Author Topic: Szukam klanu :>  (Read 8544 times)

cichy.

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #15 on: 09 May 2007, 14:14:41 »
No to zakładamy klan !

Może nazwę tematu zmieńcie na "zakładamy nowy klan".

a nazwa - 93 pułk Grenadierów pancernych xD      

i np. logo xD


plonek

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #16 on: 09 May 2007, 14:29:50 »
powodzenia:)

Wawer

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #17 on: 09 May 2007, 16:29:00 »
Cichy jeśli myślisz o tym poważnie, zamieść posta w którym umówisz się z chętnymi do grania np na TeamSpeaku. Myślę, że jak skorzystacie z teesa F-B to nikt się nie obrazi:p Podaj dzień, godzinę i czekaj na chętnych na kanale. Wystarczy że pojawi sie 3 i już można zacząć działanie. Albo po prostu napisz na gg do chojny89, DemoniXa ,ubenfurera i zapytaj się czy mają ochotę na klanowe granie.
Potem wystarczy:
-obgadać sprawy organizacyjne  
-zastanowić się nad rekrutacją.
(My np robiliśmy na początku tak, że zabindowaliśmy sobie pod klawiszem info o rekrutacji i podaliśmy gg liderów klanu.)
-pograć wspólnie na ffa i zobaczyć czy coś z tego wychodzi.
-podczas grania reklamowac się i wyszukiwać dobrych graczy

Możecie też założyć sobie na początek forum. To pół godziny roboty.

gl & hf

Desperat

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #18 on: 10 May 2007, 10:38:04 »
Bart Bear - Dla Twojej wiadomości oznajmiam : NIe pamiętasz jak grałęm z tagiem RTK ???  właśnie wtedy  MIAŁO się coś narodzić ... w RO grał ze mną kumpel ... ale ostatnio (przed moim wcieleniem :D do AC) rzadko gral ... 2gi kumpel kupil robie RO ale NIBY ma problem z kompem a tnie w cs-a  ...  : /  
 kolejnych 2ch by sie poszukalo i cos  by MOZE  z tego wyszło ...
Ready To Kill :P  tak sie maial nazywać ....  :D

Plazma

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #19 on: 10 May 2007, 12:10:05 »
Moge wam zrobic stronke ;) A za co to ustalimy :P

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Szukam klanu :>
« Reply #20 on: 10 May 2007, 13:53:11 »
@desperat19
Dla Twojej wiadomości "ujęła mnie Twoja historia" :yes:yes
Przyznam że nie pamiętam byłych Twoich tagów, szczerze nie pamiętam w ogóle gostka pt. "desperat" nie prowadzę logów rozgrywek, a za bardzo w moje oczy widać się nie rzucałeś (się albo granatami :p) albo graliśmy nie w tym samym miejscu/czasie :)
Zacząłem kojarzyć Ciebie dopiero od sprawy tych nieszczęsnych (zmazanych już) screenów :blush
a właśnie moja pomoc nadal aktualna, o ile jeszcze potrzebna :)
a tak do tematu to kolejny koleś szuka klanu - tym razem konkretnie do Was chce
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=8461#8461
-widać ma doświadczenia klanowe z innych gier - to już coś i jak będziecie twardzi na :no to może trafi do tych tutaj ludzi i będzie coś nowego :)
a tak ogólnie to większość tutaj co piszę to z "wink", tyle że za dużo by tych emot było - więc "no offense to anybody" :)

Desperat

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #21 on: 10 May 2007, 23:02:21 »
Już gra z nami, wycina i cacy.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Szukam klanu :>
« Reply #22 on: 11 May 2007, 12:17:33 »
no i trudno "nie będzie kabaretu - będzie chór" - czy jakoś tak Anioł mówił w Alternatywach 4
nie będzie nowego klanu, będą dobre single :D
zawsze zostaje publiczny TS i wtedy można nawet nawalić "tagowcom"
a no i wczoraj zluzowaliście trochę INEA'e bo sie "postrzelać" z DESTINY chcieliście - od razu skończyło się kamperstwo :yes
:p:p:p:p

Yab_PL

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #23 on: 11 May 2007, 14:30:58 »
Quote
BartBear_[PL] :
no i trudno "nie będzie kabaretu - będzie chór" - czy jakoś tak Anioł mówił w Alternatywach 4
nie będzie nowego klanu, będą dobre single :D
zawsze zostaje publiczny TS i wtedy można nawet nawalić "tagowcom"
a no i wczoraj zluzowaliście trochę INEA'e bo sie "postrzelać" z DESTINY chcieliście - od razu skończyło się kamperstwo :yes
:p:p:p:p

chyba o nas nie mowisz?? Niemcami pierwsza rundke chyba w niecale 5 minut 'pyknelismy'

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Szukam klanu :>
« Reply #24 on: 11 May 2007, 15:07:31 »
Quote
Yab_PL :

chyba o nas nie mowisz?? Niemcami pierwsza rundke chyba w niecale 5 minut 'pyknelismy'


Oj no "uderz w stół"... przecież piszę z przymrużeniem oka:wink nie bierzcie aż tak WSZYSTKIEGO do siebie - nie pamiętam kto się bronił np. na kaukazie, ja w każdym razie atakowałem...może z AC, może z Destiny... w każdym razie przez "ruskich" na drogę na Moździerze został wykonany typowy kombos ćwiczony klanowo czyli "nade spam" i jeden wyuczony na odpowiedniej pozycji MG - dla mnie to kampa taka jak każda inna; tym bardziej na "samotnych" niewyćwiczonych w takim podejściu do gry ludków (dlatego lubię grać na nowych mapkach - tam aż tak nie powiela się schematów atak/obrona, tylko więcej koncentracji, reakcji i podejmowania decyzji - mniej zaprogramowanych działań). Osobiście parokrotnie udawało mi się poprzedzierać, ale to "zwalam" na długi raczej mój czas grania w RO i "nie takie akcje się widziało"8), ale sam nie zdobędę punktu, bo inni już nie przechodzili, a w końcu obrona się orientowała że mają jakiegoś atakującego na punkcie i wysyłała 2 żołdaków (4 granaty)pod osłoną ogniową...Nie muszę tutaj chyba pisać jak to się kończy dla pojedynczego gracza :D. Po wyjściu klanowiczów zaczęło przypominać to "normalną" walkę na bliski dystans a granaty latały sporadycznie i nie siały aż takiego spustoszenia :)

Yab_PL

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #25 on: 11 May 2007, 17:12:07 »
Quote
BartBear_[PL] :
Quote
Yab_PL :

chyba o nas nie mowisz?? Niemcami pierwsza rundke chyba w niecale 5 minut 'pyknelismy'


Oj no "uderz w stół"... przecież piszę z przymrużeniem oka:wink nie bierzcie aż tak WSZYSTKIEGO do siebie - nie pamiętam kto się bronił np. na kaukazie, ja w każdym razie atakowałem...może z AC, może z Destiny... w każdym razie przez "ruskich" na drogę na Moździerze został wykonany typowy kombos ćwiczony klanowo czyli "nade spam" i jeden wyuczony na odpowiedniej pozycji MG - dla mnie to kampa taka jak każda inna; tym bardziej na "samotnych" niewyćwiczonych w takim podejściu do gry ludków (dlatego lubię grać na nowych mapkach - tam aż tak nie powiela się schematów atak/obrona, tylko więcej koncentracji, reakcji i podejmowania decyzji - mniej zaprogramowanych działań). Osobiście parokrotnie udawało mi się poprzedzierać, ale to "zwalam" na długi raczej mój czas grania w RO i "nie takie akcje się widziało"8), ale sam nie zdobędę punktu, bo inni już nie przechodzili, a w końcu obrona się orientowała że mają jakiegoś atakującego na punkcie i wysyłała 2 żołdaków (4 granaty)pod osłoną ogniową...Nie muszę tutaj chyba pisać jak to się kończy dla pojedynczego gracza :D. Po wyjściu klanowiczów zaczęło przypominać to "normalną" walkę na bliski dystans a granaty latały sporadycznie i nie siały aż takiego spustoszenia :)

no to sie troche roznimy. Ja wole sytuacje takie ze 'ty wiesz, ze on wie ze ty wiesz' i caly trik polega na tym ze wiedzac gdzie jest/bedzie mg postarc sie zeby ciebie nie zdjal lub tez gdy wiesz ze ktos zagra schematycznie, wiesz jaki to jest schemat i ze dobrze zrobiony odniesie sukces, wymyslic cos nowego co zaskoczy przeciwnika w jego schematycznosci (lub jak kto woli taktyce). To moze byc nowe miejsce ostrzalu, wydluzenie drogi dojscia na pozycje, tak zeby bylo bezpieczniej, przeprowadzenie ataku z innej strony/na inna flage, ale tez granat dymny rzucony 'ofensywnie'

Alex

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #26 on: 11 May 2007, 17:55:19 »
No BartBear_[PL] życzę Ci powodzenia i duuużo szczęścia na meczach klanowych. Po pierwszym meczu z dobrą drużyną przekonasz się jak bardzo się myliłeś na temat "taktyk"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Szukam klanu :>
« Reply #27 on: 11 May 2007, 19:13:51 »
hehe trudno byłoby to nazwać "meczem klanowym", niemniej jednak jak opisałem sytuację sam punktów przejmować nie byłem w stanie :blush
a na serwery klanowe wstępu nie mam, więc mnie nie przestraszyłeś Alex :)
...i podtrzymuję swoje zdanie na temat "świeżości" map nowych - skoro RO to "najbardziej realna gra" na temat IIWŚ to jakoś nie widzę tego rzucania granatami itd.
Obie drużyny powinny się wzajemnie zaskakiwać a nie jak to było na jednej mapce że MG kosił na lewo przysłowiowy metr od respa na środku skomasowało się  3/4 drużyny ze snajperem a po prawej stronie waliła arta ;/
swoją drogą to był tutaj kiedyś taki pomysł na który się bardzo pisałem ale jak zwykle nic z tego nie wyszło:
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=6688#6688

szpara16

  • Guest
Szukam klanu :>
« Reply #28 on: 12 May 2007, 09:35:17 »
W takim razie ja bym chcial dolaczyc do waszego clanu jak cos to dajcie znac!!!!