Author Topic: łoł to już?  (Read 22098 times)

Michał

  • Guest
łoł to już?
« Reply #15 on: 31 May 2007, 19:55:23 »
a mi ten patch zepsul cala gre...

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #16 on: 31 May 2007, 20:01:07 »
patch, mi sie juz pobrał - tylko teraz do kazdej mapy pobiera jakies pliki i bardzo wolno mi to idzie :dontgetit

trawiator

  • Guest
łoł to już?
« Reply #17 on: 31 May 2007, 21:27:44 »
Te krzyki w grze są po prostu przecudne, a muzyczki jakoś nie mam. W menu mam cisze, w grze też nie słychać żadnego brzdękania. No i najważniejsze, wreszcie zoptymalizowali tak kod gry że można z lekką ręką odpalać co najmniej 32 slotowe serwery!

Guz

  • Guest
łoł to już?
« Reply #18 on: 31 May 2007, 21:35:50 »
Fakt odglosy sa swietne odrazu skojazyly mi sie z podobnym do RO filmem... a mianowicie z "Noca zywych trupow". :|

szpara16

  • Guest
łoł to już?
« Reply #19 on: 31 May 2007, 21:52:06 »
Moim zdaniem patch udal sie w 100%, muzyka pasuje do gry, odglosy tez sa wporzo i wogole wszystko jest ok. pozdro

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #20 on: 31 May 2007, 21:56:43 »
Zgadzam sie muzyka pasuje do gry, tylko ze po paru godzinach jej słuchania, wiekszosc ja wyłączy.

szpara16

  • Guest
łoł to już?
« Reply #21 on: 31 May 2007, 22:11:07 »
Racja ale ja ja sciszylem i niech sobie leci... mi ona nie przeszkadza narazie (zobaczymy jak dlugo)

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #22 on: 01 June 2007, 07:06:41 »
Pytanie - troche z innej beczki. Czy moze ktos wie jak wylaczyc mozliwosc słuchania innych. Chodzi o to, ze po godzinie wysłuchiwania jak dwoch Niemców gada - odechciewa mi sie grac.  Ten jezyk jakos nie przypadł mi do gustu.

AdikPL

  • Guest
łoł to już?
« Reply #23 on: 01 June 2007, 07:34:21 »
Ten jeżyk naddaje sie do smażenia kiełdbasek na grilu i podawania piwa na October... , a le jak dwóch durnych szkopów sie smieje i ten odgłos jak by im dzwiek dupa wychodził to jest  nie do zniesienia.

Garbol

  • Guest
łoł to już?
« Reply #24 on: 01 June 2007, 08:20:07 »
Quote
max.pl :
Pytanie - troche z innej beczki. Czy moze ktos wie jak wylaczyc mozliwosc słuchania innych. Chodzi o to, ze po godzinie wysłuchiwania jak dwoch Niemców gada - odechciewa mi sie grac.  Ten jezyk jakos nie przypadł mi do gustu.


W opcjach audio poszukaj tam powinno być coś takiego jak Voipo recive voolume" lub coś w te bańkę po prostu ścisz to maksymalnie.

Mi się te krzyki podobają robią klimat :D

Raiden

  • Guest
łoł to już?
« Reply #25 on: 01 June 2007, 08:47:27 »
łoł przez wielkie Ł. Musiałem znowu usunąć RO.. ehh pobierać teraz samą gre a później aktualizacje ^^ No dobra... wszystko dla RO

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #26 on: 01 June 2007, 08:59:50 »
dzięki za odpowiedz Garbol :D

P4st4

  • Guest
łoł to już?
« Reply #27 on: 01 June 2007, 09:30:14 »
Ja już myślałem, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na patch (liczyłem na końcówkę lipca) także jak zobaczyłem, że mi coś ściąga do RO to moją reakcją było jedno słowo 'o kur...' :-D Póki co miałem możliwość pogrania tylko w mapkę Smoleńsk i Zhitomir. Obie z nich były dostępne na serwach i w pobieralnie od dłuższego czasu, jednak te wydane z patchem mają wprowadzone zmiany, i tak na przykład na Zhitomirze, ku mojemu wilekiemu zdziwieniu nie wszystkie piętra w Kosmolnym (czy jakoś tak) budynku są otwarte. Póki co wrażenia mam bardzo pozytywne, odgłosy są wypasione jak i muzyka, którą oczywiście można (thanks God) włączyć/wyłączyć w menu w zależności od preferencji. Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale nie macie wrażenia że dynamika gry się jakoś zmieniła??!!

Artur20

  • Guest
łoł to już?
« Reply #28 on: 01 June 2007, 10:41:40 »
Ciekawe kiedy bedzie cos od cenegi zeby te krzaczki zlikwidowac

Sojuz_PL

  • Guest
łoł to już?
« Reply #29 on: 01 June 2007, 10:51:06 »
O jejku, nawet sobie nie wyobrażacie jak to się ściąga z łączem 128kb/s.
Zaraz wyłączam monitro, karta na min ustwienia i do budy  :/
Właśnie, czy ktoś mógłby bardziej przybliżyć nam istote tego patchu. Bo tak ni z gruchy ni z pietruchy a tu nam coś nowego wyrasta.  Czy to jest jeden z tych modów (carpathian, darkest hour, mare nostrum), czy może tylko oficjalny patch?  Lol, proszę sie nie śmiać z mojego pytania, bo zupełnie nie jestem obeznany z nowościami w RO.... :)