Author Topic: Początkujący prosi o pomoc  (Read 20520 times)

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #30 on: 28 November 2007, 19:19:11 »
TS zainstalowany już tylko nr portu nie mogę uzyskać tak samo nie znalazłem w zakładkach w programie. jaki jest nr serwera TS którego gracze używają na INEA czy ASTER. albo po prostu ja nie kumam tego programu :D

sHaKaL

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #31 on: 28 November 2007, 19:34:55 »
Jak chcesz sobie pograć w necie to mogę Ci wysłać zaproszenie do gry ze Steam-a ! Przez 10-dni będziesz mógł za darmo sobie pograć ! Jeśli chcesz to podaj maila ! Pozdro

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #32 on: 28 November 2007, 20:16:30 »
To ip serwera- SERVER ADRES: 83.14.16.166:D


Chrzaszcz

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #33 on: 28 November 2007, 22:40:35 »
Quote
Jak chcesz sobie pograć w necie to mogę Ci wysłać zaproszenie do gry ze Steam-a ! Przez 10-dni będziesz mógł za darmo sobie pograć ! Jeśli chcesz to podaj maila ! Pozdro


eeeee... to te zaproszenia jeszcze dzialaja ?

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #34 on: 28 November 2007, 22:47:51 »
Quote
Chrzaszcz :
eeeee... to te zaproszenia jeszcze dzialaja ?



Mhm :)  działajO :p

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #35 on: 29 November 2007, 08:02:34 »
Quote
kurkawodna1981PL :
To ip serwera- SERVER ADRES: 83.14.16.166:D


działa ale jak byłem wieczorem to nikogo na kanale. a czy funkcjonuje zwykła komunkacja głosowa co ja w opcjach gry ustawiamy? czy jeśli ktoś mówi a na ekranie wyświetla się głośnik z nickiem to jest właśnie komunikacja przez grę czy TS

AdikPL

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #36 on: 29 November 2007, 08:49:44 »
Widzisz większość graczy siedzi na swoich TS klanowych   , w grze tez jest komunikacja ale nie radze cały czas tam gadać , zapoznaj sie z instrukcja jak ci wcześniej radził Desperat

Chrzaszcz

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #37 on: 29 November 2007, 09:34:01 »
Quote
czy jeśli ktoś mówi a na ekranie wyświetla się głośnik z nickiem to jest właśnie komunikacja przez grę czy TS

gre

tak jak Adik pisal, wiekszosc siedzi na swoich klanowych serwerach, smialo mozesz korzystac z komunikacji w grze.
nie powinno sprawiac to wiekszych problemow bo z tego co pamietam wszystko jest dokladnie opisane w instrukcji.

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #38 on: 29 November 2007, 10:31:32 »
Quote
AdikPL :
Widzisz większość graczy siedzi na swoich TS klanowych   , w grze tez jest komunikacja ale nie radze cały czas tam gadać , zapoznaj sie z instrukcja jak ci wcześniej radził Desperat


instrukcję przeczytałem [może niezbyt dokładnie] tylko miałem dylemat czy każdy musi używać jednego sposobu komunikacji bo z tego co rozumiem niezależnie czy sie używa komunikatora w grze czy TS to wszyscy się słyszą.

przepraszam za kłopot ale to dla mnie strasznie zakręcone, dziękuję cierpliwym

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #39 on: 29 November 2007, 10:34:21 »
Bosz .... już mnie powoli zaczyna roznosić... Trzymajcie mi ręce i nogi bo z bani przypierd*le  
DO GRY DOLĄCZONA JEST INSTRUKCJA WYSTARCZY PRZECZYTAC
a jak nie masz to będę tak miły i ci ZESKANUJE ją całą i wyślę tylko nie zadawaj juz pytań pls


cholera no ... nawet jak byś pomyslał to otworzył bys opcje klawiszologii  i znalazł który klawisz ,, co robi''   :p



VOIP -  To przez co mówisz ( po za mikrofonem :p)  pod czas gry - jest kanał druzynowy, lokalny i ogólny. Wszyscy cię słyszą w zależnosci od wybranego trybu.


TeamSpeak - Odrębny komunikator głosowy

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #40 on: 29 November 2007, 11:12:44 »
Quote
desperat :
cholera no ... nawet jak byś pomyslał to otworzył bys opcje klawiszologii  i znalazł który klawisz ,, co robi''   :p
VOIP -  To przez co mówisz ( po za mikrofonem :p)  pod czas gry - jest kanał druzynowy, lokalny i ogólny. Wszyscy cię słyszą w zależnosci od wybranego trybu.
TeamSpeak - Odrębny komunikator głosowy


odnośnie klawiszologi to ja ZNAM taki durak nie jestem
po prostu wczoraj jak załączyłem wszystko zgodnie z INSTRUKCJĄ to nie działało, ani komunikator w grze a z TS też miałem problemy

Quote
desperat :
VOIP -  To przez co mówisz ( po za mikrofonem :p)  pod czas gry - jest kanał druzynowy, lokalny i ogólny. Wszyscy cię słyszą w zależnosci od wybranego trybu.
TeamSpeak - Odrębny komunikator głosowy


o to mi chodziło, nie wiedziałem czy są że tak powiem zintegrowane


poza tym nie denerwuj się, w życiu są poważniejsze sprawy którymi się można denerwować a nie jakimś durnym mną który nie rozumie zasad działania nowych technologii


dzięki i chyba można zamknąć

Yab_PL

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #41 on: 29 November 2007, 11:20:06 »
onosnie komunikacji to idzie ustawic voipa na jakim kanale gadasz - ogolny (slysza cie wszyscy), team (tylko twoja druzyna), local (najblizsze otoczenie, przydaje sie w czolgu  o ile z kims jedziesz), klawisze do przelaczania kanalow sie binduje z poziomu menu. Jesli zainstalowales wersje cenegi z opcja jezyka polskiego to beda problemy z przelaczaniem na odpowiednie kanaly (sprawa tlumaczenia, poszukaj na forum), najlepiej zainstalowac sciagajac gre ze steama i wpisujac cdkey.
Jak wbijesz na tsa to slysza cie tylko ci ktorzy sa aktualnie na tym kanale na tsie.
Jasne?

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #42 on: 29 November 2007, 11:20:35 »
hehehehhe a ja sie nie denerwuje :) bo nie ma czym  heheh  nowy jesteś  to nie wiesz  jak się denerwuje  ;]

Po za tym nie pisz na forum pogrubioną czcionką :p bo to dupowato wygląda  i zaraz mod się dopier** przyczepi ^ ^  ciesze sie ze moglem - mogliśmy  Ci pomoc. Z tymi pytaniami zebyś przestał już zadawać to był dżołk :D hehehe Pytaj ( tylko sensownie :p)  a ktos Ci zawsze odpowie  :)

Pozdro



Ty nie będziesz wiedział o co chodzi  ale reszta tak xD ale odpowiedz mi  :

Jaką ksywkę masz w grze?  ??


hehehe :D

szczep

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #43 on: 29 November 2007, 11:31:26 »
no fakt, przypadkiem się pogrubiło - już jest ładnie
siedzę w robocie nie mam za dużo do roboty i trochę męczę bułę - jestem tego świadom

Quote
Jaką ksywkę masz w grze? ??]


Zdechlina

Quote
Jak wbijesz na tsa to slysza cie tylko ci ktorzy sa aktualnie na tym kanale na tsie.


o właśnie

fakt mam kolekcjonerską cenegi, nic to będę kombinował, przy weekendzie więcej czasu

pozdro

Desperat

  • Guest
Początkujący prosi o pomoc
« Reply #44 on: 29 November 2007, 11:39:08 »
Quote
szczep :

fakt mam kolekcjonerską cenegi, nic to będę kombinował, przy weekendzie więcej czasu


a co ma wspólnego kombajn z psem ??

Dalej uważam ,że nie rozróżniasz VOIP-a od TeamSpeaka   :) albo coś źle skumałem :D