Author Topic: Boro.Szukam klanu  (Read 10793 times)

Boro

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« on: 06 November 2006, 19:41:33 »
Imię: Kamil
Nick: Boro
Specjalność: zwykły rifl
RO od: Polskiej premiery
Wiek:17
Poprzednie klany: vooDoo,oraz Totenkopf ;/
gg; 9206262
email: Boro211@interia.pl
posiadam TSa oraz mikrofon
grałem w takie gry jak: call of duty 2,(w klanach infernal corps,majestic,instinct,team exavs)   Battlefield 2 (4fun)
skill:chyba medium ;]
gram dosc często i jestem bardzo aktywnym graczem ;-]

Vojtas

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #1 on: 03 December 2006, 18:38:57 »
Jeśli chcesz to weżmiemy cie do Enforce. Moje GG: 859688 Albo Wpisz Sie Do Rekrutacja Na www.enforce.pun.pl

Soltys

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #2 on: 03 December 2006, 18:54:22 »
My Cię chętnie weźmiemy do klanu Company of Heroes pisz na 8273882(przewaznie jestem niewidoczny), a jak się nie zdecudujesz to życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

=PWS=GaNpO666

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #3 on: 03 December 2006, 19:14:20 »
Ja tez Cię moge wziaść.....www.redorchestrapws.fora.pl   Zapraszam..... :D

Vojtas

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #4 on: 04 December 2006, 13:59:50 »
Boro sorka ale zachowales sie troche jak dziecak mimo że masz 17 lat.... zamiast powiedziec że niechcesz do klanu to mnie Blokujesz.. na gg. Tak cieżko powiedziec NIE? Nawet nie napisales dlaczego ale mniejsza o to. Kulturalnie sie spytalem czy chcesz  do klanu to  mnie Blokujesz no ludzie..........

Damianx2x2

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #5 on: 04 December 2006, 17:17:18 »
NIe tylko na gg ale i na serv przed chwilka gralem i ciagle komus podpadał ;P

PrezesOi

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #6 on: 04 December 2006, 18:08:53 »
dobry gracz

AC| AdRain

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #7 on: 04 December 2006, 20:45:22 »
potwierdzam to co mówi prezes.

voytas dziwisz się? mądry arturek z waszego klanu tworzy wam świetną opinie:

arturek: chce ktos do klanu (powtarza to co 2min)
ja: no jak widzisz nilkt nie chce
arturek: zamknij się nubku
arturek: CIENIAS
arturek: a idź nubie słaby

później podobne texty do prezesa -.-

Wawer

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #8 on: 04 December 2006, 21:46:17 »
Spójżcie na wiek członków klanu ENFORCE, może coś sie rozjaśni. Przypominam, że gra jest od 16 lat.
Boro widziałem na serwerze i grał bardzo dobrze.

ciocia|Ola

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #9 on: 04 December 2006, 22:15:03 »
Co Wy tak szastacie tym „bardzo dobrze” :) – umie grać chłopak – potrafi zaskoczyć. Nieraz w duszy wkurzałam się jak Boro mnie zatrzymywał :) kulkami które nie powinny boleć a jednak przez jego umiejętność powalania wirtualnym ołowiem bolało :)

AC| AdRain

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #10 on: 05 December 2006, 05:05:38 »
poczytajcie sobie ich forum ;D (bez obrazy ofkz)

"No było spoko wyciągnęłem 110 punktów a on 96" ;P widać co dla chłopaków jest najważniejsze, btw. no rzezczywiście nie ma ani jeden 16 lat ;) a na serwerze wciskali nam, że są dorośli (sic), chłopaki... jak przejdziecie mutacje to wpadajcie ;D

poza tym dalej na forum :) pisze:

"Nie szukamy graczy którzy chcą sobie robić żarty itp. Szukamy graczy dobrych"

ehh.. nie załapie się.. przynajmniej jak narazie ja, prezes i chyba clevinger... wszyscy jesteśmy cytuje: CIENIASAMI i NUBKAMI ;)

Czeresniak

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #11 on: 05 December 2006, 08:38:42 »
fajne stronki - na jednej stoi napisane że przekroczono limit transferów (widać popularna) a na drugiej - "Przepraszamy, ale to forum jest obecnie niedostępne, gdyż zostało wyłączone przez właściciela. Zapraszamy później." :D

S!b!K

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #12 on: 05 December 2006, 17:26:29 »
Adrain zgodze sie z toba ... jestes cienias XDDD joke

Vojtas

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #13 on: 05 December 2006, 17:38:03 »
Przepraszam nie pytalem sie mamy czy moge grac. Ona niewie że Red Orchestra jest od 16 lat. To fajnie że Boro bardzo dobrze gra. A Artur chyba nie zaczol bez powodu?Macie racje bo nie powinien wyzywac was od Noobkow ale podobno go też wyzwano. Niechcemy żadnej ''wojny'' i to zle ze szukamy dobrych graczy?  Nikt nie mowil że jestesmy dorosli, niby kto wam to ''wciskał'' na serwerach że jestesmy dorosli? Niewiem co od nas chcecie ale ja was nie wyśmiewalem, szanuje wasze klany itp. i nic do was niemam. Nie bronie Artura. Pozdrawiam wszystkich

Guz

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #14 on: 05 December 2006, 18:05:07 »
Quote
Vojtas :
Przepraszam nie pytalem sie mamy czy moge grac. Ona niewie że Red Orchestra jest od 16 lat.(...)


Jest taka prosta zasada "Nieznajomosc prawa nie zwalnia z jego stosowania" :satisfied