Author Topic: Restart kompa !  (Read 15972 times)

Bathin

  • Guest
Restart kompa !
« Reply #30 on: 26 February 2007, 07:56:49 »
Quote
PrezesOi :A jezeli w Kwidzynie nie ma serwisantow przyjedz z tym do Gdyni to ci to zrobie za symboliczne 200 złotych :D

Hehe, myślę że sobie poradzę, dzięki.
Pzdr

Infulat

  • Guest
Restart kompa !
« Reply #31 on: 26 February 2007, 10:27:10 »
Uff przeczytałem raport :) temperatura graniczna dla Twojego procka to 70 stopni C także lepiej nie graj przynajmniej dopuki nie spadnie, pamięci są różne, masz je ustawione na cl 2.5, ale za to na 333 mhz może lepiej dać cl3 i 400 mhz, duala nie masz i mieć nie będziesz bo procesory na s 754 nie mają takiego kontrolera.
Twój procesor powinien mieć osłonę na rdzeniu, także ryzyko ukruszenia jest minimalne, zainwestuj w porządną pastę Zalmana podobno jest bardzo łatwa do nałożenia i dobrze wypada w testach, albo Arctic Silver 5, ewentualnie collaboratory -  najlepsza, ale trudno sie nakłada, nie mozna jej stosować z aluminium - tylko miedź - i jest to płynny metal więc jak nabrudzisz przy nakładaniu to sfajczy ci się płyta/procesor.
Wentylator możesz kupić taki, który pasuje na różne podstawki polecam Arctic Cooling Freezer 64 Pro chyba jakoś tak, na allegro za niecałe 70 złotych z przyesyłką- są oczywiście lepsze, ale ten ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
To narazie tyle, życzę powodzenia.

Bathin

  • Guest
Restart kompa !
« Reply #32 on: 26 February 2007, 10:56:05 »
Dzięki, już umówiłem się z serwisem, niech tam pogrzebią.
Pzdr
Edit. w serwisie stwierdzili że czujnik jest zj... i temperatury są ok ! No to dalej jestem w kropce i nie wiem co robić:((