Author Topic: ASG i PayneBall*  (Read 8132 times)

AC| AdRain

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #15 on: 31 December 2006, 16:42:45 »
ja mam AK-47 cymy :) ze stałą kolbą :D bardzo dobry sprzęt za takie pieniądze - porządne wykonane itd :D i kupiłęm używaną Hi-cape.. tego pistoletu sie nie da opisać.. jest po prostu swietny!!! 31o fpsów w gaziaku.. CAŁY powtarzam CAŁY z metalu.. czuć moc.

MajesticO

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #16 on: 01 January 2007, 00:23:24 »
a ja mam MP 40 tanie za 25 zl na allegoro kupywane ma zasieg tylko 25 m ale dla mnie i dla moich kumpli wystarczy aby postrzelac sie w lesie czy w opuszczonym gospodarstwie.Oglnie fajan zabawa jest mimo iz slaby sprzęt i nie zawsze celny.:)

Damianx2x2

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #17 on: 01 January 2007, 08:42:29 »
Quote
AC| AdRain :
ja mam AK-47 cymy :) ze stałą kolbą :D bardzo dobry sprzęt za takie pieniądze - porządne wykonane itd :D i kupiłęm używaną Hi-cape.. tego pistoletu sie nie da opisać.. jest po prostu swietny!!! 31o fpsów w gaziaku.. CAŁY powtarzam CAŁY z metalu.. czuć moc.


No hicapa to jest cudo, strzelalem i potwierdzam, raz ze to wazy jak gun Schwarcenegera to kopie ,ahh cudowna rzecz :)) Tylko cena z deka odstrasza klientów :P

Tin

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #18 on: 02 January 2007, 16:57:55 »
Cokolwiek chcesz kupić niech to ma metalowy Gearbox najlepiej w wersji 2 lub 3  :). Pozwoli Ci to w przeciwieństwie do plastikowych Gear-ów wymianę wnętrza co istotne jest przy tuningu oraz naprawach :). Ceny takich giwerek zaczynaja sie od 300 zł . Ja swoją broń kupiłem na allegro za dużo mniejsza wartość . Miałem szczęście i jestem zadowolony z zakupu aczkolwiek wiadomo że z allegro zakup takich używanych zabawek  może skończyć się niemiło.
No i nie kupuj byle jakich kulek :) ( polecam Xtream lub Exel ) - przy słabszej broni kulki 0,2

PrezesOi

  • Guest
ASG i PayneBall*
« Reply #19 on: 03 January 2007, 07:48:49 »
kupuje TO

a dla klimatow RO ... spojrzcie  na TO