
szczep :


czyli jak mam klucz z gry pudełkowej to mogę ściągać ze steama po zarejestrowaniu klucza? z tego co napisane rozumiem że nie :/



Po co sciagac jak sie ma juz wersje na płytce ?

Chrzaszcz

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #17 on: 23 November 2007, 15:07:19 »
jak tak bardzo chcesz sciagnac sobie w pracy bo masz lepsze lacze , to nic prostrzego, montujesz sobie giere w pracy, odpalasz, pobiera aktualizacje, kopiujesz caly katalog steama na domowy komputer, sprawdzasz integralnosc plikow i jazda :)

Quote
czyli jak mam klucz z gry pudełkowej to mogę ściągać ze steama po zarejestrowaniu klucza? z tego co napisane rozumiem że nie :/


Quote
Po co sciagac jak sie ma juz wersje na płytce ?


mozna bez problemu, tez mam pudelkowa wersje i moze z raz ja instalowalem, plytki gdzies zaginely w akcji i sciagam od tamtej pory ze steama.

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #18 on: 23 November 2007, 23:10:58 »
a teraz największy trick - grę pudełkową miałem od kumpla, on ją miał od jakiegoś wujka co kupił dla dzieciaka ale nie umiał odpalić więc dał jemu żeby przepatrzył. gra przeleżała chwilę no a teraz dał mi - je szczęśliwy bo nie trzeba kupować [bo wiadomo kod wystarczy]

instaluję a tu dupa - steam pisze że kod zajęty, czyli ktoś sobie w między czasie założył konto i aktywował grę. kto i czy gra nadal to nie wiem ale generalnie miałem sobie zrobić nockę a tu lipa.

ja tam nie mam do nikogo pretensji - miałem kupić ale nadarzyła się okazja za free to czemu nie skorzystać. bo generalnie nie wnerwiło mnie to że kupię sobie grę bo i tak zamierzałem ale to ŻE CZEMU DO CHOLERY W PIĄTEK WIECZÓR??? taka złośliwość losu

miłego wieczoru ja muszę jeszcze poczekać

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #19 on: 23 November 2007, 23:21:23 »
Quote
szczep :
a teraz największy trick - grę pudełkową miałem od kumpla, on ją miał od jakiegoś wujka co kupił dla dzieciaka ale nie umiał odpalić więc dał jemu żeby przepatrzył. gra przeleżała chwilę no a teraz dał mi - je szczęśliwy bo nie trzeba kupować [bo wiadomo kod wystarczy]

instaluję a tu dupa - steam pisze że kod zajęty czyli ktoś sobie w między czasie założył konto i aktywował grę, kto i czy gra nadal to nie wiem ale generalnie miałem sobie zrobić nockę a tu lipa.

ja tam nie mam do nikogo pretensji - miałem kupić ale nadarzyła się okazja za free to czemu nie skorzystać. bo generalnie nie wnerwiło mnie to że kupię sobie grę bo i tak zamierzałem ale to ŻE CZEMU DO CHOLERY W PIĄTEK WIECZÓR??? taka złośliwość losu

miłego wieczoru ja muszę jeszcze poczekać

looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

plonek

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #20 on: 23 November 2007, 23:40:27 »
to oznacza ze jednak tamtemu "wujkowi" udalo sie zarejstrowac klucz na steam, ale ogolnie zgadzam sie z tym co napisal Desperat :P

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #21 on: 24 November 2007, 00:22:20 »
Dobry wujek xD xD :D


btw. Heheheheheh PrzemQ fakt duuuużo napisałem xD

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #22 on: 24 November 2007, 02:13:53 »
tzw dobry wujek nie ma neta i kupował gę na pałe - takie życie trzeba poczekać

Chrzaszcz

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #23 on: 24 November 2007, 08:59:00 »
moze jednak wujek zalozyl sobie konto steam, rozsadnie byloby zapytac czy mu sie udalo, jesli tak to mozesz odpalic sobie steama na jego koncie i bedziesz mial juz RO dodane do posiadanych gier. wtedy wystarczyloby sciagnac giere i po sprawie

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #24 on: 27 November 2007, 17:29:40 »
cześć ponownie
zagadki znikniętego klucza nie rozwiązywałem bo nie miało to sensu. kupiłem edycję kolekcjonerską za 30 zł w empiku. właśnie ściągają się uaktualnienia a potem się okaże czy komp pociągnie. w każdym razie do zobaczenia na serwerze.

pol77

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #25 on: 27 November 2007, 18:26:42 »
Świeże mięsko zawsze mile widziane o ile czytało instrukcje :D i powodzonka życze, a na początku przyda Ci się

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #26 on: 28 November 2007, 14:38:08 »
pograłem wczoraj chwile, położyłem 4 ludzi w tym 1 swojego. 1 wrazenie bardzo poytywne. nie głupiej rzeźni jak w innych tego typu grach, jakiegoś skakania, apteczek, strzykawek itp. głupot. muszę jeszcze TS zrobić, obczić mapy i zadania, taktykę [narazie biegłem za tłumem]. cieszy nie jakieś podkradanie osłanianie.

do zobaczenia na froncie, jakby co to jestem Zdechlina

Chrzaszcz

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #27 on: 28 November 2007, 15:06:45 »
spoko, witamy kolege :) fajnie, ze sie udalo.

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #28 on: 28 November 2007, 18:22:28 »
nie strzelajcie od razu ale mam problem z team speakiem. na forum INEA znalazłem ze nie używają teamspika tylko jakiegoś innego programu. czy to jest dalej aktualne bo to trochę stary post. jeśli tak co to za program i czy serwer team speak/czy tego programu to adres serwera gry? bo nie znalazłem innych namiarów? jak sie ma sprawa z ASTEREM. proszę o krótką podpowiedź

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #29 on: 28 November 2007, 18:48:03 »
TS  - Team speak jest jak najbardziej  używany  u góry w zakładkach masz coś takiego jak  TeamSpeak F-B.pl to właśnie tp. Tylko oczywiście musisz sobie go ściągnąć  :)