Author Topic: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS  (Read 8820 times)

BartoszN.

  • Guest
Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« on: 03 January 2013, 18:03:29 »
Witam  :)

Mam pytanie:
Czy do ro2 są jakieś skiny Waffen SS ?

Jeżeli tak  to proszę o link z którego będę mógł je pobrać.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #1 on: 03 January 2013, 18:31:34 »
Jeszcze nie, ale coś jest na rzeczy :)

BartoszN.

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #2 on: 03 January 2013, 18:38:39 »
Wielka szkoda że niema, według mnie w opcjach powinni dać wybór  poszczególnych armii np.
Niemcy
-Wehrmacht
-Waffen SS

Rosja
-Zwykłe wojska (jakieś tam)
-Wojska NKWD

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #3 on: 04 January 2013, 12:17:44 »
BartoszN masz nieco błędne wyobrażenie o grze serii Red Orchestra. Gra powstała jako realistyczna na ile to możliwe dla zachowania grywalności, dotyczyło to m.in. umundurowania, kamuflażu, zgodności historycznej itp. Dwójka niestety rozluźniła nieco tą ideę vide jakieś prototypowe bronie, jednak zachowano dbałość o szczegóły i zgodność z rzeczywistością dal m.in. umundurowania czy wyglądu i balistyki broni. W związku z tym, że waffen ss w bitwie stalingradzkiej nie brała udziału, trudno się spodziewać aby tak umundurowani żołnierze znaleźli się w grze :)
Rozwój gry idzie jednak swoją drogą i remaki takich map jak Ogledow czy Arad, wskazują na to, że moderzy raczej nie będą się trzymać wątku stalingradzkiego kurczowo. To z kolei może przyczynić się do obecności waffen ss czy nkwd w grze. Choć szczerze powiedziawszy, śledząc nieco forum TWI wiem, że kwestia mundurów była już wielokrotnie podejmowana przez niektórych moderów, jednak z mizernym skutkiem. Także nie licz za bardzo na to, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. A na pewno już nie licz na możliwość zmieniana samemu skinów postaci w grze - to nie ten typ gry :)

BartoszN.

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #4 on: 04 January 2013, 14:08:01 »
Musze ci przyznać że masz rację, ale według mnie fajnie było by zobaczyć w grze elitarne, fanatyczne wojska Waffen SS.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #5 on: 04 January 2013, 18:54:13 »
pozostaje liczyć na inwencję i pracę moderów bo od TWI to raczej nie oczkujmy już niczego poza kolejnym gniotem w stylu Porashki ..

BartoszN.

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #6 on: 05 January 2013, 12:28:49 »
Z tym też się zgodzę. ;D

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #7 on: 05 January 2013, 12:37:45 »
Musze ci przyznać że masz rację, ale według mnie fajnie było by zobaczyć w grze elitarne, fanatyczne wojska Waffen SS.

I wszyscy by grali Niemcami, bo taaaaaaka elita. Lekko mi ta wypowiedź śmierdzi jakimś fanatyzmem. Skąd ta fascynacja przy jednoczesnym braku podstawowych informacji o bitwie stalingradzkiej ? Jak dla mnie granie po jednej czy po drugiej stronie jest równie ciekawe z tym, że częściej gram po ruskiej aby zrównoważyć siły. Znam takich co nie potrafią po rosyjskiej stronie grać, zawsze do Niemców. Też tak masz ?

BartoszN.

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #8 on: 05 January 2013, 12:52:09 »
Tak jestem fanatykiem Waffen SS i Wehrmachtu lecz nie takim jak myślisz. Tak głównie gram  Wehrmachtem niż bolszewicką zarazą. A i jeszcze jedno Waffen SS brał udział w jednym z rozdziałów bitwy Stalingradzkiej a mianowicie w operacji Wintergewitter („Burza śnieżna”) byłą to 10 Dywizja Pancerna SS Frundsberg.
« Last Edit: 05 January 2013, 13:12:22 by BartoszN. »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #9 on: 05 January 2013, 13:10:32 »
Odezwę się bo dawno mnie nie było ;). Jak już Ufo wspomniał, były próby zrobienia mundurów dla SS, sam nawet w wątku o nowych mapach dla RO2 wrzuciłem obrazki. Z tego co pamiętam , dodanie nawet żelaznego krzyża jest kłopotem dla moderów. Coś chłopcy z TWI skopali. A co do fanatyzmu zamiast SS Bartosz, pokochaj Jezusa ;)
« Last Edit: 05 January 2013, 13:13:49 by Ryksza »


BartoszN.

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #10 on: 05 January 2013, 13:13:30 »
Ryszka ale ja wierzę w Jezua Chrystusa  :D. Ale i tak ideałem dla mnie zostanie 2 Dywizja Pancerna SS Das Reich.
« Last Edit: 05 January 2013, 13:21:54 by BartoszN. »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #11 on: 05 January 2013, 13:18:47 »
Pamiętaj w tym wypadku, jak będziesz do innego świętego pisał, że należy napisać mu tak. Wierzę w ciebie Mikołaju. Inaczej nie będzie prezentów.
« Last Edit: 05 January 2013, 13:25:00 by Ryksza »


Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #12 on: 05 January 2013, 14:22:42 »
Tak głównie gram  Wehrmachtem niż bolszewicką zarazą.

nie przejmuj się, z tego się wyrasta. pamiętaj, że gdyby nie ta "bolszewicka zaraza" nas by nie było bo wujcio adolf spaliłby naszych dziadków w piecu ... także gloryfikując hitlerowskie wojsko, pamiętaj w imię czego walczyli. jeśli masz tego świadomość, wtedy możemy rozmawiać o żołnierzach obu stron pod kątem ich osiągnięć z pola bitwy, dzielności, uzbrojeniu czy zbrodni wojennych...

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #13 on: 05 January 2013, 15:04:14 »
Tak jestem fanatykiem Waffen SS i Wehrmachtu lecz nie takim jak myślisz. Tak głównie gram  Wehrmachtem niż bolszewicką zarazą.
Panowie, its just a game...

BRAT_MIH

  • Guest
Odp: Red orchestra 2 - Skiny Waffen SS
« Reply #14 on: 05 January 2013, 15:48:19 »
Ryszka ale ja wierzę w Jezua Chrystusa  :D. Ale i tak ideałem dla mnie zostanie 2 Dywizja Pancerna SS Das Reich.

I nosisz na pasku klamrę "Gott mit uns'" ? Masz 15 lat chłopaku więc oprócz dysleksji masz jeszcze nie wszystko poukładane w głowie.  Ja może jestem stary, ale nie patrzę tych chłopców z pepeszami jak na bolszewicka hołotę, pewnie wpływ wychowania w PRL.  To tylko gra, ale muszę przyznać, że czuję niemałą satysfakcję kiedy z nickiem z dodatkiem PL tłukę Niemców :) Jak już patrzyć na to z tej strony to widać, że patriotyzm w młodym pokoleniu zaginął.