Author Topic: Szukam klanu :>  (Read 8546 times)

chojny89

  • Guest
Szukam klanu :>
« on: 30 April 2007, 13:10:20 »
Nick : chojny
Wiek : 18

Oczekuje :
- Powaznego podejscia do gry
- Taktyk
- Ligi (cb itd.)
-Jakiś serwer Vt/Ts


Oferuje :
- Dostępność
- Skill do oceny
-Mikrofon itd,itp
-Przeszłość z inny gier (Cs:s , Cs 1.6)

Kontakt:
chojny89@interia.pl
gg:2902954

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Szukam klanu :>
« Reply #1 on: 01 May 2007, 11:32:13 »

ubenfurer

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #2 on: 01 May 2007, 22:09:30 »
widzisz chojny , trza założyć nowy klan , ja za bardzo nie mam czasu na zakładanie tego i owego ale do klanu doczepić się jestem gotów

chojny89

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #3 on: 02 May 2007, 11:39:35 »
Ja za bardzo kreatywny nie jestem aby zakładać klan , ale tak jak ty  chętnie sie do jakiegoś "doczepie" :)

cichy.

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #4 on: 07 May 2007, 15:46:30 »
Hej,,,, ja też chętnie do kogoś dołączę! Nikt mnie nie chce...

Ale od piątku mam duuużo wolnego czasu więc chętnie w końcu poświęcę się na doskonaleniu umiejętności xD

p.s. dobry ze mnie snajper / i czołg pokieruje sprawnie ;)

DemoniX

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #5 on: 07 May 2007, 21:13:27 »
ja też mile sie do czegoś nowego doczepię ;)
-posiadam TS i Vent
-współpraca i drużynowe zwycięstwo, nie własne punkty
-doświadczenie grania w klanach : aktualnie latam w wirtualnym dywizjonie (ił-2) od jakichś 4-5 miesięcy.
-gram po różnych stronach, specjalizacja w zależności od mapy, ale najczęściej jest to u Osi Kar98 lub Mp44, rzadziej snajpka, u aliantów to prawie tylko Mosin, rzadziej snajpka.
-sprzęt sprawny, napewno sie nie popsuje ;)
-połaczenie internetowe- 512kb/s... czasem scina.
-dni w których mogę trochę dłużej pograć to piątek,sobota,niedziela.
-kiedy jeszcze nie miałem RO, grałem w CoD2, Battlefield 1942
-UWAGA... teraz najgorsze... wyjadacze, moderatorzy i Ci inni co strzelają w kolanka NIE PATRZCIE.... mam 15 lat - fakt ale prosiłbym z ich strony o jakąś powagę jeśli odważyli się to przeczytać !

Numer GG: 6454281

Wawer

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #6 on: 08 May 2007, 01:26:02 »
No to jest Was już czterech. Załóżcie nowy klan. To nie takie trudne. . Macie swoje gg więc skorzystajcie.W razie czego, znajdzie się pomocna dłoń:D

DemoniX, z tym graniem od piątku do soboty może być problem bo większość gra klanówki w tygodniu po 20 a w weekend się bawi:p

Bathin

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #7 on: 08 May 2007, 10:02:42 »
Quote
DemoniX :mam 15 lat -

A gra jest od 16-lat, może za rok załapiesz się do jakiegoś klanu.

Desperat

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #8 on: 08 May 2007, 13:33:08 »
Nie chcę Robić plotek aaaale z tego co mi wiadomo 2nd.A.D  szuka graczy ....

Eric

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #9 on: 08 May 2007, 14:10:45 »
Zgadzam się całkowicie z Wawrem, założenie klanu nie jest wcale takie trudne. Jest już was czterech szukających klanu, przydał by się piąty z jakąś własną inicjatywą, kto by to rozkręcił. No cóż...czekamy czekamy Wawer :D Jeszcze jeden i może założą własny klan ;)

Do DemoniXa, słowa Bathina są prawdziwe bo wiele klanów ustawia poprzeczkę wieku powyżej 16 lat, jednak nie powinieneś brać tego śmiertelnie poważnie. Ważniejsze jest to jaki jesteś, jak sie angażujesz i czy potrafisz się zachować. W AC od dłuższego czasu mamy gracza w twoim wieku i do tej pory nas nie zawiódł.

Desperat, straszna z ciebie plotkara :P

MajesticO

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #10 on: 08 May 2007, 14:40:21 »
Cold Metal Warriors szuka graczy głównym wymaganiem jest znajomosc angielskiego oraz umiec zachowywac sie przyzwoicie wiecej na http://www.coldmetalwarriors.co.uk/ .Mamy server 16 slotow oraz TS server

Yab_PL

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #11 on: 08 May 2007, 19:12:09 »
ja tez popre Wawera - zalozcie swoj klan. Napewno bardziej odswiadcznei klanowicze (np. my :D ) wam pomoga, zwlaszcza jesli chodzi o gameplay

cichy.

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #12 on: 08 May 2007, 21:17:41 »
Ja jestem za nowym klanem ! szczególnie, za posadą snajpera ;D
Dajecie znać i jaazda.

Swoją specyfikację przedstawię jasno:
- grałem we wszystkie możliwe FPS'y na PC
- miałem clan w CoD'a ( biegało się z karem oj biegało)
- w operation flashpoint również clan zaliczyłem ( jako pilot)
- zasady współpracy są mi doskonale znane
- kocham klimatyczne granie ( kiedy możesz polegać na innych to gra staje się o wiele lepsza! )

Czekam na clan!

Desperat

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #13 on: 09 May 2007, 07:56:37 »
No to kurna weźta się chopy  do roboty i stwóżta se nowego klana  ,  co wam szkodzi zaryzykować... no chyba , ze sie chce sie wam dupska ruszyć i wolicie sobie poczekać ...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Szukam klanu :>
« Reply #14 on: 09 May 2007, 13:28:47 »
Oj desperat19 już tak podskakujesz :wink(nie mam na myśli chodzenia po teksturach) a jakiś miech temu to sam się tu ogłaszałeś i co...Założyłeś jakieś Dezperadoso? Nieee poszedłeś po najmniejszej linii oporu a że akurat trafiłeś w odpowiedni czas i miejsce to jesteś klanowiczem... :p
"Weźta jak takieś mondre i dołonczta do nich i se stwórzta"8)
Ale prawda jest taka że jak widać nikt WAS nie chce z ogłoszenia (tutaj) a "sie nie chce wam dupska ruszyć" i popytać na klanowych stronach, więc pozostaje założenie własnego klanu...z tym że jest to trudniejsze od odwiedzania z zapytaniem stron niedoszłej "konkurencji", tak więc widzę to w czarnych kolorach, no ale może ktoś (chociażby z losowania :O_o) podejmie ten sztandar?:)