Author Topic: Szpiegowanie w klanach.  (Read 17053 times)

Bathin

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« on: 14 August 2007, 22:39:12 »
W związku z tym że chłopiec w tzw "arafatce" (bardzo oryginalna i na czasie szmatka) zablokował nie wygodny dla niektórych temat, to jeszcze raz przytoczę interesujące mnie tematy:

"Od razu zaznaczam że to co zrobili wczoraj niektórzy z mojego byłego klanu to żenada, ale to co zrobił jeden typek (o nim niżej)
TO NAJWIęKSZE URESTWO JAKIE JEDEN KLAN MOżE ZROBIć DRUGIEMU !!!
A było tak:
Jakiś miesiąc temu nagle pojawił się na Asterze z tagiem 2nd.AD nijaki Caramba, pytam się naszych kto to, nikt nie wiedział. Osobnik ten powiedział że wkręcił go X, nie mogliśmy tego zweryfikować bo X był na wyjeździe. Typek dostał od nas wszelakie hasła i znikł, napisał że wyjeżdża. Nagle pojawił się wczoraj na treningu i był świadkiem żenującego występu kilku członków 2nd.AD no i się wszystko wydało.
Ścierwo szpieg (inaczej tego nie można nazwać) dzień wcześniej podszył się pod innego członka klanu który jeszcze nie wrócił z wyjazdu i w najlepsze siedział jakiś czas na TS, zagadywany milczał.
Panie MAti, to co się dzieje na TS innego klanu to ich sprawa, podsłuchiwanie, nagrywanie i podszywanie się pod innego członka klanu to jak wspomniałem największe URESTWO, że nie wspomnę o fałszywym przystąpieniem do klanu w celu podpatrywania treningów itd.
PRZESTRZEGAM INNE KLANY, WAS TEż TO MOżE SPOTKAć, ALBO JUż SPOTKAłO !
Pzdr"
I jako kontynuacja:

Może podyskutujecie o szpiegowaniu w klanach.

Ok, rozmowa Matiego z Guderianem na GG:

Mati (13-08-2007 21:09)
nawet nie wiem ze u was jest taki ktos

Guderian (13-08-2007 21:10)
no to kto to byl w takim razie??

Mati (13-08-2007 21:11)
a uwierzysz mi, ze to ja bylem u was na tsie i na stronce ?

Mati (13-08-2007 21:12)
ja na prawde duzo wiem kolego

Guderian (13-08-2007 21:12)
lol niebadz dieckiem

Mati (13-08-2007 21:13)
i nie chcialem tego wykorzystywac, ale nie lubie jak sie ze mnie i kumpli robi chujow

Mati (13-08-2007 21:14)
moge jeszcze wiecej namieszac, ale nie chce

Guderian (13-08-2007 21:14)
na przyklad

Guderian (13-08-2007 21:14)
mozesz namieszac a wiec sie popisz

Mati (13-08-2007 21:14)
niech cie to juz nie interesuje ;)

Mati (13-08-2007 21:33)
tkwij sobie w tej swojej niewiedzy dalej

Guderian (13-08-2007 21:0
czyli kto to byl

Mati (13-08-2007 21:0
hans kloss z mojego avatara xD

Jeżeli Mati sensownie wytłumaczy że nie maczał w tym palców publicznie go przeproszę.

trawiator

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #1 on: 14 August 2007, 23:08:18 »
Quote
W związku z tym że chłopiec w tzw "arafatce" (bardzo oryginalna i na czasie szmatka) zablokował nie wygodny dla niektórych temat, to jeszcze raz przytoczę interesujące mnie tematy:

Jeżeli w tym temacie znów zejdzie na inny temat to też go zablokuje. I aby nie było mało to ostrzeżenia też się posypią.

szpara16

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #2 on: 14 August 2007, 23:26:23 »
yyyyy normalnie chamstwo w państwie...
...ludzie szkoda słów....

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #3 on: 14 August 2007, 23:30:52 »
Quote
...Typek dostał od nas wszelakie hasła i znikł...

To jakby ktos na imprezie powiedzial ze jest znajomym twojego ojca, mimo ze te osobe widzisz pierwszy raz, i dalbysm mu klucze do mieszkania a ktoregos pieknego dnia okazalo sie ze masz wyczyszczona chate.

no do kogo mialbys pretensje, do kolesia ze cie okradl, czy do samego siebie ze mu dales klucze?
zastanow sie zanim cos napiszesz, bo ja widze ze zaczynacie naskakiwac sobie do gardel i robilc zajebisty burdel na nadzwyczaj malej scene.

zal mi sie robi ze kilkanascie osob pracuje aby sie fajnie ze soba bawic i z czasem zaczynaja sie takie syfy z powodu czyjejs naiwnosci.
przypomina mi sie kampania reklamowa dziecko w sieci.

Bathin

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #4 on: 14 August 2007, 23:50:44 »
Quote
trawiator :Jeżeli w tym temacie znów zejdzie na inny temat to też go zablokuje. I aby nie było mało to ostrzeżenia też się posypią.

Prosiłem o usunięcie zbędnych postów a nie blokowanie całego wątku.

Quote
_Kaszpir_:To jakby ktos na imprezie powiedzial ze jest znajomym twojego ojca, mimo ze te osobe widzisz pierwszy raz, i dalbysm mu klucze do mieszkania a ktoregos pieknego dnia okazalo sie ze masz wyczyszczona chate.

A wg Ciebie to co powinniśmy zrobić, wywiad środowiskowy ?

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #5 on: 14 August 2007, 23:56:21 »
dalismy mu dostep bo chciał grac, nowi tez dostaj a po rekrutacji ale nikt sie nie podszywał nigdy za nikogo jak ten typ,
  poza tym jesli zostawie 100 zł na srodku  biurka to ukradniesz je  bo lezały na moim biurku, bedziesz złodziejem bo ja zostawiłem  cos  , taki tok myslenia jest  dziwaczny

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #6 on: 16 August 2007, 10:49:08 »
Panowie, niezłe. Dziękuje za "miłe" słowa. W sumie trochę mi sie należą. Zaraz wszystko opiszę (ale żeby nie było, że się tłumacze, to tego nie zrobie i tego nie będę robić, bo nie mam przed kim).

Na Waszego TSa wbiłem sobie dla jaj w poniedziałek wieczorkiem. Poprostu wszedłem tam żeby się pośmiać, a nie żeby Was szpiegować. Później mimo mojemu OGROMNEMU zdziwieniu otrzymałem dostęp do strony mówiąc tylko to, że mam nowe gg i stare hasło mi nie działa (niezły okaz naiwności). Poczytałem sobie dla jaj. Bo to co tam się dzieje, jakieś numery kont, kurwa nawet wasza strategia na Krasny gówno mnie obchodzi. Ale dobra, jeżeli to Was oburzyło TAK BARDZO, to Was szczerze przepraszam, ale na następny raz nie podawajcie haseł osobom mimo wszystko nieznanym (każdy może powiedzieć, że ma nowe gg i hasełko mu nie "wchodzi"). No i oczywiście nigdy się nie zjawie u Was na TSie, choć hasło znam. A skąd ? Podziekujcie swojemu koledze, gdzie przy wszystkich hasło na publikach podaje.

Aha. Ale nie chce żeby to zabrzmiało jaki ja dobry jestem, ale jeżeli dostęp do Waszej stronki uzyskałaby jakaś inna osoba to mogła by to w "należyty" sposób wykorzystać. Ja również mogę, ale nie zrobię tego.


Z wyrazami szacunku oraz przeprosinami, pierdolony szpieg IV RP Mati.

max.pl

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #7 on: 16 August 2007, 11:30:57 »
To mnie zaskoczyłeś - nie chcesz sie tłumaczyć  

1. Jesteś administratorem i członkiem innego  klanu. Jeżeli chciałeś wejść na ts innego klanu to trzeba było sie przedstawić - a nie udawać kogoś innego i zostać przyjęty jako nowy klanowicz.  Tak trudno było powiedzieć chłopaki nie dawajcie mi haseł bo to ja Mati ???? Z premedytacją wiedziałeś co robisz,  - udawałeś kogoś innego i grałeś pod szyldem klanu [2.nd.a.d]. Nikt wpadł na taki pomysł żaden szeregowy gracz a co dopiero admni -  to co zrobiłeś jest ciosem poniżej pasa - i powinno być karane.

2. To, ze ich i strategia Ciebie  nie obchodzi to już twoja sprawa - ale niech będzie sytuacja, ze ty i twój klan gra  z nim jakiegoś wara ???? Czy jakby 2nd przegrało to mogłoby sie odwołać??? Tak ponieważ przeciwnik znał ich strategię    - twój występek można uznać za szpiegostwo! !!!!! Nie po to klany trenują - byłeś na ich treningu - żeby ujawniać swoja strategie obcym. Tylko ty miałeś nad nim przewagę - nie ujawniłeś sie a oni traktowali ci jak klanowicza. Wiesz co mnie wkurza, ze jesteś dumny z tego co zrobiłeś - kłamałeś by być na ich ts - chłopaki ci zaufali, ponieważ nie sądzili ze ktoś może im taki numer wywinąć. Jest zbrodnia musi być kara. Trzeba umieć ponosić konsekwencje za swoje czyny.

PS. Ja już nie jestem w  2nd - i nie muszę ich bronic, pisze to dlatego ponieważ - mógłbyś wpaść na ten sam pomysł i  wykręcić taki numer mojemu klanowi.

szpara16

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #8 on: 16 August 2007, 11:38:21 »
Podpisuje sie pod powyzszym postem...

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #9 on: 16 August 2007, 11:52:15 »
To, że jestem adminem to jest inna  bajka. Swoją robotę jak na razie wykonuje dobrze. (tak myślę, bo jeszcze sie nie pożegnałem z tą funkcją). A to, że tam siedziałem to też inna bajka. Ja wszedłem na TSa żeby sobie posłuchać jak się wkurwiają xD. A nie, żeby się przedstawić. Rozumiem co masz na myśli. W świetle innych, po czasie wychodzę na chujka. Ale również nie lubię jak się ze mnie robi chujka i w sumie cieszę się, że byłem u nich na treningu i zrobiłem tego screena gdzie nie tylko mnie chcą zrobić w bambuko. I też są według mnie dupkami przez duże "d", za to w jaki sposób się bawią. Jest 1:1.

A co do meczy. Możemy zagrać i z 10 meczy na innych mapach niż nasze klanowe. Ale co to da ? Nic.

Aha. I raczej nie jestem dumny, tylko w pewnym rodzaju ucieszony z tego, że ich nędzna prowokacja poszła na marne. A i z deczka wkurzony na semego siebie. Bo gdyby tej prowokacji nie było nikt by nie wiedział, że ja tam siedze a na następny dzień na TSie już by mnie nie było.

Ja już swoje wywody skończyłem. Teraz może wypowie się ktoś z zainteresowanych, a nie była "koleżanka".

EDIT: Oooo... I jeszcze bezsensowne pierdolenie kolegi z JC. Skończ pan pieprzyć, bo nic nie wnosisz do dyskusji.

max.pl

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #10 on: 16 August 2007, 12:00:44 »
1. Była koleżanka  nie da ci spokoju - dlaczego - ponieważ  każdy ma prawo sie wypowiedzieć - chyba ze jako admin zblokujesz ten temat jako nie wygodny - nie radze.

2. Wypowiadam sie, ponieważ jesteś adminem - czas chyba pożegnać sie z tą funkcją po takim numerze. I co zrobiłeś łączy sie z twoja funkcją panie Mati vel Caramba.  

3. Wiesz na kogo wychodzisz...........będę bardziej kulturalna od moich znajomych z RO ........... i nie napisze ci tego.

Ten temat jeszcze długo będzie powracał to ci obiecuje - czekam aż, wypowiedzą sie wszyscy zainteresowani jak i nie - bo sprawa dotyczy nie tylko 2nd tylko tez innych klanów - w końcu mogłeś wchodzić do innych na ts i się podawać za członka ich klanu????

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #11 on: 16 August 2007, 12:04:30 »
A ja nie napiszę co o Tobie mówią. Koledzy dawni i nie tylko.

To czy stracę tą funkcję to nie od Ciebie zależy. I dobrze, bo nie chciałbym mieć takiej przełożonej.

A to na kogo wychodzę w oczach Twoich koleszków gówno mnie obchodzi. Spływa to po mnie jak po rynnie. Niech sobie mówią co chcą - pierdole ich :).

Obiecuj sobie kobieto, obiecuj. Tylko, że mało mnie Twoje obiecanki obchodzą.

max.pl

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #12 on: 16 August 2007, 12:08:29 »
Mów mi dalej - jeszcze trochę i będzie pełen obraz Mati administratora :).Wiesz ironia polega na tym, ze nie jesteś tylko adminem ale i  członkiem pewnego klanu................... Czyli masz podwójną  role admina i reprezentanta klanu. Czekam na wypowiedzi twojego klanu -  w końcu grałeś na dwa front.

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #13 on: 16 August 2007, 12:22:13 »
Mati  nikt nie twierdzi ze  to co sie stało ze strony pwenych osob z 2ND nie jest  załósne,  zrobiła to osoba jak wiesz zawieszona w prawach  uzywania nicku 2ND  , i jak sam wiesz w trakcie tej prowokacji  klan sie rozpadł czesc miała dosc dziecinady !!!
ZA taki wybryk nalezy sie prowokatorom kara !!!

Ty jednak wszedłes i udawałes ze masz mikrofon zepsuty ,  ( tłumaczenie ze  wchodzisz sie posmiac jak sie wkurwiamy  jest smieszne )
Nie obchodzi mnie juz czy patrzył bys na strategie czy nie mało wazne , bo  zaczynalismy grac coraz lepiej i kilka klanów juz sie przekonało o tym.
Chciałes sie posmiac  ?  gdybys powiedział ze chcesz wejsc na TS napewno nikt by ci nie odmówił , ale ty perfidnie  zmieniłes nick , teraz mówisz ze to dla jaj  to samo moze powiedziec gustlik ze dla jaj  zrobił screny , jestescie obaj siebie warci.

 (EDIT: Oooo... I jeszcze bezsensowne pierdolenie kolegi z JC. Skończ pan pieprzyć, bo nic nie wnosisz do dyskusji.) - to jest jego zdanie i nic ci do tego co on o tym sadzi, przeszkadza ci ze sie wypowiedział nie na twoja kozysc, jako administrator powinnes byc bezstronny a widze ze jak ci nie odpowiada tok myslenia inych to juz jest  do napietnowania.  To ze jestes Administratorem nie daje ci zadnego prawa  do oszustw   i powinnes poniesc rowniez kare .

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #14 on: 16 August 2007, 12:23:34 »
Pewnie :). Na dwa fronty.

Jaki obraz ? Masz na myśli to, że zawarłem w mojej wypowiedzi przekleństwo ? Hehe XD

EDIT: Adik, to co zrobił Gustlik bardzo Was ucieszyło. Czyli nie tylko "MY" jesteśmy siebie warci.

A co do mojego zdania do kolegi z JC. Nie chodzi mi o to czy to jest na moją korzyść czy nie. Mam na myśli to, że takim gadaniem nic do dyskusji nie wniesie a licznik tylko sobie nabije. Nic więcej.