Author Topic: Szpiegowanie w klanach.  (Read 17053 times)

jenkins

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #15 on: 16 August 2007, 12:25:40 »
"A to na kogo wychodzę w oczach Twoich koleszków gówno mnie obchodzi. Spływa to po mnie jak po rynnie. Niech sobie mówią co chcą - pierdole ich ."

.............jak na Admina prezentujesz niezły poziom, właściwie pod każdym względem. Od wchodzenia na zahasłowanego Ts do języka jakim przedstawiłeś się na otwartym forum. Za taki język Admini kikują i banują z serwera. Żenada wielka jednym słowem. Wiem, że spłynie to po Tobie ale myślę, że ktoś powinien zrobić tutaj porządek, scena jest tak mała, że tego typu akcje nie powinny mieć miejsca.

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #16 on: 16 August 2007, 12:28:11 »
I nie powinno byc takich adminów !!!!
Pozom jezyka swiadczy o poziomie kultury i inteligencji!!!!

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #17 on: 16 August 2007, 12:29:28 »
Jenkins, Ty się lepiej patrz żebym ja Ciebie z servera nie kicknał jak kurwisz na voipie.

EDIT: Zapewniam, że na serverze żadnej "kurwy" z moich ust nie usłyszysz. Całkiem inaczej wygląda to u Ciebie czy tam u innych. I jak już tak bardzo stawiasz na język to za każdą "kurwę" w ustach ludzi z Twojego klanu będzie kick. A ja już nie będe używać słów niecenzuralnych na forum.

EDIT 2: Max.pl, ja już powiedziałem. To czy będę mieć admina zależy tylko i wyłącznie od HA.

max.pl

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #18 on: 16 August 2007, 12:29:33 »
Obraz - całokształt twoich wypowiedzi, czyli żałosne  tłumaczenie sie i nie poczuwanie sie do winy............czas pożegnać sie z  funkcją admina  dla dobra siebie i innych.

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #19 on: 16 August 2007, 12:34:57 »
WIelki PA Admin nie znosi krytyki widze, odgraza sie a powinien byc neutralny !!!!

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #20 on: 16 August 2007, 12:36:46 »
Nie odgrażam tylko stawiam sprawę tak jak kolega. I tyle. Jak tak bardzo chcesz abym nie miał tej funkcji to napisz petycje do HA i już. Może Ci wyjdzie.

jenkins

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #21 on: 16 August 2007, 12:40:45 »
Quote
Mati :
Jenkins, Ty się lepiej patrz żebym ja Ciebie z servera nie kicknał jak kurwisz na voipie.

EDIT: Zapewniam, że na serverze żadnej "kurwy" z moich ust nie usłyszysz. Całkiem inaczej wygląda to u Ciebie czy tam u innych. I jak już tak bardzo stawiasz na język to za każdą "kurwę" w ustach ludzi z Twojego klanu będzie kick. A ja już nie będe używać słów niecenzuralnych na forum.


......Boże, nie rób tego o Wielki adminie, przyrzekam poprawę i więcej nie będę grzeszył, pójdziemy całym klanem zbiorowo się wyspowiadać, tylko się zlituj i nas nie kickuj, a przynajmniej mnie daruj....... a poważnie to mnie nie strasz bo ja się nie boję, klnę bardzo rzadko na na voip to prawie w ogóle się nie odzywam. Poza tym to Ty wymagasz i dajesz przykład a jak to wygląda to każdy widzi, miałeś hasło i je wykorzystałeś, jak znajdziesz kluczyki do samochodu to nim odjedziesz?. To bardzo ciekawa filozofia, bo mimo wszystko wierzę, że większość ludzi jednak by tak nie zrobiła.......... nie pozdrawiam

max.pl

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #22 on: 16 August 2007, 12:47:45 »
Mati - jeszcze kilka twoich wypowiedzi i żadna petycja nie będzie potrzebna :D

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #23 on: 16 August 2007, 12:54:56 »
7. Admin ma być wzorem dla innych graczy.
12. Adminem może zostać tylko gracz stosujący się do regulaminu, często grający na serwerze oraz wykazujący się inteligencją i kulturą osobistą

To bardzo ciekawe 2 punkty regulaminu adminów RO . chyba nie spełniasz ich !!!

Alex

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #24 on: 16 August 2007, 14:23:58 »
Ja wiem tylko jedno: jeżeli nie jesteś zaproszony na zahasłowany serwer/ts/vent czy co tam innego to nawet znając hasło nie należy tam "włazić". I to nieważne w jakim celu. Stosując "filozofię" Matiego, w przypadku gdy admin "sypnie" się z loginem i hasłem na serwerze to można sobie dla "śmiechu" pokikować czy pobanować grających "frajerów".

ps. AdikPL-regulamin nie dotyczy adminów. Jeżeli by tak było, to za taki wybryk Mati przestałby być adminem.

Biały Orzeł

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #25 on: 16 August 2007, 14:53:25 »
Admin powinien trzymać jakiś poziom.Ja co prawda nie przepadam za [2ndAD]ale nie znaczy to,że  popieram takie zachowania.Prowadzą one tylko do ogólnego burdelu i co raz większych sprzeczek na scenie.Za taki numer Mati powinieneś najzwyczajniej w świecie dostać po ryju.

AdikPL

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #26 on: 16 August 2007, 14:53:43 »
Regulamin dla administratorów serwerów gry RO.PL  to z tego miejsca były wziete te punkty , wiec jak nie dotyczy ?
chyba ze pisałes to ironicznie !!!

Razor

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #27 on: 16 August 2007, 15:32:40 »
Tak czy inaczej admin zachował się w tej sytuacji jak ostatni burak. Podszywanie się pod gracza który chce wstąpić do klanu, wbijanie na TSa i podsłuchiwanie itd. to czyste buractwo, bo inaczej tego nazwać nie można. Admin powinien być dla innych graczy przykładem, o czym zresztą jest mowa w regulaminie. I nie chodzi tutaj o bluzganie bo to każdemu się zdaża ale o robienie takich numerów. To, że ktoś jest administratorem nie znaczy że jest mu wszystko wolno, i że może odstawiać takie numery. I co tu się dziwić że na asterach jest czasami taki burdel, skoro admin(i) prezentują taki poziom. Takie jest moje zdanie, a jeżeli ktoś chce napisać "ty się nie udzielaj bo nie wiesz o co chodzi" to niech się zastanowi od czego jest forum.

Pozdro dla członków 2nd.AD grałem z wami niedługo ale mogę spokojnie powiedzieć że większość z was to spoko ludzie i życze wam powodzenia w ewentualnych przyszłych rozgrywkach w innych klanach.

jason.paury

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #28 on: 16 August 2007, 15:38:36 »
Uuu... Ale afera. Ja proponuję powołać komisję śledczą i postawić Mati'ego w stan oskarżenia przed trybunałem stanu. Dobra, żarty na bok.

Miałem napisać tego posta przy okazji poprzedniego tematu ale stwierdziłem, że mam to gdzieś i nie będę się z wariatami kłucił. Ale dziś mam dobry nastrój z samego rana, więc jedziem...

Drodzy Panowie z [2ndAD] - to, że macie tylko jednego idiotę w klanie, który podszywa się pod innych i bluzga ile wlezie, to:
- absolutna bzdura, bo idiotycznych, chamskich, nietolerancyjnych, a nawet antysemickich tekstów od różnych członków Waszego klanu nasłuchałem się i naczytałem ostatnimi czasy wiele
- nikogo tak na prawdę nie obchodzi, bo jesteście klanem i to WY jesteście odpowiedzialni za to, co robią Wasi ludzie, a wszelkie tłumaczenia są po prostu nie na miejscu

Jaśnie Oświecony Panie Adminie Mati - to, że panowie z [2ndAD] dostali ostatnimi czasy świra, nie uprawnia Cię w żadnym, nawet najmniejszym stopniu, do zrobienia tego, co miało miejsce. Znam hasła, a nawet jestem zarejestrowany na TS'ach wielu znanych i nie koniecznie lubianych klanów i jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy odpierniczyć taki numer. Nie powiem, że im się nie należało. Niemniej jesteś ADMINEM najpopularniejszego w Polsce serwera i za taki numer osobiście bym Ci tę adminkę zabrał (a pewnie i bana byś dostał), bo to normalnie wstyd i hańba.

Co do twojego tekstu w kierunku jenkins'a - żeś walnął jak łysy warkoczem o kant kuli do bilarda. Żadko kiedy jenkins używa VoIP'a, a chyba jeszcze nie słyszałem, żeby używał go do obrażania ludzi. Reszta też raczej używa VoIP'a do kierowania resztą ludzi na serwerze, więc nie opowiadaj głupot, bo w tym momencie robisz to, co zwykli robić cheaterzy na forum BF2 - obracasz ostrze oskarżenia o 180 stopni i to w kierunku, w którym nie chcialbyś tego robić. Jak jesteś taki sprytny to znajdź sobie hasło do nas na TS'a - wtedy będziesz miał powód, żeby całe enclave zbanować. :p

A co do Twojej kultury osobistej na tym forum i wszędzie gdzie masz styczność z graczami RO... Jeśli myślisz, że funkcja ADMINA i wiążące się z tym ograniczenia obowiązują Cię tylko na serwerze gry, to lepiej rzuć tą robotę, bo wstydu kolegom narobisz.

żal.ro.pl

Mati

  • Guest
Szpiegowanie w klanach.
« Reply #29 on: 16 August 2007, 15:50:45 »
@Jenkins

No pewnie prawożądny człowieku.

@Adik

No ja nie wiem czy tak bardzo łamie te zasady. Na serverze okazuję kulturę, często grywam oraz pomagam jeżeli ktoś się o coś pyta. Tylko na forum poszło kilka "kurw", za które przepraszam. Człowiek to nie maszyna, która nie popełnia błędów.
No i to co robię poza serverem i poza forum adminów powinno mało obchodzić.

@Alex

No to tak samo jak Twój kolega z klanu. Z tym, że on powstrzymał sie od kickowania i banowania "frajerów".
Tak swoją drogą to ciekawi mnie dlaczego grasz na serverze gdzie admini nie są za bardzo wg. Ciebie wporządku, a HA mają gdzieś co oni robią. To chyba troche przeczy samemu sobie.

@Biały Orzeł

I zgadzam się. Powinienem dostać. Oni również za te głupie "żarty" z adminami.


@Cała reszta

Mój wybryk trochę głupi był. Ogromnej winy nie czuję, ale aby nie było głupiego gadania, że na Asterze rządzą "dziwni" admini napiszę gdzie trzeba aby pozbyć mnie tej funkcji. Jak góra to rozpatrzy to już ich sprawa. Robię to dla dobra servera.

Ja juz swoje powiedziałem. Więcej w tym temacie ani słowa nie napiszę.