Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 210902 times)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #120 on: 16 September 2006, 23:36:09 »
Moje wrażenia po miesiącu:
Gra narazie lezy na półce.

Mam na oku inny mod moze on okaże sie bardziej interesujacy dla mnie.

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #121 on: 17 September 2006, 10:18:51 »
csMKJP: a może skończysz? Czyli napiszesz jakie to wrażenia umieściły grę na półce?

ramzes

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #122 on: 18 September 2006, 17:20:04 »
:yeshm co do moich wrażen to musze przyznac ze z poczatku bylem zle nastawiony do tej gry (geirowalem w WOLFA ET COD 2 ) jednak gdy ja odpalilem to odrazu mi sie spodobala gram w nia juz 5 dzien czy tam 6 i jest sehr gut!:D realizm wg mnie najlepszy z posrod dostepnyhc gier i nieporownywalnie lepsza od COD2 jak dla mnie pozdro:yes

ciocia|Ola

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #123 on: 18 September 2006, 17:33:01 »
Moje aktualne wrażenia z gry - spaliłam mosty zostawiłam znajomych z CSS :( nie umiem oderwać się od RO, a nie mogę ich przekonać do RO. Mając czas - i będąc zdecydowana na grę sprawdzam, co słychać na serwerze w RO. Co czuje?! - gra ma swoje tempo - i chyba to tempo najbardziej mi sprzyja i odpowiada. CSS zostanie w moim sercu, DoD zaspokoił moja ciekawość, a w RO się zakochałam. No jeszcze tylko musze dorosnąć do tych rozgrywek czołgowych z których uciekam. A potem wyrosne z gry i będa grać moje dzieci :D

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #124 on: 18 September 2006, 18:40:48 »
Ciocia, nie musisz jeździć czołgami, piechota też ma co robić na mapkach czołgowych, przynajmniej tych standardowych :)
Nie jednego już Niemiaszka wyrespawnowałać na takim Oględowie. Na Baraszce wycinasz to co się do skorupki nie schowa. Na Aradzie oraz Bondarewie jeszcze nie widziałem co wyczyniasz, ale jak jest podobnie jak na tamtych, to po co Ci pancerz? :D
[_]
Wracając do tematu to ja też już praktycznie jaką grę bym nie odpalił to zawsze uruchamia się RO :)
To było to na co tyle lat czekałem i się doczekałem. No i Ciocia w drużynie przeciwnej, czego jeszcze oczekiwać?

Denek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #125 on: 15 October 2006, 10:34:17 »
Witam!

Jestem tutaj nowy, a o RO przeczytałem jedynie w CD-Action. Dotychczasowo grałem tylko w ET, a z CS i DoD nigdy starcia nie miałem. Ostatnio zaopatrzyłem się w słuchawki+mikrofon i trochę lepszy sprzęcior i chcę sobie kupić jakąś fajną grę. Cena tutaj nie gra roli, chodzi mi o grywalność. Poza tym, dzięki niskiej cenie łatwiej by mi było zaprosić kumpli, ale to już inna sprawa.

Mam tylko jedno pytanie:

Co lepsze? - RO, DoD czy CS:S ??

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #126 on: 15 October 2006, 11:25:56 »
A, jakiej odpowiedzi spodziewasz się w serwisie o RO?
[_]
Jasne, że Red Orchestra jest najlepsza z tej trójki. Ale o gustach sienie dyskutuje.

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #127 on: 15 October 2006, 11:42:58 »
BTW. to co w CD-Action napisano o RO to kaszana bo sam czytałem... nic ciekawego nie zostało napisane o fizyce, raggdol, czy opadających kulach po prostu wiocha ;| nie napisano o tym że jak walczy np "Rifle Division" to nie ma, że 16 graczy biega ze sniperkami.. po prostu bronie są po rozdzielane :D 1 sniper, 2 SMG, 1 MG, 1 Dowódca, 2 semi auto, 1 inżynier i reszta zwykłe mosinki lub mausery :D bardzo fajny pomysł.

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #128 on: 15 October 2006, 11:44:19 »
AdRain, napisz swoją recenzję, chętnie opublikujemy :)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #129 on: 15 October 2006, 12:48:09 »
hmm no nie wiem :D ale napewno nie napisałbym takiej recenzji w 1 dzień, do tego nie uwzględniająć smaczków... bo po przcezytaniu recki w CD-A można odnieść takie wrażenie... po prostu wieś, że tak powiem

Denek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #130 on: 15 October 2006, 13:30:53 »
No fajnie. Właśnie byłem w Empiku, ide już do kasy, wkładam łapę do kieszeni i... sic! Nie zabrałem portfela. Byście widzieli moją minę... Już nie zdąże do sklepu, ale jutro po szkole....:D

Wawer

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #131 on: 22 October 2006, 16:15:20 »
Quote
Denek :
Mam tylko jedno pytanie:

Co lepsze? - RO, DoD czy CS:S ??


Na takie pytanie trudno odpowiedzieć-zależy jaki typ rozgrywki Ci odpowiada. Wszystkie z wymienionych gier maja dobrą grywalność, niezłą grafikę ( Tutaj chyba DoDs robi najlepsze wrażenie) i armię zwolenników.

CSS to gra zręcznościowa, jeśli chodzi o atmosferę na FFA zdecydowanie najsłabsza-mnóstwo dzieciaków, zero porządku i walka o fragi. Plus-sporo polskich serwerów.

Dods-to taki trochę poważniejszy CSS w klimacie II W św. Bardziej realistyczny, fajny graficznie, zróżnicowane rozgrywki. Minus-mało polaków, puste polskie serwery.

RO-to forum tej gry, możesz sobie poczytać:)

Jak dla mnie RO zdecydowanie wygrywa, szczególnie jeśli chodzi o grywalność, tempo gry i atmosferę na serwerach. Nie mówiąc już o realności rozgrywki.

Magnat

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #132 on: 25 October 2006, 16:14:59 »
Gra trudna, grając w nią czuje się pot, krew, i łzy płynące z naszych oczu- może dlatego jest tak wciągająca i realistyczna...Nie podobaja mi sie laggi - na ET sa rzadko... I jeszcze jedna rzecz mnie wkurza...Może to tylko na tych serwerach na których grałem, ale jest strasznie cicho- nie czuje więzi między kompanami tak jak np. w ET gdzie wszyscy krzyczą, rozmawiają na wszystkie tematy i w ogóle- to chyba dlatego ze gra tak wciąga,że zapomina się o innych :)
POZDRAWIAM

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #133 on: 25 October 2006, 16:58:44 »
tutaj ludzie za duo nie gadaja bo polowa gry polega na rozpozaniu sytuacji na mapie poprzez otaczajace cie dzwieki.

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #134 on: 25 October 2006, 20:15:03 »
Co do gadania w trakcie gry. To uważam ze powinno sie ograniczac do minimum, na jednym z zagranicznych serwerów byłem swiadkiem nie ustajacych pogaduszek o pierdolach, inny gracz tak bardzo uzewnetrzniał swoje emocje ze było to wrecz irytujące. W tym gronie znalazł sie tez bardzo młody gracz z Polski o bardzo wysokim tonie lekko wchodzący w okres dojżewania i swiadomosc tego przeciwnika z takim głosem skłoniła do zmiany serwera. Oczywiscie z całym szacunkiem do wieku graczy. W rozgrywkach klanowych ok, krótkie konkretne komendy ok, ostrzezenie typu"Macias za tobą wróg" ok....ale nie gadanie na wszystkie tematy.