Author Topic: Boro.Szukam klanu  (Read 10795 times)

Damianx2x2

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #15 on: 05 December 2006, 18:41:05 »
To trzeba było mamie pudełko pokazać :

Soltys

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #16 on: 05 December 2006, 18:47:49 »
Ehhh, Vojtas zdarzają się w szczególnie w młodych klanach tzw. "czarne owce", które psują człą przyjemnośc z gry na treningu i meczach, u nas był 20_cent i SS_Marcin9, obydwaj wylecieli za to samo "zachowanie niegodne członka klanu". Powiem ci jedno zwracaj uwagę na to co mówią na serverach publicznych twoi koledzy, Artura znam krótko ale zdążyłem sie przekonac ze nie jest niewinnym aniołkiem który nic takiego nie robi, jak co do czego przyjdzie to mają wszystko w d..... Taka jest moja opinia pod względem tego off-topa.

Vojtas

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #17 on: 05 December 2006, 18:51:57 »
Dziekuje Sołtys. I Was jeszcze raz przepraszam, troche mi sie przykro zrobilo jak troche nas wyśmialiście. :con

AC| AdRain

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #18 on: 05 December 2006, 19:10:26 »
ja i chyba inni gracze RO (przynajmniej Ci grający od DŁUŻŻŻŻSZEGO CZASU) ...  cieszą się z pojawienia się nowych klanów na scenie RO tym bardziej Polskich i raczej nikt z nas widząc nowy klan, nie wyzywa ich z nudów. Ogólnie to luz jest, bo przeprosiłeś za zachowanie "pRO" kolegi i nie będe was skreślać i chyba inni też, CoH też miał takie czarne owce, ale już się ich pozbyli i mimo młodego wieku gracze ci zachowują się godnie noszenia swojego tagu.

aha ARTUR wciskał że jest dorosły, stwierdził że już jest dorosły i przeszedł mutacje nawet -.-

Nie będziemy wyśmiewać waszego klanu, tylko.. nikt nie zdzierży zachowania takiego Arturka który myśli, że  jest Don Corleone i jego pyskówki nie szkodzą klanowi... a szkodzą.

Vojtas

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #19 on: 05 December 2006, 19:38:43 »
Bym go wyrzucil ale by nas zostało..... 3 w tym jednego prawie caly czas niema :(( pojawia sie tylko na pare minut i znika. Mowilem mu żeby sie nie wdawał w dyskusje... bo oni są doświadczeni itp. To chcial pokazać klase. Staram sie zdobyć nowych członkow.... ale troche cieżko. A tak na Marginesie to jak to bylo z tym Arturkiem? :) Wiem, ze to juz jest mniej wazne.... ale jestem ciekaw heh :D .

AC| AdRain

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #20 on: 05 December 2006, 20:18:10 »
nie chce mi sie tego opisywać na forum całego zajscia ;) napisz na gg:2190957

spoko aby znaleźć ludzi potrzeba czasu :D POWODZENIA

PrezesOi

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #21 on: 06 December 2006, 05:16:46 »
moze ja pojde do -EN-? :love

Boro

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #22 on: 06 December 2006, 05:20:36 »
widze ze temat sie rozwinoł ;-] adRain a czy w waszym klanie znajdzie sie miejsce dla mnie ? ^^

AC| AdRain

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #23 on: 06 December 2006, 05:25:46 »
Boro tak, zdaje mi się, że tak ;) bo oficjalnie rekrutacje już zamknęliśmy bo jak sie pchają to się pchają sami nowi, ale potrzebujemy jeszcze 2-3 starszych graczy ;) napisz na moje gg:2190957

(btw. mówie, że zdaje mi się bo ja rekrutacja się nie zajmuje, ale Cie przekieruje jak do mnie napisszesz)

PREZES :P krótka odpowiedź NIE ;)  bo jesteś CIENIASEM i NOOBEM nie pamiętasz już? :P i chyba nawet było urzyte, żę złamasem!!! wielki ARTUR to powiedział :)

Artur

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #24 on: 06 December 2006, 15:10:00 »
Witam. :)
Przepraszam wszystkich graczy których obraziłem. I dodaje, że to się więcej nie powtórzy.
I jest mi wstyd, że zawiodłem Wojtasa, a szczegulnie mój klan. :dontgetit

Soltys

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #25 on: 06 December 2006, 15:19:45 »
<|^_-|> ale nawrócenie.

coval

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #26 on: 06 December 2006, 15:58:26 »
za tydzien zapomni i tak o tym co obiecal:p

Alex

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #27 on: 06 December 2006, 16:21:03 »
Quote
AC| AdRain :
Boro tak, zdaje mi się, że tak ;) bo oficjalnie rekrutacje już zamknęliśmy bo jak sie pchają to się pchają sami nowi, ale potrzebujemy jeszcze 2-3 starszych graczy ;) ........


Niedokładnie tak. Starszych owszem, ale przede wszystkim aktywnych tzn. takich co graja przynajmniej po 1 godzinie dziennie (lub co drugi dzień). Mamy w klanie dość sporo "niedzielnych" graczy zjawiających się tylko na mecze, oprócz tego nie znają nawet map na których grają.

Jeżeli masz czas na prawie codzienną grę (skill jest dla mnie mniej ważny) odezwij sie na gg 7420374 (mało kiedy jestem widoczny).
Jeżeli grasz tylko w piątek, sobotę i niedzielę to daj sobie spokój.


A co do graczy typu "Artur" (pospamuję tutaj, bo ten temat tak fajnie się rozwija) to uważam, że ci co zapominają, że to jest tylko gra i obrażają innych na serwerze (tym bardziej wielokrotnie) nie rokują żadnych szans na poprawę. Zresztą zwróćcie uwagę, że ci co wyzywają i obrażają innych najczęściej nie prezentują żadnego poziomu gry lub baardzo mierny. I tylko wyzwiskami mogą to nadrobić. Są tylko dwa sposoby na pozbycie się takiego "upierdliwca" - totalna ignorancja lub zmiana serwera (jest jeszcze trzeci-kick lub ban ale na to trzeba być adminem).


Coval ma rację-przy najbliższej okazji zapomni.

Yab_PL

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #28 on: 06 December 2006, 22:52:54 »
Quote
ciocia|Ola :
Co Wy tak szastacie tym &#8222;bardzo dobrze&#8221; :) &#8211; umie grać chłopak &#8211; potrafi zaskoczyć. Nieraz w duszy wkurzałam się jak Boro mnie zatrzymywał :) kulkami które nie powinny boleć a jednak przez jego umiejętność powalania wirtualnym ołowiem bolało :)

wow, romantycznie zabrzmialo :]

[1stCav]SokoleOko

  • Guest
Boro.Szukam klanu
« Reply #29 on: 08 December 2006, 11:24:27 »
Boro, ciekaw jestem w ilu klanach będziesz chciał próbować swoich sił i ilu ludzi będziesz blokował na GG? :D