Author Topic: łoł to już?  (Read 22093 times)

Garbol

  • Guest
łoł to już?
« Reply #60 on: 03 June 2007, 15:52:26 »
Ja właśnie wykorzystałem jedno zaproszenie :)

Mam nadzieję że wciągnę kumpla do gry :)

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #61 on: 03 June 2007, 17:01:25 »
Sprawdziłem na Kaukazie brak expoloidów, z 4 jakie znałem trzy nie działają:)

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #62 on: 03 June 2007, 18:08:27 »
To dobrze, chociaz mi to objetnie bo i tak nie lubie tej mapy :D

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #63 on: 04 June 2007, 10:01:09 »
A jest jeszcze jedna istotna rzecz na którą nikt do tej pory nie zwrócił uwagi i której niestety nie poprawiono i tym razem.
A mianowicie trzeci sposób prowadzenia Panz. III i StuG-a, czyli z głową na zewnątrz. Ten sposób prowadzenia tych pojazdów był fizycznie nie możliwy !!! Pedały trzeba by było wciskać kolanami, a dźwignie obsługiwać rękoma wyciągniętymi do tyłu !!!
Włazy z przodu służyły do łatwego dostępu do przekładni jak i jako włazy ewakuacyjne.

AdikPL

  • Guest
łoł to już?
« Reply #64 on: 04 June 2007, 10:38:15 »
Bathin zabłysnoł znajomoscia tematu , wkońcu  zna sie na temacie ( własnie przesli chłopaka i pania  link ze swoich modeli )

max.pl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #65 on: 04 June 2007, 10:59:17 »
No coz ja mam tylko prawo jazdy kategorii B, i moge prowadzic  wozk  z zakupami w supermarkeci, obecnie uprawnienia na kosiarke zdjał mi  brat - mały wypadek z kablem :D. A co do - czołgów - nie biore sie za nie, poniewaz inni z mojego teamu mogliby tego nie przezyc. Zostawiam to tym, ktorzy sie na czołgach  znaja - chociaz umieja prowadzic. Z czasem, kto wie moze  i ja zasiade za sterami. :), ale obecnie bawi mi gra na mapach tylko z piechota. Bathin gratuluje znajomosci tematu :D

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #66 on: 08 June 2007, 07:00:44 »
Jeszcze takie spostrzeżenia po nowym patchu.
Zauważyłem że na mojej ulubionej Odessie ograniczyli wychylenie za barierkę przy wejściu na taras. Przedtem szwabek czy rusek stojąc przed wejściem na taras  mógł się na tyle wychylić że miał na celowniku prawie całe wejście na schody co skutecznie pozwalało na eliminowanie wszystkich którzy próbowali wejść na taras, a teraz lipa:((
Druga rzecz, jak wiadomo na Berezinie pojawiły sie te pokraczne czołgi BT-7 które mogą przewozić piechotę, gram sobie jako szwabek, patrzę jedzie BT z desantem, więc ja serie z mg i... nic, nie można zabić desantu !!! tak jakby siedzieli w wozie pancernym, dno !
Następna rzecz to wciąż nie poprawiono bugów z niewidocznymi wieżami czołgów czy mg w esdedach i ba.
Pzdr

daj5zl

  • Guest
łoł to już?
« Reply #67 on: 08 June 2007, 07:15:29 »
Bathin na tym tarasie to mozna wskoczyc na barierkie poprzez sprint+padniecie

Bathin

  • Guest
łoł to już?
« Reply #68 on: 08 June 2007, 07:31:10 »
Quote
daj5zl :Bathin na tym tarasie to mozna wskoczyc na barierkie poprzez sprint+padniecie

O tym to doskonale wiem, ale wtedy to jesteś jak na widelcu :D

BlackElephant

  • Guest
łoł to już?
« Reply #69 on: 08 June 2007, 22:23:14 »
:((:((A mi przez tegą aktualizacje nie zapamietuje ustawien graficznych i wlącza na sile HDR i coronas jak ja tego nię chcę, nie mogę tego kurestwa wyłączyć!!!!!!

Denek

  • Guest
łoł to już?
« Reply #70 on: 11 June 2007, 05:58:45 »
Chciałbym sobie w RO pograć, a wyczytałem że można wysłać zaproszenie do gry na 10 dni. Nawróćcie maniaka Counter Strike, dajcie mu szansę :D

Raiden

  • Guest
łoł to już?
« Reply #71 on: 11 June 2007, 09:12:40 »
Ja tą szanse mogę dać... e-mail pls xD

TheGianT

  • Guest
łoł to już?
« Reply #72 on: 12 June 2007, 09:44:13 »
Wyśmienicie że jest już patch ogólnie gra jest bardzo dobra i oby taka została

Moras

  • Guest
łoł to już?
« Reply #73 on: 30 July 2007, 11:19:57 »
Quote
BlackElephant :
:((:((A mi przez tegą aktualizacje nie zapamietuje ustawien graficznych i wlącza na sile HDR i coronas jak ja tego nię chcę, nie mogę tego kurestwa wyłączyć!!!!!!


Po zmianie ustawień należy wyjść z gry i włączyć ją jeszcze raz.