Author Topic: Chcesz być Koala ?:> (podzielony)  (Read 6222 times)

grottu

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« on: 31 March 2007, 20:27:46 »
eeeeeeeeeeeeeee ja sie nie zaliczam do plebsu ktory gra w css-a :D

no i jesio nie mozna chodzic do katolickiej szkoly ! assasin oszukal w CV to sie dostal :/

Guz

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #1 on: 31 March 2007, 23:38:09 »
Nie tylko ty grottu gardzisz takimi dennymi giereczkami jak CS:S :P
Nie badz taki okrotny dla assasina jaks ie znajdzie inny przychlast... tzn osobnik chodzacy do liceum katolickiego to moze zeswatamy go z assasinem :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #2 on: 31 March 2007, 23:49:08 »
lol stop flaming :D

LOL2 stop lame posting.

Plazma

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #3 on: 01 April 2007, 16:18:53 »
dupa koniu i dawaj mojego posta

Soltys

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #4 on: 01 April 2007, 20:35:20 »
Quote
S!b!K :
Witam,
Jesli interesuje was dlaczego nazwa ulegla zmianie juz pisze: UKF sie rozpadlo, dziekuje.


I pomyslec ze najezdzaliscie na nas czyli na stare CoHy ze lamy ktore sie rozpadly z powodu noobostwa, a teraz sami sie rozpadliscie...:satisfied

S!b!K

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #5 on: 01 April 2007, 21:20:55 »
UKF sie rozpadlo nie my =) sklad jest wciaz taki sam ;) Nie  udalo ci sie panie wojewoda

grottu

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #6 on: 02 April 2007, 02:30:49 »
nice try Soltys :D

Alex

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #7 on: 02 April 2007, 09:58:11 »
w ro mało kiedy jest z kim pograc na polskich serwerach a w css jest odwrotnie-trzeba mieć farta żeby wbić się bez czekania. Tak sobie myślę czy nie wrócić do doda-sympatyczna gierka. a assasina to trzymamy dla zabawy bo wszyscy mają już dość jego "zdrowasiek" w trakcie meczu :p.

asn

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #8 on: 02 April 2007, 12:55:08 »
Wiesz Soltys CoH dla mnie zawsze bedzie najlepszym klanem ktory w 30sec meczu zjada caly reinforces pT...
Alex juz niedługo nie bedziesz mnie sluchal na vencie :)

plonek

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #9 on: 02 April 2007, 13:51:03 »
ty za to obrałeś za swój cel zbanowanie wszystkich członków naszego clanu. Nie wiem czy masz za daleko do łba, czy jestes bity na ulicy, nie wnikam w to, ale admin który sam prowokuje, a jego kultura sięga dna to jest ch** a nie admin:yes

S!b!K

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #10 on: 02 April 2007, 13:58:03 »
Ile razy mam mowic plebsy za przeproszeniem ze nie ma tu byc offtopa ??:>

plonek

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #11 on: 02 April 2007, 14:00:26 »
ty akurat dałeś nam przykład pare tematów niżej jak się robi offtopa

GONZO_PL

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #12 on: 02 April 2007, 14:10:19 »
Quote
plonek :
ty za to obrałeś za swój cel zbanowanie wszystkich członków naszego clanu. Nie wiem czy masz za daleko do łba, czy jestes bity na ulicy, nie wnikam w to, ale admin który sam prowokuje, a jego kultura sięga dna to jest ch** a nie admin:yes

prawda boli.......:/

Alex

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #13 on: 02 April 2007, 18:31:34 »
Quote
plonek :
ty za to obrałeś za swój cel zbanowanie wszystkich członków naszego clanu. Nie wiem czy masz za daleko do łba, czy jestes bity na ulicy, nie wnikam w to, ale admin który sam prowokuje, a jego kultura sięga dna to jest ch** a nie admin:yes


dobre. a cóż to za zaszczytny cel ma za assasin? fakt, co niektórym przeszkadza to, że banuje noobów i ci najbardziej później na niego najeżdźają. nie piszę tego dlatego żeby go bronić (specjalnie za nim nie przepadam bo to lamka jest) ale dlatego, ze nielubię bałaganu i chamstwa na serwerze. kilka dni temu gralem na polskim serwerze bailed (mapa kaukaz-ruscy)- jeden z pro graczy (z mojego timu) zabił mnie specjalnie 3x, prosiłem admina o to żeby kicknal tego typa ale to był admin z "dolnej półki" co mapy tylko umie zmieniać wbrew temu co gracze zawotowali. Oczywiscie totalna zlewa i "0" odzewu. Adminem był ktoś z byłego COH'a jeśli się nie mylę (jakis typ o tagu 2nd... coś tam). Jeżeli taki ma być porządek na serwerze to nic dziwnego ze COH sam tam bedzie gral...

Plazma

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #14 on: 02 April 2007, 18:34:24 »
Grałem wtedy z Alexem i dokładnie tak było... po prostu CoH pogra sobie tylko na 1 polskim serwerze bo na reszcie ma bany :D (brawo Assasin :yes)