Author Topic: łoł to już?  (Read 22108 times)

Artur20

  • Guest
łoł to już?
« Reply #30 on: 01 June 2007, 10:56:50 »
To jest oficjalny patch.

Raiden

  • Guest
łoł to już?
« Reply #31 on: 01 June 2007, 10:58:56 »
ołołoło teraz RO to jak RO2. Bardzo im się udał ten patch, muzyka jest piękna, menu też niczego sobie, gra wydaje się być mniej zabugowana, mapy są super, ale jakoś nie widze tych spawnpointów... . Tak samo nie wiem czy twórcy tak specjalnie, czy nie ale momentami wrogowie skakali na 3 metry wysokości (grałem z botami).

Mati

  • Guest
łoł to już?
« Reply #32 on: 01 June 2007, 12:04:55 »
Quote
trawiator :
Te krzyki w grze są po prostu przecudne, a muzyczki jakoś nie mam.(...)


Na początku też nie miałem. Generalne pytanie - czy ustawiłeś głośność odtwarzanej muzyki aby było ją w ogóle słychać ? xD

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #33 on: 01 June 2007, 12:07:40 »
Sojuz, co Ty taki nie dzisiejszy ? O tym patchu trąbi sie tu na forum od dobrych kilku dni, w wiadomościach są dokładnie opisane wszystkie poprawki i dodatki.
Dałem zlecenie i córka już mi ściąga patch, przyjadę z pracy na gotowe:D
Czy już ktoś sprawdził co z exploidem na Kaukasie ?
A wysoko skaczące boty to normalka.
Pzdr

trawiator

  • Guest
łoł to już?
« Reply #34 on: 01 June 2007, 12:41:01 »
Quote
Sojuz_PL :
O jejku, nawet sobie nie wyobrażacie jak to się ściąga z łączem 128kb/s.
Zaraz wyłączam monitro, karta na min ustwienia i do budy  :/
Właśnie, czy ktoś mógłby bardziej przybliżyć nam istote tego patchu. Bo tak ni z gruchy ni z pietruchy a tu nam coś nowego wyrasta.  Czy to jest jeden z tych modów (carpathian, darkest hour, mare nostrum), czy może tylko oficjalny patch?  Lol, proszę sie nie śmiać z mojego pytania, bo zupełnie nie jestem obeznany z nowościami w RO.... :)

Zacznij czytać newsy na stronie głównej to się dowiesz, o tym patchu już pisaliśmy dwa(!) razy.

Quote
Mati :
Na początku też nie miałem. Generalne pytanie - czy ustawiłeś głośność odtwarzanej muzyki aby było ją w ogóle słychać ? xD


Nic właśnie nie ruszałem. Po prostu nic mi nie brzdęka. Zresztą i tak nie lubię słychać muzyki podczas grania, zagłusza mi dźwięki gry (np. kroki przeciwnika).

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #35 on: 01 June 2007, 12:48:37 »
Ja sprawdzilam  i mam exploid na Kaukazie

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #36 on: 01 June 2007, 13:24:07 »
Quote
max.pl :Ja sprawdzilam  i mam exploid na Kaukazie

:D, a mieli to poprawić.

Sojuz_PL

  • Guest
łoł to już?
« Reply #37 on: 01 June 2007, 13:52:36 »
No faktycznie, to chyba takie oszołomienie  i podniecienie nowym patchem :) .  Szkoda że nie poprawili tego buga na kaukazie (widziałem że ktoś o tym wspomniał)....
Boże jeszcze 28%....

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #38 on: 01 June 2007, 14:01:41 »
mi sciagało 1,5 h a pozniej jeszcze dociagało jskies pliki do map - ale u mnie zawsze jest jakos inaczej niz inni maja :D. Niektorym w firefoxie   otwieraja sie schody a mi strona RO :D

Raiden

  • Guest
łoł to już?
« Reply #39 on: 01 June 2007, 14:15:48 »
max.pl, mi też ostatnio strona o schodach się otwierała... a żeby nie było off'a to co to są te exploidy?

Garbol

  • Guest
łoł to już?
« Reply #40 on: 01 June 2007, 14:40:32 »
Bugi na mapie :)

I ktoś tam wspomniał o dynamice no mi też się tak wydaje, ale to chyba dlatego ze teraz może grać 50+ osób na serwie i jest sieka niesamowita :D

AdikPL

  • Guest
łoł to już?
« Reply #41 on: 01 June 2007, 14:43:32 »
Quote
Raiden :
max.pl, mi też ostatnio strona o schodach się otwierała... a żeby nie było off'a to co to są te exploidy?


na kaukazie masz , jak niemcy stzrelja przez skały !!!!!!!!!!!


Poprawiono nadużycia na Kaukasus - pewnie usunęli exploity ;D  ( to z oficjalnego newsa)

plonek

  • Guest
łoł to już?
« Reply #42 on: 01 June 2007, 15:20:36 »
jakoś ciężko mi się przyzwyczaić do nowych "standardowych"  map:)

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #43 on: 01 June 2007, 15:27:09 »
Już odpaliłem, ale oczywiście "mój" serwer sto lat za murzynami.:((
A na której mapie są te niby działa przeciwpancerne ?

AdikPL

  • Guest
łoł to już?
« Reply #44 on: 02 June 2007, 08:06:15 »
NO a mi wszytko smiga ładnie , dzwiki mi si epodobaja z wyjatkiem jednej rzeczy po update straciłem dzwiek własnej postaci , to znaczy słysze jka ktos strzela , jak do mnie strzelaja ale jak ja strzelam to mam jak bym z kapiszonów strzelał i jak wsiade do  pancerniaka i go prowadze to nie słysze  pracy silnika tylko cisze , na innych grach  nie ma  tak tylko z ro po patchu sie tak zrobiło , ktos sie z tym spotkał