Author Topic: ASG i PayneBall*  (Read 8133 times)

AC| AdRain

  • Guest
ASG i PayneBall*
« on: 16 September 2006, 18:51:41 »
Ktoś ma podobne zaintersowania?

Ja zacząłem się interesować ASG od niedawna (2 tygodnie) :) (ponieważ w mojej "nowej" szkolę powstała właśnie taka grupa... no albo powstaje), jaką broń poradzilibyście laikowi? ja myśle nad Rugerem mk1 carbine z www.machinegun.pl i jakims pistolecikiem jako broń ostatniego użytku będzie to chyba Socom (można dostać nawet za 100zł) Paintball w moim przypadku odpada :) nie widzi mi się strzelanie spłuczkami :D

Robson

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #1 on: 16 September 2006, 20:07:55 »
Ta, paintball to zero realistyki :P , markery z kosmosu xD można się nimi bawić w "power rangers" :D

Mati

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #2 on: 16 September 2006, 21:01:07 »
Ja właśnie też niedawno zaczałęm interesować się tymi klimatami. Polecam stronę http://www.paintball.info.pl/ - wiele informacji, recenzji broni do paintballa.

Robson

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #3 on: 16 September 2006, 21:21:21 »
Co do stronek o tym sporcie :P
ASG
:wink

Guz

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #4 on: 16 September 2006, 22:14:10 »
Ja polece jeszcze watek z forum BF'a KLIK

Co do repliki to jesli juz cos kupowac to tylko elektryki. No i przedewszystkim wiedz ze nie jest to tani sport :)

Robson

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #5 on: 16 September 2006, 22:54:36 »
Quote
Guz :
No i przedewszystkim wiedz ze nie jest to tani sport :)


Dlatego ja się w to nie bawię, bo szkoda mi hajsu xD :D

Tyt@n

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #6 on: 17 September 2006, 12:28:44 »
No ja gram w asg od jakis 2 miechow..
Adrain co bym polecał ?? zalezy ile masz do wydania :) i ile mozesz przeznaczyc na eksploatacje(Ruger jest na gaz)
zamiast drozszego greengazu mozna z taką samą skutecznoscią stosowac propan...
Rugera mimo wszystko bym nie polecał. Jak na 540fps ma maly zasięg.
Napisz AdRain do mnie na gg: 5899999 to pogadamy :)
@ Guz nie zgadzam się z Tobą ze jest to drogi sport :) Spring Ak-47 cyma kosztuje 80-100zl a ma zasięg stockowych aegów

Guz

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #7 on: 17 September 2006, 13:00:55 »
@Tyt@n O Cymie slyszalem ze jest dosc tania i mochanicznie stoi na poziomie TM czy CA ale podobno ma lufy niskiej jakosci wiec maly tuning jest wskazany. Jezeli chodzi o koszty mialem na mysli wszystko z ASG zwiazane. Bo sama replika to nie wszystko trzeba dodac koszty ekwipunku. Ja osobiscie przymierzam sie do ASg od dosc dawna jednak jakos nie moge uzbierac funduszy na wymazonego m-14 od TMu :P

AC| AdRain

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #8 on: 17 September 2006, 16:38:55 »
m-14 to klasyka kocham tą broń... :Dczytałem że Ruger jestb.dobrą bronią po wymianie lufy na dłuższą :D może kotś zaproponuje mi inna sniperke? do 300zł? a jakiś pistolet/karain maszynowy do 400zł? (bo wtedy nie musze kupywać pistolecika w razie W)

Guz

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #9 on: 17 September 2006, 17:06:30 »
Co do sniperki za 300 to watpie bys kupil za tyle dobry karabin z optyka

Goose

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #10 on: 22 September 2006, 21:28:56 »
ASG? Całe moje życie poza moja lepsza połową. Jade na aegach z nizszych półek bo w naszym "pieknym i bogatym kraju" nie da sie po prostu zaoszczedzic tyle pieniedyz ile potrzeba na jakiegos naprawde dobrego aega.

pyra.pl

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #11 on: 31 December 2006, 10:28:37 »
Heh, ja się "bawie" w ASG od 2003r. Musze powiedzieć że nie ma sensu kupować taniego AEGa, trafisz na model wykonany przez brakoroba i masz kase z głowy, w tanich replikach gwinty w obudowach są jednorazowe. Co do M-14 sam na nią choruje ale z G&G, teraz sprzedaje AK47 za TM a kupuje coś innego, albo  P-90 albo CA-33 a zaoszczedzone pieniądze przeznacze na nowy sprzęt (M-14 G&G). Powiem tylko tyle ze wielu "kanapowych komandosów" twierdziło że w ASG są świetni. Przyjechali i zostali pokonani przez duzo młodszych ale technicznie lepszych przeciwników, sprzet gra pośrednią role, liczy się drużyna. Sam jestem liderem otriad Specnaz-Skorpion, jest nas 5 osób i kazdy wie co ma robić. Polecam ten "sport" dla kazdego, na www.wmasg.pl jestem jako Pyra. Mamy ciekawe forum gdzie kazdy początkujący dowie się wszystkiego.
Sorki za odgrzewanie starego tematu

Damianx2x2

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #12 on: 31 December 2006, 12:04:29 »
ASG - moja druga pasja po RO :) Bawie sie w to od 2 lat,czesto zmienialem guny i wiem co nieco o danej. Zalicztlem sprezyny na poczatku, potem był pierwysz gaziak - mk1 ruger, a nastepnie snajpa sprezynowa i na koncu mialem AeG'a pierwszego (SR4 Tactical 330fps). ASG to super sport :) Niestety mam teraz przerwe ze wzgledu na to ze jestem w 1kl. technikum... ale w wakacje powracam i zamierzam sobie kupic cos fajnego i ciekawego. Rozgladam sie za mp5 classica lub cos dluugiego , bo snajperstwo mnie kreci :) A co do m14 to wyszla teraz nowa co prawda od DE ;/ ale ~300fps jest i to w drewnie lub lozu polimerowym (wyglad :P) i bardzo mi sie podoba wiec nie wiem czy nie kupie tego :) Co do grup to bylem w teamie w moim miescie to bylo nas okolo 12. Chodzilo 7-8 :] czasami wiecej, potem bylo polaczenie grupy ale gdy odszedlem to sie rozleciala. Jezeli ktos jest z okolic lublina , to pewnie strzelal sie na lubelskim "sajgonie"(byla jednostka wojskowa) mm teren super !

Ostatnia kwestia co do cen i wartosci gunów. Odradzam kupowanie taniego szpeju za 30-70zl :( bo to gówno , heh, nie myslcie tez ze aeg za 100-150 zl strzela do 50m (gora 10). Polecam aeg'i cymy (ak 47 ~420ZL, I MP5 cenowo podobnie) sa to pierwsze i najtansze "normalne aeg'i" Dalej to juz tylko TM, Classic Army, G&G, z tym ze te ostatnie to raczej dla osob majacych duuze zarobki, gdyz stockowe repliki ksoztuja 1300-2000zl .

Troszki sie rozpisalem ale lubie o tym pisac :)Pzdr!

SoKolTDX

asn

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #13 on: 31 December 2006, 14:00:40 »
jezeli chcesz cos do 200 zl to nie bedziesz zachwycony z jakosci. Chyba na www.specshop.pl sprzedaja w dobrych cenach bron asg.

Owczar PL

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #14 on: 31 December 2006, 16:38:10 »
Ja  w tym siedze około Rok...teraz zbieram kasę na jakiegoś AEGa :D