Author Topic: Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony  (Read 10608 times)

FanBoy

  • Guest
Nikitycz ma racje :D
A Hip-Hop to muzyka bez treści i przkeazu która zostanie szybciutko zapomniana przez świat.
Pare lat, może 10 i Heavy Metal w raz z Rockiem powrócą na szyczty... Ave Death! \m/

Dziki_Koziol

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #1 on: 21 November 2010, 14:33:22 »
Chyba dobrego hip-hopu nie słuchałeś...

FanBoy

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #2 on: 21 November 2010, 14:34:57 »
Jeśli chcesz iedzieć czego słucham, zalukaj mnie na Last.fm.
FanBoy007 :D Zapraszam :D

lord_pl

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #3 on: 21 November 2010, 16:13:07 »
Quote
FanBoy :
Nikitycz ma racje :D
A Hip-Hop to muzyka bez treści i przkeazu która zostanie szybciutko zapomniana przez świat.
Pare lat, może 10 i Heavy Metal w raz z Rockiem powrócą na szyczty... Ave Death! \m/


Widać , że gówno wiesz o tej muzyce to się nie wypowiadaj chociaż na jej temat.

Quote
Grabisz sobie amigo Ja kiedys słuchałem polskiego hip-hopu, w czasach wczesnego Kalibra, pierwszej Molesty, a nawet wtedy gdy zboczeniec Leroj wydał swoją pierwszą płytę. Gdzie wtedy byłeś?


Kozioł , a PFK odpuściłeś sobie czy zapomniałeś wspomnieć :P ?

IgraSov

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #4 on: 21 November 2010, 16:26:02 »
i jeszcze Mezo...:p
   też klasyk:blush

lord_pl

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #5 on: 21 November 2010, 16:38:41 »
to ja jeszcze Verbe dodam od siebie :love :love ;D

Yab_PL

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #6 on: 21 November 2010, 16:44:11 »
18L <3

kazmirzk

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #7 on: 21 November 2010, 17:48:56 »
i Skorpion (taa, wiem, ze kazdy juz widzial)

Nikitycz

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #8 on: 21 November 2010, 17:56:54 »
Mnie tam Hip-Hop nie przekonuje...Jakoś sadze ze za często są w niej poruszane problemy codzienne (jeśli wogóle są),zamiast ,dajmy na to coś bardziej ...no nie wiem ale pieprzenie o dziurawych drogach czy o dziwkach jakoś mnie nie przekonuje...Jak ktoś słucha to niech słucha ale niech sie nie smieje z tego co ja słucham(nie mówię ze wy się śmiejecie,bo owszem może tak to zabrzmieć) i tyle. Wiem ze nie wszyscy wykonawcy tacy są...nie wymienię wam tych sensownych wykonawców i maszynek do pieniędzy,ale jest coraz więcej chłamu...O rapie to ja już nie mówię bo to...

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #9 on: 21 November 2010, 18:01:35 »
&NR=1

mój hymn numer 2.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Radzisław

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #10 on: 21 November 2010, 23:21:12 »
Jak już off top się zrobił to coś od siebie dodam.Bo widzę sami znaffcy hiphopu tutaj.Śmiać mi się chce z ludzi ,którzy krytykują tą kulturę ,ale pojęcia nawet  w1 % nie mają o tym co krytykują .Bo prawdziwy hiphop , to nie muzyka.Tylko b.boying(czyli cała kultura break dance),graffiti,rap (tak według starej szkoły).U nas prawdziwej odsłony rapu (powtarzam jako muzyki ) nie ma oficjalnie ,trzeba szukać ,bo prawdziwych artystów ,nie dopuszcza się do słowa publicznie ,za to rysia peje ..Tak.Jest za dużo wsi, popularne gwiazdy, same mają problem ze sobą i z tym co robią w tej materii,mają za mało wiedzy i spoczywają na laurach .Promują hmm, co właściwie , narkole ???Stadionową i uliczną przemoc??Czyli tego z czym prawdziwy HH nie ma nic wspólnego.To kultura pokoju i kreatywności.Od kilku lat ,w Polsce kojarzy  sie ją z kretynami w dresach i debilami bez pojęcia o muzyce .Ja w tym temacie( tego truu HH) siedzę od połowy lat 90-tych.W tedy słuchało sie prawdziwych kapel .Większość amerykańskich.Ale i w u.s.a zagościł snobizm i wycieranie sobie tyłka HH .Wciskanie go w coś co nim nie jest i nie ma z tym nic wspólnego.
   Podaje  fajny link do dobrego rapu ,  polskiego ,znam ludzi z tego klipu i to są ludzie na swoim miejscu:yes .Nie wpierd... się w  obecny chłam tylko reprezentują  prawdziwy HH   http://vimeo.com/16998178  Miłego oglądania .Ale widome gusta są różne .Nie każdy musi lubić .Ale tolerować ,bo prawdziwy HH to pożyteczna sprawa.Pozdroo

Biały Orzeł

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #11 on: 26 November 2010, 22:49:46 »
Co do Hip-Hopu w wydaniu akurat którym uwielbiam -
.

kazmirzk

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #12 on: 26 November 2010, 23:14:50 »
52 to jedyna grupa hip hopowa której moge słuchać. Przynajmniej ich teksty są o czymś..

Biały Orzeł

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #13 on: 29 November 2010, 19:33:28 »
Jeśli cenisz Dębca to spróbuj jeszcze O.S.T.R.'a-
 i WWO -
. Naprawdę kawał dobrych tekstów i fajnej muzyki.

IgraSov

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #14 on: 29 November 2010, 19:42:32 »
Kaziu woli bardziej regionalne, Ryśka i całą resztę.:satisfied