Author Topic: O korycie słów kilka  (Read 14949 times)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« on: 20 May 2011, 13:03:14 »
Quote from: Odi^PrOfAnUm
Jak się trochę poczyta sensownych rzeczy to się zaczyna bardzo nie lubić platformy a doceniać Jarka.


Nie wchodźmy w politykę szczególnie na Podkarpaciu, zagłębiu PiS:no
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #1 on: 20 May 2011, 15:44:46 »
Już lepiej głosować na PiS niż na PO. W ogóle nie wolno na SLD. Ciekawi mnie ile pyknie Korwin po ekscesach z "kibolami".
Po za tym śmieszy mnie utożsamianie ludzi glosujących na PiS z armią moherów. Nie wszyscy co obiektywnie patrzą na rzeczywistość i czytają różne źródła  muszą być od razu moherami :). Choć lepszy moher od lewaka i złodzieja; mohery mają jedną dobrą cechę "bić kurwy i złodziei" , tylko zwykle nie wiedzą kogo :p
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #2 on: 20 May 2011, 17:49:25 »
Amen!
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #3 on: 20 May 2011, 21:52:56 »
Mhm. Szkoda, że tylko my w tym temacie piszemy;/
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #4 on: 21 May 2011, 08:12:43 »
Ta, to forum dawno by upadło gdyby nie tacy spamerzy jak my:D
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
O korycie słów kilka
« Reply #5 on: 21 May 2011, 10:19:22 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
Już lepiej głosować na PiS niż na PO. W ogóle nie wolno na SLD.


Czytajac tego typu posty mam tylko ochote napisac ci bys sie rozpedzil i pierdalnal koziolka o sciane :P

Nie ma nic gorszego niz palajacy nienawiscia do wszystkiego pis'owcy, oni nie robia NIC poza wytykaniem bledow platformie, blokowaniem wszystkich "obcych" ustaw, organizowaniem, badz popieraniem antyrzadowych manifestacji. Pierdoleni obroncy krzyza.. W Polsce nie ma frakcji na ktora mozna z czystym sumieniem zaglosowac. Oczywiscie PO jest rowniez fatalnym wyborem, podobnie jak PJN, gdzie sami nie wiedza czego chca. Dlatego co roku oddaje glos na SLD, ktore mowi z sensem, aczkolwiek malo z tego co obiecuje wprowadza w zycie.

Ale to temat o muzyce, tak wiec:




Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #6 on: 21 May 2011, 12:15:58 »
Quote
Nie ma nic gorszego niz palajacy nienawiscia do wszystkiego pis'owcy,
Taki się ich obraz w mediach kreuje, nie moja wina.
Quote
oni nie robia NIC poza wytykaniem bledow platformie
Czyli jednak coś robią :) poza tym taka rola opozycji by wytykać błędy rządowi.
Quote
badz popieraniem antyrzadowych manifestacji
Bardzo dobrze; im szybciej ten rząd upadnie tym lepiej dla nas.
http://niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl
Quote
Pierdoleni obroncy krzyza
Z tym krzyżem to faktycznie przesada.

Quote
W Polsce nie ma frakcji na ktora mozna z czystym sumieniem zaglosowac.
Albo nie byłaby czymś ujebana. Inna sprawa, że jak się nie ma na kogo głosować to już lepiej nie głosować
Quote
Oczywiscie PO jest rowniez fatalnym wyborem,
Chyba najgorszym z możliwych.
Quote
Dlatego co roku oddaje glos na SLD, ktore mowi z sensem, aczkolwiek malo z tego co obiecuje wprowadza w zycie.
Hahahaha
Quote
Czytajac tego typu posty mam tylko ochote napisac ci bys sie rozpedzil i pierdalnal koziolka o sciane :P
SLD to jebani popouliści; mówią to co ludzię chcą usłyszeć. Oni nawet dobrą  lewica nie potrafili być. Dla mnie to skandal, że ta partia złodziei, oszustów jeszcze nie została zdelegalizowana. Najgorszy możliwy wybór - razem  z PO. Nie ma nic gorszego od socjalizmu i jego pochodnych.
Ja osobiście zagłosuję na UPR ( w ogóle na twór Korwina ). Fajnie gdyby Polska zaraz po Węgrzech miała 2 prawicowy rząd w Europie.
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
O korycie słów kilka
« Reply #7 on: 21 May 2011, 13:34:35 »
Quote
Dlatego co roku oddaje glos na SLD, ktore mowi z sensem

Jak bardzo trzeba upaść na głowę, żeby głosować na SLD..:D
Przecież oni chcą być tam, gdzie naiwny lud będzie mógł się nabrać na ich brednie i oddać na nich swój głos.
SLD - partia, która pobiła chyba wszystkie rekordy afer i przekrętów... ale któż się tym interesuje?:satisfied

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #8 on: 21 May 2011, 13:36:11 »
Krew mnie zalewa jak widzę tego "biednego" kartofelka co mu Rosjanie braciszka zabrali, rodzinka dostała odszkodowanie(słowo majątek bardziej pasuje) i kupuje sobie nowe limuzyny do tego popiera hordę rydzyka(jak już kiedyś napisałem, nie zasługuje on, żeby jego nazwisko pisać wielką literą). Zasrani hipokryci... Nie bronię tutaj PO, bo też nie ma za co. Korwin? Byłoby chyba śmiesznie i tylo. W Polsce kiedyś może być drugi Egipt, ale to najgorsze co nas czeka.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #9 on: 21 May 2011, 14:55:12 »
Quote
Krew mnie zalewa jak widzę tego "biednego" kartofelka co mu Rosjanie braciszka zabrali, rodzinka dostała odszkodowanie(słowo majątek bardziej pasuje) i kupuje sobie nowe limuzyny do tego popiera hordę rydzyka(jak już kiedyś napisałem, nie zasługuje on, żeby jego nazwisko pisać wielką literą). Zasrani hipokryci
Ten sam kartofelek zmniejszył podadki, zaczął prowadzic jakąs sensowną politykę prorodzinną, nie lizał dupy ruskim i chciał się wziąć za wypierdolenie komuchów od władzy - lustracja która nie przeszła w 92r
Dodatkowo nie popierał gejów, smierdzących muzułmanów i absurdalnych trendów na aborcje i eutanazje jakie postepowa Europa promuje. Prawda taka, że lewackie gazety jak Wyborcza dokleiły mu mordę, która 95% Polaków bezmyślnie powtarza i kojarzy z takim właśnie obrazem durnego katolika i mohera...
w RO gram jako raq

Yab_PL

  • Guest
O korycie słów kilka
« Reply #10 on: 21 May 2011, 17:13:30 »
Obnizyl podatki kraju UE w ktorym i tak byly one jedne z najnizszych. Ja wiem o teorii Laffera, ale nie jestem do konca przekonany, czy Polska byla w punkcie nasycenia. Dodatkowo obnizanie podatkow, gdy kraj znajduje sie w okresie rozkwitu gospodarczego tez jest totalnie bezsensowne. Polityka prorodzinna - mowisz o tym nieszczesnym 1000 zl? Nie lizal dupy ruskim - chodzi ci o totalne skompromitowanie Polski za granica? Gdzie przestalismy byc jakimkolwiek partnerem do rozmow z Rosjanami (przyklad: nieszczesny gazociag polnocny)? Dodatkowo sklocenie sie z wiekszoscia krajow UE? Byc moze ruskim dupy nie lizal za to krk loda robil na kolanach z polykiem i  bulgotem. Wypierdalanie komuchow od wladzy - czyli przerobenie IPN na tajna policje od ktorej orzeczen nie ma odwolania a takze naduzywanie i dzialanie poza ramami prawa Ministerstwa Sprawiedliwosci jak i Centralnego Biura Sledczego. Nie popieranie gejow i muzulnamow (prawdpodobnie za twoimi ukochanmi czarnuchami tez sie nie przepada) - coz, mozna nie lubic pewnych grup spolecznych i ogolnie widac upadek polityki multikulti w Europie, ale robienie nagonki na takie osoby, oskarzanie ich o najgorsze przestepstwa to tez jest dalekie od postepowania, ktore spodziewalibysmy sie po politykach. Dodatkowo oklamal swoich wyborcow - po haslem solidarne panstwo prowadzic najgorsza odmiane neoliberalnego kapitalizmu - pod pozorem opiekunczego panstwa tak naprawde chodzilo o centralizacje wladzy w danym aspekcie by wspierac najwiekszych (czyt. tych co rzucaja najwieksza kase). Wiekszosc ulg tak naprawde pomagala najwiekszym koncernom, a male przedsiebiorstwa w ogole nic z tego nie mialy (jak juz to gorzej przez wzmocniona i wspierana przez panstwo konkurencje).
Poza tym takie ostre rozroznienie na PiS i PO tez troche jest bez sensu - obie partie wywodza sie dokladnie z tych samych korzeni i obie utorzsamiane sa ze strona konserwatywna. Ja szczerze powiedziawszy nieco sie zawiodlem na rzadach PO - miala byc rewolucja jesli chodzi o administracje publiczna, a wyszlo jak zawsze. Poza tym strasznie nie podobal mi sie styl wprowadzania podatku VAT, totalna klapa programu "przyjazne panstwo" (ale nie ukrywajmy, ze zalozenia byly bardzo mocno ambinte i latwo bylo przewidziec final), wciaz zbyt mocne wspieranie krk (coz, przynajmniej wzieli sie za komisje majatkowa, ale pewnie znajda sie ze 2-3 kozly ofiarne i koniec tematu). Ale ten rzad mial tez swoje dobre strony - polityka zagraniczna (czy sie lubi, czy nie Sikorskiego, to trzeba przyznac, ze jako minister spraw zagranicznych sie sprawdza), wojsko zawodowe, minister zdrowia jest jedna z najlepszych w historii Polski po 1989 no i ostatnio w koncu jakies mocne kroki wymierzone przeciwko pseudokibicom.
Mimo wszystko w nastepnych wyborach raczej glos pojdzie na SLD - ich rzad mial sporo sukcesow i to chyba najwiekszych w historii Polski na arenie miedzynarodowej. Jednak tak nie do konca jest co do SLD przekonany. Szczerze brakuje troche dodatkowej, nowoczesnej opcji, ktora nie wywodzilaby sie z rzadnych "tradycji" (czy to z lewa czy z prawa) z czasow PRL. Ruch Poparcia Palikota wcale zle nie mowi, ale nie ukrywajmy, ze jest to "partia" (czy kij go tam wie) populistyczna i nic nie zdzialaja. Taka partia powinna sie z 10 lat temu narodzic i to nie stworzona przez czlowieka ktory kiwa sie jak choragiewka pomiedzy ugrupowaniami.

Heniu

  • Guest
O korycie słów kilka
« Reply #11 on: 21 May 2011, 17:31:17 »
Yab naucz sie streszczac, bo obecnie to tldr...

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #12 on: 21 May 2011, 19:33:27 »
Yab - kwintesencja:yes
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #13 on: 21 May 2011, 19:44:15 »
Mówisz jak mój ojciec, który za jedyne źródło informacji przyjmuję tvn, onet, i generalnie gazety, które ewidentnie popierają władzę.
No ale po tym na kogo masz zamiar głosować, trudno by było inaczej.
Quote
Obnizyl podatki kraju UE w ktorym i tak byly one jedne z najnizszych. Ja wiem o teorii Laffera, ale nie jestem do konca przekonany, czy Polska byla w punkcie nasycenia. Dodatkowo obnizanie podatkow, gdy kraj znajduje sie w okresie rozkwitu gospodarczego tez jest totalnie bezsensowne.
Podatki - jeszcze takie jakie nam funduje PO to zwykłe okradanie obywatela z kasy. Rozumiem, że przypierdolenie większych podatków zwiększa rozwój? Chyba raczej na odwrót - popyt i podaż.  Im mniejsze podatki, tym obywatelowi pozostaje więcej w keiszeni, dzięki czemu będzie mógł dalej inwestować i wydawać, napędzając koniungturę - rozwój. Przywalanie wysokich podatków hamuje rozwój a nie go wzmaga. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Quote
Polityka prorodzinna - mowisz o tym nieszczesnym 1000 zl?
Tak, napisałem zalążki; lepsze takie 1000zł niż nic, choć fakt, że to w ogóle nie rozwiązuje problemu, bowiem starcza ledwo na wyprawkę dla dziecka, wózek czy pieluchy. Niemniej - jak powiedziałem dobre i to.
Quote
Nie lizal dupy ruskim - chodzi ci o totalne skompromitowanie Polski za granica? Gdzie przestalismy byc jakimkolwiek partnerem do rozmow z Rosjanami (przyklad: nieszczesny gazociag polnocny)?
Rozumiem, że zgadzanie się na każde pierdnięcie ruskich to jest forma polityki wobec nich. Polska to ważny punkt strategiczny w tej części Europy i w pewien sposób można dyktować warunki a nie podlizywać się. Może z gazociągiem nie pykło. Kompromitacją również nazywasz fakt ludobójstwa w Katyniu i tego, że Kaczyński chciał po prostu od ruskich usłyszeć prawdę?
Quote
Dodatkowo sklocenie sie z większoscia krajow UE?
Większością krajów? Niby kim? Z Niemcami? Że zareagował na roszczenia Eriki ? Wolne żarty... Kaczory chciały prowadzić politykę autonomiczną, która stawia Polskę nie jako potakiwacza ale kraj, który sam wysuwa roszczenia i jest równym partnerem - jedyny raz w ciągu tych 20 lat. Faktycznie kompromitacja. Kaczory skopaly w 2 sprawach 1 uznanie kosowa i 2 ważniejsza ratyfikowanie traktatu lezbońskiego, choć nie wyobrażam sobie by Kaczor w tej sytuacji się na to nie zgodził; za duży był jeszcze euroentuzjazm żeby ktoś na poważnie brał pod uwagę że sie w bruklseli instaluje cccp.
Quote
Wypierdalanie komuchow od wladzy - czyli przerobenie IPN na tajna policje od ktorej orzeczen nie ma odwolania a takze naduzywanie i dzialanie poza ramami prawa Ministerstwa Sprawiedliwosci jak i Centralnego Biura Sledczego.
Kurwa, w Niemczech archiwa Stasi czy w Czechosłowacji od razu odtajniono  a u nas się z tym tak pierdolą. Zrozum, ze niczego nie da się zbudować na kłamstwie a cały komunizm i kurwy, które przeszły ze starego systemu w nowy ( jak to płynnie się odbyło ) nadal są, swoim ofiarom się śmieją w oczy. Radykalne założenia wymagają radykalnych środków; lobby jakie się zagnieździło - wywodzące się z byłej agentury jak pan Walter z ItI, Adaś Michnik to skurwysyńsko trudny przeciwnik do usunięcia.
Quote
Nie popieranie gejow i muzulnamow (prawdpodobnie za twoimi ukochanmi czarnuchami tez sie nie przepada) - coz, mozna nie lubic pewnych grup spolecznych i ogolnie widac upadek polityki multikulti w Europie, ale robienie nagonki na takie osoby, oskarzanie ich o najgorsze przestepstwa to tez jest dalekie od postepowania, ktore spodziewalibysmy sie po politykach.
W sumie Kaczory skopały pod względem sprowadzania Czeczeńskiego gówna do tego kraju; a co do gejów to oczywisty wydaje się fakt, że robią wszystko by rozjebać model tradycyjnej rodziny ustalony już w prawie rzymskim - jako związku mężczyzny i kobiety;  geje robią wszystko by to nie oni się musieli ze swoją innością dostosować do świata, tylko świat do nich; to samo feministki. Rząd nie robił na nich nagonki. Jeśli sie pukają w dupkę w swojej chacie nic w tym dziwnego; w końcu pedofilia to nic nowego, już w Grecji była popularna; inna sprawa, gdy wychodzą na ulicę i chcą legalizacji małżeństw. Coś tu jest nie tak... A rasisty nie rób ze mnie bo nim nie jestem; lubie się pośmiać z czarnuchów i niz poza tym - a śmianie się z czegoś to jeszcze nie rasizm.
Quote
Dodatkowo oklamal swoich wyborcow - po haslem solidarne panstwo prowadzic najgorsza odmiane neoliberalnego kapitalizmu - pod pozorem opiekunczego panstwa tak naprawde chodzilo o centralizacje wladzy w danym aspekcie by wspierac najwiekszych (czyt. tych co rzucaja najwieksza kase). Wiekszosc ulg tak naprawde pomagala najwiekszym koncernom, a male przedsiebiorstwa w ogole nic z tego nie mialy (jak juz to gorzej przez wzmocniona i wspierana przez panstwo konkurencje).
Oj tam okłamał; rządził 2 lata bo akurat wyborcy mieli możność głosowania na Samoobronę. Z LPRem się jakoś dogadywali. Nie no jasne; najlepiej dać biednym i mało rentownym - niech przepierdolą niż silnym i rozwijającym. Kapitalizm panie - silny zjada słabszego na tle wolnego rynku a nie bawić się w Robin Hooda i złodzieja jak SLD rozjebać bogatych i dać biednym - by w efekcie nie było niczego.
Quote
Poza tym takie ostre rozroznienie na PiS i PO tez troche jest bez sensu - obie partie wywodza sie dokladnie z tych samych korzeni i obie utorzsamiane sa ze strona konserwatywna. Ja szczerze powiedziawszy nieco sie zawiodlem na rzadach PO - miala byc rewolucja jesli chodzi o administracje publiczna, a wyszlo jak zawsze. Poza tym strasznie nie podobal mi sie styl wprowadzania podatku VAT, totalna klapa programu "przyjazne panstwo" (ale nie ukrywajmy, ze zalozenia byly bardzo mocno ambinte i latwo bylo przewidziec final)
Przecież nie rozróżniam; napisałem tylko, ze PO nic nie robi a generalnie poza kilkoma różnicami to programy mają podobne. Inna sprawa, że PiS swój program starał się realizować a PO wyłożyło na wszystko chuja i zajęło NAJWAŻNIEJSZYM PROBLEMEM TEGO KRAJU - PSEUDOKIBOLAMI:yes
Quote
Ale ten rzad mial tez swoje dobre strony - polityka zagraniczna (czy sie lubi, czy nie Sikorskiego, to trzeba przyznac, ze jako minister spraw zagranicznych sie sprawdza)
Polityka Sikorskiego polega na nic nie robieniu i spejalnym nie narażaniu się. Nie słysząłem o jakiś spektakularnych sukcesach tejże polityki - chyba ty też, skoro nic nie potrafiłeś wymienić...
Quote
wojsko zawodowe
True, wycofanie się z Iraku na +
Quote
minister zdrowia jest jedna z najlepszych w historii Polski po 1989
No a czym się takim zasłużył?
Quote
w koncu jakies mocne kroki wymierzone przeciwko pseudokibicom
W końcu dotarliśmy do meritum Twej wypowiedzi
Zajebiste kroki wymierzył Tusk; zamknął 2 najbezpieczniejsze stadiony w Polsce, rozgrzał środowisko kibicowskie do czewrwoności, się nawet żużliści podpisali pod tym, iż zgadzają się z protestem kibiców przeciwko władzy. Prawda jest taka, że rząd się zajął kibicami od dupy strony i przyjął - zupełnie niesłusznie, że jako środowisko głupie nie będą się w stanie bronić a rząd będzie miał łatwy sukces, zaś Starucha czy kolesia z Wiary Lecha się przedstawia jako największe bydlaki i morderców. Oto i on, główny rozbójnik IIIRP:yes

Quote

Mimo wszystko w nastepnych wyborach raczej glos pojdzie na SLD - ich rzad mial sporo sukcesow i to chyba najwiekszych w historii Polski na arenie miedzynarodowej

Największy sukces polityki zagranicznej po to akurta zasługa pawlaka, jak darował gazpromowi 1,2 mld długów. Tego nic nie przebije.
Mówisz o sukcesach  w postaci NATO i ZWIĄZKU ZJEDNOCZONYCH REPUBLIK EUROPEJSKICH? nato ok, UE do pewnego momentu ok. DO momentu, w którym przestanie się nam to zupełnie opłacać. No też sukces wielki w postaci
Quote
czlowieka ktory kiwa sie jak choragiewka pomiedzy ugrupowaniam
, znaczy grobami w Charkowie tak mi się skojarzyło. Też mieli kilka afer pięknych; no i Leszka Millera.  Też nie należy zapominać o tkaich BOHATERACH JAK MICHNIK, KUROŃ, GAREMEK, którzy własną piersią zasłaniali ten kraj przed szponami znienawidzonego komunistycznego oprawcy - za co zasłużenie, dostali medale; OJCZYZNA IM TEJ CHWALEBNEJ POSTAWY NIE ZAPOMNI :yes Inny wielki bohater walki o polskość - Wojciech Jaruzelski został ukontentowany już za PO, jaka to szkoda, iż dopiero tak późno:con
Quote
Szczerze brakuje troche dodatkowej, nowoczesnej opcji, ktora nie wywodzilaby sie z rzadnych "tradycji" (czy to z lewa czy z prawa) z czasow PRL. Ruch Poparcia Palikota wcale zle nie mowi, ale nie ukrywajmy, ze jest to "partia" (czy kij go tam wie) populistyczna i nic nie zdzialaja.
No, jedyna sensowna opcja to mocna prawica; coś ala Korwin. Po 20 latach lewaków możnaby sobie odmienić życie jak to zrobiono na Węgrzech. Partia Palikota to banda pajaców; z resztą główne hasło Palikota "najważniejsza  jets gospodarka" ma nikłe odbicie w rzeczywistości; we wszystkich programach, debatach w jakich dane mi było go oglądać o gospodarce nie było ani słowa; dużo poświęcał opluwaniu innych polityków. W sumie coś jak SLD, tylko to była partia w dużej mierze złodziei a po tym jak ich odsunięto od władzy - się zaczęła emigracja po LiDach i Po:yes
Quote
Taka partia powinna sie z 10 lat temu narodzic i to nie stworzona przez czlowieka ktory kiwa sie jak choragiewka pomiedzy ugrupowaniami.
No jakaś faszystowska ala Mussolini albo zajebiście mocna prawica. Inaczej tego nie widzę.

Quote
takze naduzywanie i dzialanie poza ramami prawa Ministerstwa Sprawiedliwosci jak i Centralnego Biura Sledczego.

http://niezalezna.pl/10831-abw-w-domu-redaktora-strony-antykomorpl taki bonusik ode mnie :satisfied
Quote
Yab - kwintesencja
Lekko.
w RO gram jako raq

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
O korycie słów kilka
« Reply #14 on: 21 May 2011, 20:55:33 »
"W sumie przyszły takie czasy, byle dobrać się do kasy"

I kropka.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."