Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 210566 times)

Goose

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #105 on: 31 August 2006, 17:20:36 »
Quote
Animacje sa do kitu i tyle

Gust ? Nawet jeśli to skomentuje - taki "pr0" CSS i DoD : S to maja dopiero zrypane animacje.
Quote
Potem fizyka - szfankuje oj mocno szczególnie hitboxy na pojazdach.

G*** prawda ci powiem - nie zauważyłem żadnych błędów - może potrzebujesz jeszcze "ogłady" :P
Zresztą...wiem , że nie mam prawa porównywać tego do DoD : S czy CSS...ale porównuje ze względu na to , że sa "dostepne" przez steama. A więc - CSS i DoD:S maja najbardziej zrypane hitboxy....może dlatego nie odczuwam tego w RO....a może faktycznie wszystko w porządku...
Eh rozpisałem sie.
Pozdrawiam :)

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #106 on: 31 August 2006, 18:30:15 »
Goose co ty mówisz – przecież to gołym okiem widać, że animacja w RO jest gorsza od animacji postaci w CSS o DoD. W RO biegają, jak to ktoś powiedział na serwerze, – „Czemu oni biegają jakby kije połknęli?”
Co do hitboxow się musze zgodzić ze w CSS to jakaś porażka chyba, nawet film jakiś w necie oglądałam gdzie było widać takie duchy biegające przed albo za postacią i trafienia zaliczane, – ale to było na zwolnionym odtwarzaniu :) komiczna sytuacja jak gość skacze – jest już na ziemi a hitbox jeszcze u góry i zaliczone trafienie i krew u góry ;)
Nie wiem jak tam w RO z tymi hitboxami, ale chyba OK i tak się dziwie, że mogę grać, kiedy mam 15 klatek w stresie – jak ja w ogóle trafiam?!? Cuda niewidy :)

Goose

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #107 on: 31 August 2006, 20:03:08 »
A ...y...tego....fakt o bieganiu zapomniałem...
Ale animacje ładowania broni do tej pory mi imponuja ;)

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #108 on: 31 August 2006, 23:44:11 »
Ciociu, choć raz wciel się w rolę Niemca (nie musisz zabijać Ruskich) i wpakuj się do pełnego transportera. Przyjrzyj się każdej postaci siedzącej na różnych miejscach w pojeździe... Fajne animacje :)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #109 on: 01 September 2006, 10:13:26 »
Goral no świetne!!!! :D
Jeden płacze
drugi się modli
trzeci wybija jakiś rytm

po prostu rozwala mnie ta animacja!!!! :D

Oftop. Nie gram w DoDa ale wchodzę na www.gry.wp.pl i czytam że jest to przerobiony TS na jego silniku... wchodze do sklepu czytam że jest to gra na silniku Hallife2... może mi ktoś wytłumaczyć jak to z tym DoDem jesT?

WoytAS_PL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #110 on: 01 September 2006, 13:29:37 »
Wybaczcie male OT ale tak czytam ze wielu graczy ze strony Battlefielda 2 ucieklo do RO (patch 1.3 :(( )
Hmm ide w wasze slady panowie , dopiero co zamowilem Red Orchestre i mam nadzieje ze okaze sie bardziej udana produkcja od Battla :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na serwach ( a propo ile serwow stoi na obecny czas ? )!!!!

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #111 on: 01 September 2006, 13:55:46 »
powie ktoś co miedzy innymi zchraniono  w patchu 1.3? tak w skrocie...

mieliście kiedyś takiego:buga:laga:celowe przez twórców:

że musieliscie 2x opróżnić komore na kolejny nabój? mi się tak już zdarzyło pare razy... strzeliłem, opróżniłem komore (nie zwróciłem czy łuska wyleciała), naciskam na spust a tu dupa.. jeszcze raz

Robson

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #112 on: 01 September 2006, 15:57:21 »
Quote
AC| AdRain :mieliście kiedyś takiego:buga:laga:celowe przez twórców:
że musieliscie 2x opróżnić komore na kolejny nabój? mi się tak już zdarzyło pare razy... strzeliłem, opróżniłem komore (nie zwróciłem czy łuska wyleciała), naciskam na spust a tu dupa.. jeszcze raz


Tak, i to pare razy, czasem to jest denerwujące, jak masz kogoś na muszce i tylko strzelić a tu znowu przeładować trzeba :((
No ale cóż, chcieliśmy realistyki :D

Quote
WoytAS_PL :
Wybaczcie male OT ale tak czytam ze wielu graczy ze strony Battlefielda 2 ucieklo do RO (patch 1.3 :(( )
Hmm ide w wasze slady panowie , dopiero co zamowilem Red Orchestre i mam nadzieje ze okaze sie bardziej udana produkcja od Battla :)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na serwach ( a propo ile serwow stoi na obecny czas ? )!!!!


Swojego czasu to chciałem sobie pograć w BF2, ale po 1 to mi komp by nie uciągnął, a dokładniej karta graficzna, a po 2 szkoda kasy żeby kupić orginał :P

Sieja

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #113 on: 01 September 2006, 18:04:18 »
Serwerow stoi duzo polskich to z 12 ;)

Marneus[PL]

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #114 on: 05 September 2006, 14:59:08 »
ogolne wrazenia? bardzo dobre. niezla grafika, swietne dzwieki, dobrze zaprojektowane mapy, klimat, walki piechoty i pancerne - wszystko bardzo fajnie. ale gierka moglaby byc lepiej zoptymalizowana. macie jeszcze screena, ktory wg. mnie dobrze oddaje istote walk inf.:)
http://img117.imageshack.us/my.php?image=shot00139ya8.png

Goose

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #115 on: 05 September 2006, 21:21:56 »
O dziwo jako losowy driver sie dzisiaj sprawdziłem...i byla calkiem niezła wspolpraca miedzy mna a Walkerem .. (calosci nicka nie pamietam...neistety) w Stugu ....mimo ze ani nie pisalismy ani nie uzywalismy VoIP...bylo dobrze dopoki zakitrany T60 nie rozwalil nam lewej gasienicy naszczescie obydwoje ucieklismy z wraku i kontunuowalismy walke z "Parabelką" i "waldkiem". ;)

mikeLL

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #116 on: 05 September 2006, 21:50:50 »
..mnie troszke meczy animacja samych postaci w grze - jakos od marca/kwietnia sie to nie poprawilo :(

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #117 on: 06 September 2006, 08:02:08 »
Quote
ciocia|Ola :„Czemu oni biegają jakby kije połknęli?”

dla mnie w source postacie biegaja jak  pedaly w baletkach - na paluszkach.
fakt w RO animacje moglyby byc trche lepsze, zale jak biegaja jest ok, jak chodza to jak podczas defilady, ale jak kucaja juz jest lepiej.

acah, i nie wiem czy u was, ale u mnie ruskie w zoltych ubrankach sie po prostu swieca ni niekotrych mapacha i ich bardzo dobrze widac ;D

co do zlozonosci postaci - uwazam ze jest ok, szczegolnie ze wiekszosc czasu ogalda sie wroga z dosc daleka



a wracajac do bugow, juz wspomniano o postaciach widmo, wystajacych z czolgow czy cos, ja mam tutaj koszykarza berz nog ;D - pewnie ktos byl w czolgu, i zaliczyl dropa, a gra wskrzesila go jak byl, ale z modelem w czolgu (ale sie nie ruszal)



a na koniec sam Rudy 102 w tajnej alcji lotniczej :), albo zmienil sie w hover tank'a :D


Marneus[PL]

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #118 on: 07 September 2006, 19:15:53 »
a gdzie wogole gracie? ja jak narazie znalazlem 4 polskie serwy, przy czym z regul jeden jest przepelniony i wejsc sie nie da, a reszta albo pusta, albo jacys zagraniczni siedza;)

pvt. Jesz

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #119 on: 13 September 2006, 13:26:27 »
Moje wrażenia:
-gdy tylko poczytałem o gierce (wersja pudełkowa) od razu się 'napaliłem' ^^, ponieważ realizm w grach to dla mnie priorytet xP. Owszem, CoD, czy MoH też przerabiałem (tylko single), ale już H&D2... nie zliczę ile razy zaliczyłem xD
-wczoraj przyszła paczuszka z grą... zdrałwszy błyszczącą folijkę zainstalowałem... pograłem chwile z botami i wbiłem się na serw CENEGI... powiem tylko, że to moja pierwsza gierka FPS po sieci... zakochałem się xD