Author Topic: Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D  (Read 25901 times)

krv[PL]

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« on: 20 August 2006, 00:19:54 »
Pomyslalem ze dobrze zrobic taki topic po moim dzisiejszym fragu :) ciekawe czym wy sie pochwalicie :D
a wiec....
gralem wlasnie na RO-Bonderowo siedzialem w KW-1 widze przed soba na dystansie okolo 500m  piaskowy cel :D (panzer4) niewiele myslac wymierzylem odpalilem... niemiecki tank ani drgnie(rykoszet) i sek (moze mniej) po moim trafieniu pokazal sie komunikat ze zabilem goscia... hmm co jest grane ... sprawa po 2sek sie wyjasnila obok panzera 4 stal sobie sztug :) i oberwal moim rykoszetem i eksplodowal :D :D :D dzieki czemu zaliczylem kolejnego fraga do kolekcji :D

myslalem wczesniej ze tych "rykoszetowych" fragow nie zalicza poniewaz wczoraj zginolem od takiego rykoszeta :) biegajac po polu cos na mnie spadlo i padlem(mapy nie pamietam)  :D bez pokazania komunikatu kto to zrobil :)

PrezesOi

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #1 on: 20 August 2006, 08:24:19 »
najseksowniejsze sa bezposrednie strzaly z dziala czolgowego z bliskiego dystansu bezposrednio we wrogiego "czlowieczka". na to najlepszy medyk by nie pomogl.
zreszta podobny malowniczy efekt w ro ma strzal z panzerfausta z 3 metrow.

Goral

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #2 on: 20 August 2006, 10:17:45 »

Powyżej jest screen, w którym samego rykoszetu nie uwieczniłem (dym wystrzału i tak zasłoniłby) ale widać efekty. Strzelałem 2 razy do czołgu, któy jest centralnie w celowniku, a rozwaliłem ten po lewej :)
SU po prawej płonie po bezpośrednim trafieniu.
[_]
Wiem, wiem, to jest resp Sowietów, ale byłem sam i sobie ćwiczyłem :)
[_]
Co do spotkania ciała z posickiem czołgowym lub pięścią pancerfausta, to też byłem mile zaskoczony kiedy model gracza zamieniał sie w czerwony obłok :) Ciekawe jaki efekt przewidzieli twórcy w opcji gry bez krwi? Może ktoś to juz obcykał?

krv[PL]

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #3 on: 20 August 2006, 10:40:56 »
To trzeba jakiegos niemca sie spytac :P zalatwilem kolesia z panzerfausta ale tafilem w reke chyba bo tylko ja oderwalo mojemu przeciwnikowi :) swoja droga panzerfaust powinien dzialac jak mini HE (amerykanie np: teraz powracaja powoli po doswiadzczeniach w iraku do pociksow odlamkowo-burzacych poniewaz wogule ich nie maja na stanie a okazuje sie pociski kumulacyjne TAK TAK oni wala do ludzi kumulacyjnymi nie do konca sie sprawdzaja poniewaz maja okolo 15m nieszczycielskiego zasiegu!!)

edit :) no i przypomnialo mi sie jeden nade 4 fragi :)

Sieja

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #4 on: 20 August 2006, 13:37:35 »
Ja miel takiego  fraga bylem dowoca wezwalem nalot i biegnie niemiec speedem i obok niego nawalaja pociski ( ja patrzylem przez lornetke ) i nagle jeden prosto w niego i zostala po nim tlko chmurka krwi :) normalnie wygladalo to jak jakis film xD

Shock

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #5 on: 20 August 2006, 17:34:34 »
Quote
krv[PL] :
To trzeba jakiegos niemca sie spytac :P zalatwilem kolesia z panzerfausta ale tafilem w reke chyba bo tylko ja oderwalo mojemu przeciwnikowi :) swoja droga panzerfaust powinien dzialac jak mini HE (amerykanie np: teraz powracaja powoli po doswiadzczeniach w iraku do pociksow odlamkowo-burzacych poniewaz wogule ich nie maja na stanie a okazuje sie pociski kumulacyjne TAK TAK oni wala do ludzi kumulacyjnymi nie do konca sie sprawdzaja poniewaz maja okolo 15m nieszczycielskiego zasiegu!!)

edit :) no i przypomnialo mi sie jeden nade 4 fragi :)


Mała poprawka. Amerykanie mają pociski burzące i mają wiele typów takowych. Co do strzelania do ludzi z czołgów, faktycznie były takie zdarzenia, ale jak ktoś ma duże zaplecze finansowe i przemysłowe może sobie na to pozwolić.

Co do pocisków odłamkowych, nie wiem po jakiej lekturze napisałeś, że takowych nie mają. Przykładem może być następca M79 czyli M203 w który jest uzbrojony jeden żołnierz w każdej sekcji. Przypomne tylko, że M79 pojawił się w Wietnamie jednak póżniej armia amerykańska ogłosiła konkurs na nowy granatnik, przy czym miał on być używany wraz z bronią czyli kompatybilny z M16 dlatego, że żołnierza obsługującego M79 trzeba było wyposażyć w dodatkową broń. Tak powstał podlufowy granatnik M203 40 mm w wersji krótkiej i długiej. Póżniej poawiały się tylko nowe typy granatów do niego. Więc amerykanie mają jedno i drugie.

krv[PL]

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #6 on: 20 August 2006, 17:43:29 »
Quote
Shock :

Mała poprawka. Amerykanie mają pociski burzące i mają wiele typów takowych. Co do strzelania do ludzi z czołgów, faktycznie były takie zdarzenia, ale jak ktoś ma duże zaplecze finansowe i przemysłowe może sobie na to pozwolić.


Przeczytalem to w Raporcie wto :) a wiec sorr oni sa dla mnie bardziej wiarygodni (bez urazy) :)
niestety nie jestem w stanie dac zadnego linka ani odwolania do konkretnego numeru :) bez nie chce mi sie szukac :D

btw. mam nadzieje ze mowisz o tankach :) a nie np: o haybicach 155mm i innych :)

a1 a2 abrams

tutaj tez nic nie wspominaja o pociskach HE do ich 120mm dzial :D


EDIT
hmmm ja caly czas pisze o amunicji czolgowej :)

Macias1973

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #7 on: 21 August 2006, 09:32:28 »
Niestety ja spektakularnych frag-ów nie miałem, jedyny taki przypadek w zasadzie bardzo zabawny to biegnąc chciałem przeładować swojego Mausera ale okazało sie ze jednak nabój był w komorze, no i wypaliłem w nieznanym kierunku. Okazało sie po sekundzie ze trafiłem... tak z biodra z czystego przypadku.

ciocia|Ola

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #8 on: 21 August 2006, 10:00:21 »
Nikt nie lubi ginąć a tym bardziej ja. Wczoraj podłapałam snajperkę no i dwa razy była sytuacja, że zmierzyłam się ze snajperem drużyny przeciwnej. Chwila moment jak namierzam jakiegoś Niemca - strzał mój i jego - giniemy razem, ja od jego kuli on od mojej <zrobiło mi się lżej z ta moją śmiercią no i rozbawiło mnie to jak sytuacja się zaraz ponownie powtórzyła> NORMALNIE POJEDYNEK SNAJPERÓW kule mijają się w powietrzu giniemy razem
Nicka gracza nie pamiętam bo to chyba jakiś Maciek, ale zapisany po ichniemu czyli M4cieq czy jakoś tak :)

popiol

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #9 on: 21 August 2006, 13:22:03 »
Ja tam mam ta gre dopiero od 4 dni, ale w jednym dniu wcale nie gralem, a w tamtych po pare godzin... ale zaliczylem juz bardzo fajnego fraga, a mianowicie zostal on zapunktowany okolo 10 albo i ciut wiecej pkt. A bylo to tak, ze widzialem wrogi czolg i kierowca tego czolgu mial wychylana glowe i czolg sie poruszal wiec bylo trudno trafic ale jakos mi sie udalo scaignac go ze snipy :D Musze sie jeszcze pochwalic ze wczoraj zrobilem swoja zyciowke w RO, mialem stat 60 po calej mapie :)

krv[PL]

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #10 on: 21 August 2006, 13:30:49 »
popiol
nie to miejsce na tego typu posty!! zobacz nazwe topica... poszukaj na forum dzialu dla tego typu pytan i tam....

Mati

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #11 on: 21 August 2006, 13:52:18 »
Popiol... Co prawda to nie ten temat ale odpowiem... ten dymek o, którym wsponinałeś to tak jak mówiłeś artyleria. Może ją wzywać dowodzący drużyną tak zwany Squad Leader albo Tank Commander. Artylerie wzywa się przez radio. W tej grze nie chodzi o łapanie fragów, tu sie liczy taktyka. Jeżeli Twoje zadanie jest bronić punktów to bronisz, jeżeli atakować to atakować. Możesz też wysadzać różne punkty na mapie. Są one zaznaczone czerwonymi kółkami... To zadanie może wykonywać saper (Combat Enginer). Jeżeli będziesz miał więcej pytań to wal do mnie na PM.

krv[PL]

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #12 on: 21 August 2006, 14:42:49 »
Quote
popiol :
Quote
krv[PL] :
popiol
nie to miejsce na tego typu posty!! zobacz nazwe topica... poszukaj na forum dzialu dla tego typu pytan i tam....


nie no zalamujesz mnie... :(



a ty mnie bardziej!!

"Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D" temat topica!! co ma to wspolnego z twoimi dymkami????to jest dzial dla ciebie czyli UNITARKA

krv[PL]

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #13 on: 21 August 2006, 15:18:28 »
dobra ja kasuje swoje popsty a ty zmodyfikuj i skasuj swoje tak bedzie najlepiej :)

a tak bogiem a prawda napisales 2 linijki na temat reszte czyli 13 bylo o innych przygodach

pvt. Jesz

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #14 on: 16 September 2006, 00:00:51 »
Mi się dzisiaj na, bodajże Basovce (ta mapa z dworcem i ruskimi okopami... możliwe, że Barashka, pewny nie jestem...) zdarzyło, że pilnowałem z moim Mosinkiem prawego skrzydła. Niemcy mile dla oka padali dość gęsto, aż do momentu kiedy jeden mnie dosięgnął. Wracam sprintem w tamto miejsce, żeby niemilca ubić i tak sie złożyło, że on sprintem przebiegł tuż obok, nawet mnie nie zauważając... ja strzeliłem z biodra, ale jak pewnie łatwo się domyślić, chybiłem. Więc, jako, że był to ostatni nabój, ruszyłem biegiem za nim... on mnie ciągle nie widział... goniłem go z dobre 2o metrów, w międzyczasie nałożywszy bagnet... kiedy niemiaszek położył się, aby posłać do respawna jednego z moich druhów, ja go dziabłem w plecki bagnetem... może to nic takiego, ale powiem, że ciśnienie mi skoczyło, a z paniki pomotały mi się klawisze... to był piękny chaos :D