Author Topic: Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony  (Read 10609 times)

IgraSov

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #30 on: 01 December 2010, 20:17:03 »
Zawsze wiesz wszystko najlepiej... Nie będę negował tego, że masz ogromną wiedzę historyczną jednak denerwujące jest to, że zawsze coś Ci się nie podoba,
a to broń nie taka, a to odgłosy są nierealistyczne etc.  Podobnie jest w tym temacie, to ty wiesz najlepiej kto nagrywa i reprezentuje prawdziwy hip-hop,
którzy wykonawcy i artyści się znają, a którzy nie - no tak, przecież Twoi znajomi są the best.
Jednak zrozum, że muzyka, którą będziemy uważać za tą prawdziwą to tylko i wyłącznie kwestia gustu a nie tego co powie Radzisław.

Zrozum, że wiecznym narzekaniem niczego tak naprawdę nie zmienisz, a póki co w większości tematów, w których się wypowiadasz ciągle jest coś nie tak i ciągle coś Ci się nie podoba.
Wiecznie coś się Tobie nie podoba w grach (mam na myśli tworzone HoS) - zrozum chłopie, że gra nie będzie stworzona najbardziej realistycznie i zgodnie z historią jak się tylko da,
ponieważ gra komputerowa jest tworem komercyjnym - to oznacza, że twórcy wydają grę po to aby mieć z tego jakiś zysk, a chociażby żeby im się zwróciło za produkcję.
Po drugie gra nigdy nie będzie w 100% realistyczna ponieważ jest to tylko gra, w której sterujemy myszką i klawiaturą bądź padem siedząc w fotelu a więc nigdy nie odczujemy prawdziwego zmęczenia,
bólu i stresu wynikającego z biegania z giwerą na polu bitwy.

Masz ciągłe uwagi co do pracy TWI i wylewasz swoje żale tu, spróbuj chociaż na forum oficjalnym TWI, gdzie zaglądają twórcy.
Jeżeli nie bardzo ogarniasz angielski to wynajmij tłumacza, użyj translatora lub chociażby poproś kolegę (rapera) - może John, Alan i spółka wezmą pod uwagę to co piszesz.

Nie będę dalej wylewał tego co nam (przynajmniej większości) się nie podoba bo przecież nie o to chodzi, tylko proszę Cię o wyluzowanie...

Radzisław

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #31 on: 01 December 2010, 20:19:14 »
Quote
lord_pl :
Quote
Radzisław :
 Masz znaffco , Może sie czegoś jeden z drugim dowie, jak nie potraficie po mnie przeczytać :). kazmirzk   Profesor :D Ro.pl ...Żal


Jedynego znaffce jakiego widze na tym forum ( i w tym temacie ) to ty o.O Radziu  Znaffca :D Ro.pl ... Żal

Nie będę sie wypowiadał na temat HH bo i tak mnie " przekrzyczysz " jak to robisz ze wszystkimi co mają odmienne zdanie od Ciebie ( nie tylko w tym temacie ) ,  za to wrzucę coś na rozluźnienie :

http://www.youtube.com/watch?v=qrpD0WyAe8c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=6IhLLoD-HTY
http://www.youtube.com/watch?v=Cn2XPRPmYF0

Szukaj Radzio kolegów , może tam też tańczą. :D
 

 Propo, HH jest jeden ,ma soje elementy i niczego nowego nie tworzę  , nikogo nie przekrzykuję:D. Taki jest, mówię ci to ja:yes (Jarząbek :p) jako osoba żyjąca obecnie z Bboyingu(wiem chwalę się ,ale tak jest).Uczestnicząca w imprezach HH praktycznie co tydzień w całej Polsce(zdarza  się , że też granicę wyjadę w tym celu).Mogę tylko wyjaśniać ,takim cepom  (bez urazy) jak ty lord, o co w tym wszystkim chodzi.Że zakłamywany jest obecnie wizerunek ,tej kultury.Tyle w tym temacie.
 Wysilasz sie teraz ,na jakieś złośliwości ,bo jesteś zwykłym burakiem( też bez urazy) ,któremu podłączyli internet :wink  Próbujesz , nie wiem , zaistnieć teraz dowcipem podając ,link do jakiś idiotów tworzących ,:con   (??????)
Takich materiałów ,jest masa(głupola znajdziesz wszędzie ,nawet i w rodzinie) ,bo odkąd net stał się powszechny.Zaciera się granica między ,sztuką i chłamem .Teraz każdy debil może ,pokazać swoje .Z różnym skutkiem.
Jeszcze raz polecam linka ,którego podałem.Jest tam mała garść wiedzy , przedstawiona  w prosty sposób.Omówiona w takim schemacie ,by każdy mógł zrozumieć .Wyjątkiem jest lord , ale jak widać ,nie każdy może przyswoić ,trochę wiedzy.Cóż ,taka dziś młodzież ,najwidoczniej.Pokolenie you tuba.Pozdrawiam  

EDIT:Igraś nie obraz się ,wyciągasz teraz jakieś inne śmieci ,chcesz je teraz wpleść w dyskusję.Po co.Mowa była o HH ???Tak ??To ci grzecznie wyjaśniłem, różnicę .Lubię sobie ponarzekać ,ale ogółem jestem pozytywnym człowiekiem.
Który lubi dobre i sensowne gry(tyle).Mnie już szlak trafia , jak ktoś dyskutuje o HH a nic o nim nie wie(serio to widać ludzie).Kolejny raz ,powtarzam ,że to co innego.Ja wiem, że teraz wśród małolatów ,panuje moda na rap .Ale z wiedzą i tak krucho w tym temacie.Bo nie znają korzeni ,dla nich to czarny rap(??????), to jest rasistowskie w ogóle.Bez sensu , widziałeś zdrowe drzewo ,bez korzeni ???Bo ja jeszcze nigdy.Sorry ludzie za moje cięte riposty, ale mam już dosyć tych bredni.
Kończę temat.
 Wracając  na chwilę ,to tematu gier.Po raz kolejny , słyszę nie ma gry do końca realistycznej i tak dalej i tak dalej:O_o .Ja jednak powtórzę , zawsze  jak słyszę takie zarzuty.Ja lubię ,gdy gra jest trudna.Gdy stara się trzymać faktów.Oddaje klimat,po prostu nie jest tylko produktem na sezon.Ma to coś w sobie i ma elementy , które utrudniają rozgrywkę (tzw.komputerowy realizm  ,w większym czy mniejszym stopniu).Żegnam i życzę miłej nocy i ładnego poranka ,bo  moją chatę przy takich opadach, chyba zasypie do rana  :no

Nikitycz

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #32 on: 01 December 2010, 21:58:38 »
Raz-Niszczysz wspólnotę tej społeczności
Dwa-Obrażasz lorda pisząc "bez urazy",wątpie by to sobie zapomniał
Trzy-Twoje riposty nie sa "cięte"
Cztery-Skoro słyszysz to tyle razy to czemu nie wyciągasz wniosków
Pięć-Tematem tego był "Amerykańsko-Rosyjski tran..." więc się odczep od Igra
Sześć-Mógłbyś uwzględniać ortografie?

kazmirzk

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #33 on: 01 December 2010, 23:24:17 »
Skoro juz jestesmy przy muzyce i flamie to:

&feature=related

Masz igra ty czerwona szarańczo !!!!11jeden :D

Daazzz

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #34 on: 02 December 2010, 00:04:02 »
uuuuuuuuuu.... ale nuda:D

Radzisław

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #35 on: 02 December 2010, 01:28:54 »
Quote
Nikitycz :
Raz-Niszczysz wspólnotę tej społeczności
Dwa-Obrażasz lorda pisząc "bez urazy",wątpie by to sobie zapomniał
Trzy-Twoje riposty nie sa "cięte"
Cztery-Skoro słyszysz to tyle razy to czemu nie wyciągasz wniosków
Pięć-Tematem tego był "Amerykańsko-Rosyjski tran..." więc się odczep od Igra
Sześć-Mógłbyś uwzględniać ortografie?
 

 Raz -nic o mnie wiesz, tym bardziej o "tej społeczności"
 Dwa-nie jesteś moim kolegą  ,tym bardziej lord, wiec  podtrzymuje swoje zdanie, niech sie obraża trudno...
 Trzy-Cięte nie cięte , ale wkurzają , bo nie klepie się po pupkach ze wszystkimi :dontgetit
 Cztery-Skoro słysze to tyle razy , to chyba znaczy że mam swoje zdanie i nie jestem konformistą , nie robie tego co wszyscy ,muszą "lubić"robić
 Pięć-wiem co było tematem ,tylko to już off top jest,nie z mojej winy :con
 Sześć-"Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem"
 Siedem :"Głupi ten ,co głupio gada" Forest Gump"
Pozdrawiam

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #36 on: 02 December 2010, 07:47:03 »
Quote
Radzisław :
Quote
lord_pl :
Quote
Radzisław :
 Masz znaffco , Może sie czegoś jeden z drugim dowie, jak nie potraficie po mnie przeczytać :). kazmirzk   Profesor :D Ro.pl ...Żal


Jedynego znaffce jakiego widze na tym forum ( i w tym temacie ) to ty o.O Radziu  Znaffca :D Ro.pl ... Żal

Nie będę sie wypowiadał na temat HH bo i tak mnie " przekrzyczysz " jak to robisz ze wszystkimi co mają odmienne zdanie od Ciebie ( nie tylko w tym temacie ) ,  za to wrzucę coś na rozluźnienie :

http://www.youtube.com/watch?v=qrpD0WyAe8c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=6IhLLoD-HTY
http://www.youtube.com/watch?v=Cn2XPRPmYF0

Szukaj Radzio kolegów , może tam też tańczą. :D
 

 Propo, HH jest jeden ,ma soje elementy i niczego nowego nie tworzę  , nikogo nie przekrzykuję:D. Taki jest, mówię ci to ja:yes (Jarząbek :p) jako osoba żyjąca obecnie z Bboyingu(wiem chwalę się ,ale tak jest).Uczestnicząca w imprezach HH praktycznie co tydzień w całej Polsce(zdarza  się , że też granicę wyjadę w tym celu).Mogę tylko wyjaśniać ,takim cepom  (bez urazy) jak ty lord, o co w tym wszystkim chodzi.Że zakłamywany jest obecnie wizerunek ,tej kultury.Tyle w tym temacie.
 Wysilasz sie teraz ,na jakieś złośliwości ,bo jesteś zwykłym burakiem( też bez urazy) ,któremu podłączyli internet :wink  Próbujesz , nie wiem , zaistnieć teraz dowcipem podając ,link do jakiś idiotów tworzących ,:con   (??????)
Takich materiałów ,jest masa(głupola znajdziesz wszędzie ,nawet i w rodzinie) ,bo odkąd net stał się powszechny.Zaciera się granica między ,sztuką i chłamem .Teraz każdy debil może ,pokazać swoje .Z różnym skutkiem.
Jeszcze raz polecam linka ,którego podałem.Jest tam mała garść wiedzy , przedstawiona  w prosty sposób.Omówiona w takim schemacie ,by każdy mógł zrozumieć .Wyjątkiem jest lord , ale jak widać ,nie każdy może przyswoić ,trochę wiedzy.Cóż ,taka dziś młodzież ,najwidoczniej.Pokolenie you tuba.Pozdrawiam  

EDIT:Igraś nie obraz się ,wyciągasz teraz jakieś inne śmieci ,chcesz je teraz wpleść w dyskusję.Po co.Mowa była o HH ???Tak ??To ci grzecznie wyjaśniłem, różnicę .Lubię sobie ponarzekać ,ale ogółem jestem pozytywnym człowiekiem.
Który lubi dobre i sensowne gry(tyle).Mnie już szlak trafia , jak ktoś dyskutuje o HH a nic o nim nie wie(serio to widać ludzie).Kolejny raz ,powtarzam ,że to co innego.Ja wiem, że teraz wśród małolatów ,panuje moda na rap .Ale z wiedzą i tak krucho w tym temacie.Bo nie znają korzeni ,dla nich to czarny rap(??????), to jest rasistowskie w ogóle.Bez sensu , widziałeś zdrowe drzewo ,bez korzeni ???Bo ja jeszcze nigdy.Sorry ludzie za moje cięte riposty, ale mam już dosyć tych bredni.
Kończę temat.
 Wracając  na chwilę ,to tematu gier.Po raz kolejny , słyszę nie ma gry do końca realistycznej i tak dalej i tak dalej:O_o .Ja jednak powtórzę , zawsze  jak słyszę takie zarzuty.Ja lubię ,gdy gra jest trudna.Gdy stara się trzymać faktów.Oddaje klimat,po prostu nie jest tylko produktem na sezon.Ma to coś w sobie i ma elementy , które utrudniają rozgrywkę (tzw.komputerowy realizm  ,w większym czy mniejszym stopniu).Żegnam i życzę miłej nocy i ładnego poranka ,bo  moją chatę przy takich opadach, chyba zasypie do rana  :no

Cep i burak to miałeś mieć na drugie, prowadź dyskusję ale nie obrażaj jeśli łaska...:((

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #37 on: 02 December 2010, 09:40:14 »
Kończcie waszmościowie wstydu oszczędźcie.
Uprasza się o zamkniecie tematu.

Radzisław

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #38 on: 02 December 2010, 12:58:47 »
Quote
pobor :
Kończcie waszmościowie wstydu oszczędźcie.
Uprasza się o zamkniecie tematu.
 
 Nie no spoko pobór, niech sobie pojeżdżą po mnie (jak im to ulży).W końcu to internet:D.Oberschlesien Soldat do zobaczenia kiedyś na Mumblach, kłania sie pan koniaczek :wink . Pozdrawiam
EDIT:Ja nie obrażam innych, stwierdzam tylko fakty.Trudno ,znowu wszystko przeze mnie jest.Jeju znowu rozleci się nasza społeczność i będzie off top.Młodzi ludzie ogarnijcie się ...Nie każdy musi być miły i przyjemny...:love

lord_pl

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #39 on: 02 December 2010, 15:22:10 »
Quote
Nikitycz :
Raz-Niszczysz wspólnotę tej społeczności
Dwa-Obrażasz lorda pisząc "bez urazy",wątpie by to sobie zapomniał
Trzy-Twoje riposty nie sa "cięte"
Cztery-Skoro słyszysz to tyle razy to czemu nie wyciągasz wniosków
Pięć-Tematem tego był "Amerykańsko-Rosyjski tran..." więc się odczep od Igra
Sześć-Mógłbyś uwzględniać ortografie?


Nic dodać nic ująć , a na tego znaffce szkoda czasu :blush   Jak kulą w płot , Radzisław widocznie nic nie rozumie , a jego cztery szare komórki już piszczą z rozgrzania od tego nawału postów na jakże ciężkie tematy. Najwidoczniej  przyjął swoją najskuteczniejszą taktykę ; "sprowadzę ich do swojego poziomu i pokonam doświadczeniem".

Nie mam zamiaru już Cię publicznie obrażać gdyż sam to robisz lepiej , a ponoć leżącego się nie kopie. Czekam tylko na kolejny stos bełkotu w twoim wykonaniu :)

Radzisław

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #40 on: 02 December 2010, 15:43:35 »
Quote
lord_pl :
Quote
Nikitycz :
Raz-Niszczysz wspólnotę tej społeczności
Dwa-Obrażasz lorda pisząc "bez urazy",wątpie by to sobie zapomniał
Trzy-Twoje riposty nie sa "cięte"
Cztery-Skoro słyszysz to tyle razy to czemu nie wyciągasz wniosków
Pięć-Tematem tego był "Amerykańsko-Rosyjski tran..." więc się odczep od Igra
Sześć-Mógłbyś uwzględniać ortografie?


Nic dodać nic ująć , a na tego znaffce szkoda czasu :blush   Jak kulą w płot , Radzisław widocznie nic nie rozumie , a jego cztery szare komórki już piszczą z rozgrzania od tego nawału postów na jakże ciężkie tematy. Najwidoczniej  przyjął swoją najskuteczniejszą taktykę ; "sprowadzę ich do swojego poziomu i pokonam doświadczeniem".

Nie mam zamiaru już Cię publicznie obrażać gdyż sam to robisz lepiej , a ponoć leżącego się nie kopie. Czekam tylko na kolejny stos bełkotu w twoim wykonaniu :)
 

 Przeczytaj  swoje posty jeszcze raz a potem moje, szczególnie ten ostatni .Czas start ......
Już??? I co mam racje ..???Wydaje mi  się , że nawet nie wysiliłeś swojego kaczego mózgu,aby przeczytać co miałem do powiedzenia(wyrywki tylko i wbiłeś w wątek, bo szukasz draki).No tak ale ortografia , interpunkcja, wszystko po rusku w ogóle .Trudno  :blush ,starałem się ....

lord_pl

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #41 on: 02 December 2010, 16:31:50 »
Ciężko coś zrozumieć z twoich wypocin ponieważ myślisz tak samo chaotycznie jak piszesz. Jeżeli kierujesz swoje posty do szerszego grona osób nie kieruj się zasadą ; "ważne , że ja wiem co miałem na myśli."

Nikitycz

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #42 on: 02 December 2010, 17:09:52 »
Z tego co piszesz wynika ze w moim poście wyczytałeś tylko to że "czepiam" się ortografii i poprawnej polszczyzny,a przecież tak nie jest