Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 208328 times)

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #90 on: 26 August 2006, 21:52:19 »
A mnie, co spotkało – czasem nie można się minąć w drzwiach ktoś komuś musi ustąpić :) Z powodu takich samych uniformów męskich i żeńskich trudno jest rozstrzygnąć,  kto kogo ma wpuścić. Przepuszczam kolesia, ale on się pcha i blokuje moje ruchy – nie mogę się ruszyć, bo wgniótł mnie we framugę wejścia i poręcz przy schodach. Zrobił to, co było najgłupsze – TK – zrobił sobie przejście :( A gracz miał nick seb@sti@n - bosz ile mnie kosztowało, żeby mu nie oddać tak mnie wkurzył!!!

thebil

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #91 on: 26 August 2006, 22:20:34 »
Muahahaha :D

I tak nikt nie pobije mojej sytuacji z drzwiami jak kumpel postawił serva. Jestem sobie w Apartaments na Odessie jako niemiec i bronie sobie głównych wejść jako StoBtruppe. Nagle wpadam na genialny pomysł żeby wywalić granat i zabić tych co się pchją przed drzwiami. Oczywiście musiałem "podgotować" granat do 3 sekund żeby nie było szans ucieczki. Podbiegam z "podgotowanym" granatem do drzwi, otwieram, i drzwi się same zamknęły szybko, że granat odbił mi się od nich! I tu nagle napisy, że rusek i niemiec (czyli ja) zabili się swoimi granami :D. Widac jakiś rusek w tym samym czasie pomyślał o tym samym :D.

Totenkopf.SpierS

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #92 on: 27 August 2006, 12:33:48 »
hehe :satisfied Ja miałem sytuejszyn,także na tej mapie.Byłem StoBtruppe z Stg 44 broniłem apartamentów,kiedy to usłyszałem że za drzwiami coś się dzieje,kiedy je otwarłem zobaczyłem ruska żucającego granat w moją strone kiedy on nacisnoł (otwarcie) drzwi się zamkneły,wszystko działo się tak szybko ! Granat się odbił i go zabił :)

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #93 on: 28 August 2006, 11:16:57 »
Granaty to zabawki śmiercionośne, a szczególnie własnych kolegów. Pomijam źle wyrzucony, odbicie sie itp. Przyznaje sie ze wiele TK   spowodowałem sytuacja kiedy chce użyć granatu, przymierzam i dostaje kulkę... ginę ale niestety grana jest aktywny i wybucha a to w okopie, bunkrze. I zabija niepotrzebnie kolegów. Z drzwiami tez miałem przypadek, chciałem pomóc a efekt był odwrotny.

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #94 on: 28 August 2006, 13:07:04 »
A ja wczoraj – złapałam BA-64 na stopa ;) To bardzo sympatyczne jak można pomachać karabinem i ten ktoś w tym komicznym pojeździe widzi to :) ,że szukam transportu :) BA-64 jest fajne jak dla mnie, bo tam nie występuje syndrom „wysiadaj!” nawet jechałam z Tyt@nem i mnie nie wyprosił :) Właściwie miłych akcentów w grze jest dużo i nawet na takim publiku dochodzi do intuicyjnych spontanicznych zagrań najczęściej dwójkowych.

I jeszcze jedno, poproszę osoby, - które mi zrobiły wczoraj zdjęcie o opublikowanie ich - jakiś kolega najprawdopodobniej z ADHD ostrzelał mnie na respie - nie wiem, co mi się stało, bo nie miałam broni, nic podnieść nie mogłam a na HUD był cały czerwony człowiek z lewą noga tylko białą do kolana. Zostało mi właściwie doczłapać się gdzieś, gdzie dostaną mnie kule wroga. A każdy, kto mnie mijał przyglądał się mi w dziwny sposób <chyba ręka budziła największe zainteresowanie>, dziwne uczucie tak jakbym np. miała rozmazany makijaż no w ten klimat, no się domyślam, że pewnie to był niezły widok pokrwawionej kobiety, - ale ja tego zobaczyć nie mogłam. No i moja prośba nie strzelajcie na respie bez sensu a tym bardziej do towarzyszy gry, bo to jest element już bardzo niesympatyczny w tej grze.

Więc jak widać wrażenie raz są pozytywne a drugi raz dołujące - jak w życiu :D

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #95 on: 28 August 2006, 18:03:22 »
Ciociu, może pamiętasz kto to był? Rzadko kiedy można trafić na istotę z inteligencją wygaszonego piksela. Przypomnij sobie a wymażemy go z matrycy polskiego RO.

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #96 on: 28 August 2006, 21:03:20 »
To się odbyło tak szybko, że nie wiem skąd i jak, zresztą odrodziło nas chyba cała dywizją :) - gdyby nie udało mi się przeżyć to bym wiedziała, kto a tak to mnie tylko poranił. Wierz mi Goral - pierwsza będę jak mi nerwy puszcza ze skargą u Ciebie - nawet postaram się o ID STEAM, nie wiem, co jeszcze, :) Widzę, że PrezesIO założył pręgierz i to dobrze, bo faktycznie serwer jest miejscem zabawy a nie bijatyk i chuligaństwa.

PrezesOi

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #97 on: 30 August 2006, 21:12:28 »
wracajac do tematu "Ogolne wrazenia z gry"... dzisiaj zagralem pcw infantry (po mniej wiecej 2 miesiacach przerwy) w BF2, czyli gry w ktora gralem od premiery bardzo intensywnie, a ktora olalem po patchu 1.3.
wrazenie po miesiacu non stop gry w RO - BF2 to porazka. granaty jak petardy, strzelac mozna z metra w typa i nic mu nie robic, pomijam specyficzne smaczki typu pronespamming itp.

GOD BLESS RO!

co do pytania o patch 1.3 bf2. na forum battlefield.pl topic o tym patchu zajal 53 strony-nie da sie strescic tego g... w jednym zdaniu. faktem jest ze po tym patchu wielu ludzi ze sceny zaczelo szukac alternatywy.... i w efekcie calkiem sporo znalazlo sie w RO :)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #98 on: 30 August 2006, 21:18:12 »
prezes a co takiego wyxszło be w 1.3 patchu? z ciekawości pytam

Disease

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #99 on: 31 August 2006, 09:57:37 »
Quote
AC| AdRain :
prezes a co takiego wyxszło be w 1.3 patchu? z ciekawości pytam


Moze odpowiem za Prezesa - wszystko

Goose

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #100 on: 31 August 2006, 10:20:31 »
W RO najbardziej podobaja mi sie zorganizowane dzialania piechoty (dowódca rzuca dymne rzuca rozkazami mam ze soba amunicyjnego i pełna kooperacja)
I tutaj śle wyrazy szacunku dla Cioci Oli która na "Basówce" zatrzymywała całą "ekipę flankującą" nie jeden raz :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #101 on: 31 August 2006, 14:06:22 »
na odessie, jestem ruskiem z SAR'em, i widze jak nasi wbiegaja i jeden niemec z automatu ich chyba 4 wykosil
nagle kula z boku i czekam na respa w apartamentach.
respawuje sie dokladnie przed tym niemcem z automatem w chwili po tym jak przeladowal i ma pely magazynek
a ja przyadkiem wciskam klawisz i co robie? zakładam bagnet :) a ten do mnie pruje w amoku

po 4 skokach w miejscu wspomagany ogniem z karabinu zszokowanego niemca wyslalem mu kule w cialo i padl (juz nie chcialem sie rzucac z bagnetem bo prawde mowaic wydawalo mi sie ze nie przezyje

ale moj ludzik pokazywal uszkodzenia wszedzie oprocz lewej stopy

Robson

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #102 on: 31 August 2006, 15:02:00 »
Goose, chodzi Ci o wczorajszą gre?
Fakt Ciocia Ola ładnie zastrzymywała op4'ów czyt. przeciwników (przyzwyczajenie z AAO xD ),
btw. podobały mi się pytania Goosa, "ładnie to widzieć przez krzaczki?" :D widziałem nogi wystające z krzaków, to celowałem troche w lewo i strzelałem :wink
Ale walka była zacięta, akurat skończył się czas, jak niemcy byli prawie na statcji.
Dzięki za gre :wink

B!G M00N

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #103 on: 31 August 2006, 16:21:31 »
Wrażenia z gry. Na początku - grafa. Ujdzie w tłoku. Nie chce mi się uwierzyć że silnik Unreal2 aż tak się zestarzął. Potem fizyka - szfankuje oj mocno szczególnie hitboxy na pojazdach. To musi być porawione. Animacje sa do kitu i tyle. Muzyki nie ma ale mnie to nie przeszkadza za to odgłosy artylerii... poezja. Cóż. Gra się wspaniale. Nikt się nie pluje, że kampie :P. A to co zostaje z człowieka po zetknięciu z granatem wygląda tak ja powinno. Gra ma jeszcze wiele bugów. Mam nadzieję, że niedługo wyjdzie patch poprawiający to i owo.

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #104 on: 31 August 2006, 16:24:18 »
Goose, Robson dziękuje, ze komplementy to miłe, ale powiem tak - sami włazili pod lufę :) Sympatyczne farty :) nic więcej :)
Dzięki za grę - miło było.