Author Topic: MOD pancerny  (Read 51124 times)

NiKuTa

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #150 on: 09 June 2007, 12:30:03 »
Tak i właśnie jest po to ten mod tylko czołgi z mocnymi przednimi i bocznymi pancerzami mogły katować jako tako skutecznie. Z tego co pamiętam Amiazur mówi ze org. gra ma bonus do katowanie ponad 200% :), w modzie jest to zrobiona jak powinno czyli daje max (na około 30%). czołgi se słabym bocznym pancerzem nie dadzą praktycznie żadnego bonusa do  kotowania. Poza tym w modzie jest podział na pancerz kadłuba i wierzy w orginale jest tylko jedna wartość. Dzięki temu podziałowi mozemy walić  w wierze która czesto jest słabiej opancerzona :) i nawet jeśłi czołg kadłubem katuje np tygrys czy IS trzeba wilić w weirze. Mod daje wiekszy realizm i przy okazji gra jest troszke trudniejsza, bo nie jeździsz teraz czołgiem jak chcesz i w razie ostrzału odwracasz sie 45 stopni do wroga.

@trawiator. jesli gram w mapy pancerne to tylko z modem AB i wiem co ludzie gadają, nie podoba im sie to i tamto, często mówia ze mod nie jest realistyczny :D to jet najlepsze. duzo osób mówi ze jest tez trudny, mówia ze IS2 za długo przeładowuje i mówia ze w realu było inaczej :D lol. ja na serwerach Aster zawsze miałem lagi i dziwne skoki, moze maja tak za słyby CPU nie wazne nie gram tam. Teraz bawią.  mnie tylko serwery po 50 osób bo tylko takie dają pewna satysfakcje i przypominają juz pole bitwy (pomimo tego ze sam posiadam słabym kompem i 50 osób jest juz da duzo ale mimo to tam gram). bo co to za bitwa 10 vs 10. I widać ze serwery aster mają słąbe serwery gdyz nie było by one przeznaczone tylko dla 20 osób. No dobra dla 22 osób :)

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #151 on: 09 June 2007, 12:37:48 »
No wlasnie i taka rozgrywka jest chyba znacznie ciekawsza, bo nawet co do tej koniecznosci trafiania w wieze tez nie jest takie latwe jak sie wydaje, do AB jest dodany rozrzut pociskow wiec na dalsza odleglosc nie jest tak latwo trafic w wieze. A te "mniejsze" czolgi wcale nie maja mniejszych szans na zniszczenie isa czy tygrysa. Czasem zdarzy sie ze PzIV zalatwi ISa za 1 strzalem, dlatego tak jak mowilem kazdy ma szanse teraz cos ubic i wcale nie jest trudniej niz w zwyklym RO.

trawiator

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #152 on: 09 June 2007, 13:08:52 »
Quote
NiKuTa : I widać ze serwery aster mają słąbe serwery gdyz nie było by one przeznaczone tylko dla 20 osób. No dobra dla 22 osób :)

Znów piszesz o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.

NiKuTa

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #153 on: 09 June 2007, 14:11:18 »
Quote
trawiator :
Quote
NiKuTa : I widać ze serwery aster mają słąbe serwery gdyz nie było by one przeznaczone tylko dla 20 osób. No dobra dla 22 osób :)

Znów piszesz o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia.


Znów piszesz o czymś o czym nie masz najmniejszego pojęcia. Tez tak umim :P. Kazdy potrafi tak pisac 8)8)8)8).

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #154 on: 06 July 2007, 13:20:58 »
Ze wzgledu na to ze nikt do tej pory nie zrobil zadnej duzej mapy dla walk pancernych a mapy jak orel czy BDJ sa niewyrownanym okresem (a szczegolnie z AB) postanowilem sam zrobic mape. Mapa jest juz gotowa jest to bitwa pod Debreczynem, informacje mozna znelsc tu http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Debrecen Mapa zajela mi jakies 10 dni, kilka razy se odpuszczalem ta mape kiedy zupelnie nie wiedzialem jak cos zrobic.. Az dziw mnie bierze ze udalo mi sie ta mape zrobic i to w tak krotkim czasie... a mapa jest dosyc spora. Jest tylu dobrych maperow co sie na tym zna, jednak zamaist zrobic cos nowego w 1944 wola caly czas modyfikowac ta sama mape Orel... aktualnie jest tam juz jakies 10 wersji Orel Gentlemen, jakies orel redux z 4 tygrysami i 2 panterami przeciwko T34/76 itd.

Mape mozna sciagnac z tad http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=20260
Takze mozna na niej juz zagrac na serwerze FKS#4 gdzie jest Armored Beasts. 212.187.208.143:7757
Juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie mozna zagrac na pelnym serwerze z AB wreszcie z rownymi skladami...

 


piter306

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #155 on: 06 July 2007, 17:26:31 »
Patrząc na screeny, zapowiada się fajnie. Trzeba ją przetestować na FKs#4, szkoda że ostatnioi mało tam ludzi :(

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #156 on: 06 July 2007, 17:37:47 »
Pewnie dlatego ze ludzie juz naprawde maja dosyc Orel i BDJ z AB. I sie nie dziwie ja juz tez dawno przestalem grac na tych mapach. Dlatego tez to sklonilo mnie do zrobienia nowej mapy. Dzisiaj juz jest pierwszy dzien tej mapy na serwerach i juz widzialem na FKS#4 32/32 graczy. Wiec mysle ze teraz chec grania na tym serwerze sie zwiekszy dzieki tej mapie. Jak dotad, ta mapa na FKS#4 jest juz chyba z 3-4 z rzedu, po zakonczeniu tej mapy znowu glosowana jest przez graczy ta sama mapa.

Hehe wlasnie na forum FKS przeczytalem ze zastanawiaja sie czy by nie postawic na weekend kolejny serwer tylko z ta mapa.

piter306

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #157 on: 06 July 2007, 18:04:55 »
Pane to je to :) Chwilkę pograłem bo nie mam akurat czasu, super mapa, bez udziwnień. Oj będzie pachniało smażonym mięsem :))

Andych

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #158 on: 07 July 2007, 15:34:27 »
Odpalilem ja na BF serwie. TU

stkprfritz

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #159 on: 07 July 2007, 17:26:19 »
daj5zl
 gratuluje! mapa bardzo udana oby tak dalej
pozdrawiam:)

piter306

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #160 on: 14 July 2007, 19:56:46 »
No na FKs#4 prawdziwa rzeźnia :). Co do Debreczyna mam jedną uwagę: zboże przy farmie jest z deczko za wysokie. Chowają się w nim prawie całe czołgi, nie ma takiej wysokiej pszenicy :), no chyb że jest to pole kukurydzy .

daj5zl

  • Guest
MOD pancerny
« Reply #161 on: 14 July 2007, 20:04:29 »
Słuszna uwaga, poprawie to w nastepnej wersji :)