Author Topic: Chcesz być Koala ?:> (podzielony)  (Read 6222 times)

Soltys

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #15 on: 02 April 2007, 19:14:24 »
Quote
Alex :
dobre. a cóż to za zaszczytny cel ma za assasin? fakt, co niektórym przeszkadza to, że banuje noobów i ci najbardziej później na niego najeżdźają. nie piszę tego dlatego żeby go bronić (specjalnie za nim nie przepadam bo to lamka jest) ale dlatego, ze nielubię bałaganu i chamstwa na serwerze. kilka dni temu gralem na polskim serwerze bailed (mapa kaukaz-ruscy)- jeden z pro graczy (z mojego timu) zabił mnie specjalnie 3x, prosiłem admina o to żeby kicknal tego typa ale to był admin z "dolnej półki" co mapy tylko umie zmieniać wbrew temu co gracze zawotowali. Oczywiscie totalna zlewa i "0" odzewu. Adminem był ktoś z byłego COH'a jeśli się nie mylę (jakis typ o tagu 2nd... coś tam). Jeżeli taki ma być porządek na serwerze to nic dziwnego ze COH sam tam bedzie gral...


Prawdopodobnie to ja wtedy bylem adminem, moze nie zauwazylem jak pisales albo cos, nie bede sie wypieral bo to moja wina. Co do zmiany map to nic takiego nie mialo miejsca, zmieniam jedynie gdy server jest pusty/ graja chlopaki tylko ode mnie z klanu/ gracze chca aby zmienic. A co do serwera Bailed-Fighters to nikt nie ma problemow z nim, i jest regularnie zapelniany przez graczy wiec nie pisz ze my tylko tam gramy.:wink

Quote
Plazma :
Grałem wtedy z Alexem i dokładnie tak było... po prostu CoH pogra sobie tylko na 1 polskim serwerze bo na reszcie ma bany :D (brawo Assasin :yes)

Mozemy grac na kazdym serverze poniewaz w klanie maja bana tylko 3 osoby na 14:wink , i powinienes isc do szkoly nauczyc sie liczyc.

Yab_PL

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #16 on: 02 April 2007, 19:45:22 »
Quote
Soltys :
Mozemy grac na kazdym serverze poniewaz w klanie maja bana tylko 3 osoby na 14:wink , i powinienes isc do szkoly nauczyc sie liczyc.

lol, to i tak nie jest dobra statystyka

Michał

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #17 on: 02 April 2007, 19:49:35 »
ta jasne tez wtedy bylem i jakos zmieniliscie sobie mape...

Soltys

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #18 on: 02 April 2007, 20:23:09 »
Quote
Yab_PL :
lol, to i tak nie jest dobra statystyka

Wedlug Plazmy "Caly klan"

Quote
Michał :
ta jasne tez wtedy bylem i jakos zmieniliscie sobie mape...

To nie wiem, moze byla taka sytuacja ale nie pamietam. Jesli tak bylo to chce przeprosic tych co grali wtedy na serverze.

Alex

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #19 on: 02 April 2007, 20:46:54 »
Ale fajny spam się szerzy. Dla przypomnienia tematu: ciągle szukamy jednego "pro" gracza :D.

No i Sbk ciut nieprecyzyjnie sie wyraził bo na assasinie to mało kiedy nie "jeździmy". :p

Wawer

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #20 on: 03 April 2007, 00:08:13 »
Hehe  całkiem zabawnie tu:D

Ale ja o czym innym.
Napiszcie gdzie gracie w Ceesa, chętnie polamię w waszym towarzystwie:p
Jeśli zaś chodzi o DoDa to jeszcze chętniej, szkoda tylko ze na polskich serwerach jeszcze większe pustki niż w R.O:con

pozdr

Alex

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #21 on: 03 April 2007, 05:15:43 »
w cssa gram w "gunmoda" na jakimś polskim serwie (tylko nik mam inny). w doda chetnie bym zacząl grać; wczoraj trochę z Sbk pograłem ale to "dod-lama" jest 8) :wink, chociaż karem wymiata...

Wawer

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #22 on: 03 April 2007, 09:54:55 »
Ja w Ceesa gram zwykle na "Wściekłych Psach" i też mam inny nick. W DoDsa gram gdzie popadnie ale rzadko, bo najbardziej lubie grać z polakami a polskie serwery są zwykle puste w godzinach mojej gry. Więc jak już wchodze to na jakis niemiecki serwer z dużą ilością niestandardowych map.

Zdzira

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #23 on: 03 April 2007, 13:54:51 »
gdyby nie As to kto wie ;)

btw... Polskie serwery to hardcore.... takiego mięcha jakie tam jest na czacie ( tu dzież na voipie) to nie ma nigdzie indziej...

S!b!K

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #24 on: 03 April 2007, 17:00:02 »
assasin to moj chlop xD slucha sie i wogule ;p mozna do niego przywknac xD jakby go nie bylo to troszke nudnawo =\

asn

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #25 on: 03 April 2007, 17:14:09 »
Quote
S!b!K :
 slucha sie i wogule ;p mozna do niego przywknac xD jakby go nie bylo to troszke nudnawo =\


hahahaahah...

Juz niedługo nie bedziesz mnie sluchal ;)

Alex

  • Guest
Chcesz być Koala ?:> (podzielony)
« Reply #26 on: 04 April 2007, 07:20:05 »
nudno to trochę będzie, ale Sbk nie staniesz przecież assasinowi na drodze do kariery...wybrał szkołę parafialną-jego wybór. już teraz chłopak ledwo godzi obowiązki ministranta i młodszego kościelnego z grą w ro.