Author Topic: MOD pancerny  (Read 51109 times)

seba200

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #30 on: 26 February 2007, 15:28:29 »
A kto ma problem? czy cos wspominalem o jakims problemie? nierozumiem, ten temat nie jest o wyborze serwerow tylko o modzie:) "Niech ktos cos poradzi bo na serwerach bez moda gra sie poprostu - smiesznie" - tak napisalem :)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
MOD pancerny
« Reply #31 on: 26 February 2007, 15:50:55 »
problem dotyczy serwerow linuksowych chyba, na windows dziala

Wrona

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #32 on: 26 February 2007, 17:59:49 »
Nom, naprawdę uzależnia... Przed wejściem na serwer sprawdzam zawsze teraz z cichą nadzieją jakie mutatory są na nim... Bez AB to smutek i nostalgia... A Ola jest mądry, bo lubi tylko piechotę, a ja nic na swój gust nie poradzę i lubię też czołgi, właśnie odkąd spróbowałem AB. To tak jak mieć przez jakiś czas słuchawki Sennheisera i być z powrotem zmuszonym do używania jakichś dousznych nołnejmów... No wiecie o co kaman...

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #33 on: 27 February 2007, 16:30:32 »
Albo zrobie jeszcze takie porownanie:RO kontra RO z Armored BEASTS v 2.01 to jak Originalny batlefield 1942 do Modu na niego Forgoten Hope lub Batlefield 2 do Modu project reality :))

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #34 on: 28 February 2007, 11:05:19 »
Kaszpir --> ale chyba bedziecie dążyć do tego zeby mod byl na serwerze nie? Szczegolnie ze niedlugo bedzie mod ulepszony ktory bedzie jeszcze bardziej urrealistyczniac rozgrywke np. poprzez wiekszy rozrzut toru lotu pocisku czy symulowanie roznych zaokraglonych czesci pancerza i wiele innych dodatkow. Po za tym tyle osob czeka zeby zagrac na tym modzie...

seba200

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #35 on: 28 February 2007, 18:58:48 »
czekam na to jak na THEATRE OF WAT i nowy COMBAT MISSION:D

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #36 on: 28 February 2007, 21:08:18 »
Hm znalazlem juz z okolo 10 serwerow i to nasze 2 z bardzo dobrym pingiem i dupa:((Ludziska dalej wola zarzynac w smiesznie waniliowego RO jesli chodzi o walki pancerne .Przeciez to paranoja wracac do defaultowego RO po sprawdzeni MODA po tym co pokazal!!!!!!Chyba szybciej doczekam sie Theatre of war zanim ludzie sie przekonaja do moda.Kurde jedyna nadzieja jest aby Steam Automatycznie update RO i po krzyku i kto wtedy nie chce grac w mapy pancerne to kij w oko:))

Wrona

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #37 on: 01 March 2007, 11:11:37 »
Tak naprawdę to na skalę globalną mało kto spróbował AB, albo wręcz nie wie, że spróbował... A adminom większości serwerów aureola, czy wieniec laurowy zasłaniają pewne sprawy. Może by tak przynajmniej do adminów najczęściej odwiedzanych serwerów, gdzie gra się mapy pancerne wysłać po mailu z IP Astera, niech się zachęcą i postawią AB także u siebie...

np ro@fkmod.com - koleś serwuje na FKs #3 BDJ/Orel/Ogledow 24/7, czyli nontop czołgi, czyli idealnie, z modem stałbym się bywalcem, a tak omijam serwer szerokim łukiem

tudzież ich drugi serwer pod nazwą Arad! Arad! Arad!, nie trzeba tłumaczyć chyba...

Tomciaz_PL

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #38 on: 01 March 2007, 12:43:23 »
Pomysł bardzo dobry, głównie dla wyżej wymienionego serwera FKs #3 BDJ/Orel/Ogledow 24/7 na którym siedzę bardzo często. Po spróbowaniu gry z AB, granie bez tego moda zwłaszcza na tym serwie wywołuje pewien niesmak :con.

piter306

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #39 on: 01 March 2007, 13:55:33 »
Ja kilka dni temu napisałem maila na adres fkmod i otrzymałem odpowiedź, że nie został on odczytany w jakimś tam czasie. Może ktoś z lepszym "englishem" by spróbował. Albo poruszył tą sprawę na forum fkmod.

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #40 on: 01 March 2007, 13:57:40 »
Ja takze po tym modzie juz wogole nie mam ochoty grac czolgami tak jak zawsze. A co do FKS to ja juz tam kilka razy na serwerze pisalem o tym modzie i paru takich znanych graczy z tego serwera wyprobowalo tego moda na jakims innym serwerze i oni tez mowili ze jest swietny lecz nigdy nie udalo mi sie zlapac jakiegos głównego czlonka FKS odpowiedzialnego za ustawienia serwera.

Bohun

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #41 on: 01 April 2007, 12:06:01 »
Nie mam nic przeciwko modom, ale mapki niech będą pisane pod nie, a tak na standartowych jest zachwiana równowaga.

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #42 on: 01 April 2007, 21:10:33 »
Racja to fakt na mapach Orel i black july przydaloby sie dwa razy wiecej sprzetu dla roskich chociaz nie powiem bardzo tam przydalyby sie roskie dziala przeciwpancerne jakies su-152 ,122 :)))az sie prosi na tych mapkach dodac takie pojazdy:))
Ale tez jest jeden zajebisty plus na obecnych mapach w pozniejszym okresie bo moim zdaniem dopiero teraz na modzie sie wyrownaly sily:
Po pierwsze pantera w koncu zrownala sie z t34/85 w sile ognia z lekka przewagi pantery ale tylko lekka a nie jak w vanili t34/85 moze srac i srac w pantere od czola i nic -ABSURD!!!!!
Nastepnie staliny juz nie sa niezniszczalnymi bunkrami jak bylo dotychczas :)))

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #43 on: 02 April 2007, 19:22:28 »
ta i teraz jak wyjdzie nastepna wersja rozgrywka stanie sie jeszcze bardziej emocjonalna poniewaz bedzie wiekszy rozrzut pociskow i symulowanie zaokraglonych czesci pancerza np. wieza Isa2 i teraz majac wycelowane dzialo w wieze i kiedy juz wiesz ze pierwszy przeladujesz pocisk to teraz nie bedzie takie pewne ze trafisz i przebijesz pancerz.

Dziki_Koziol

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #44 on: 03 April 2007, 11:03:37 »
Nie zarzucam nikomu, że nie umie grać. Z modem czy bez potrzebne są "patenty" na gre. Wszystko w tym temacie. Ktoś musi i tak ginąć. Hehehe :D