Author Topic: Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D  (Read 25980 times)

Goxenul

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #45 on: 15 February 2007, 12:13:26 »
Heh, może ja nie mam tak spektakularnych fragów jak wy, ale cóż.
Mapka Beach Assault II, ja jako Niemiec. Respię się jak Assault z STG-44. Zaczynamy, biegne do tej-takiej wieży. O ile pamiętem był snajper i MG-42. Biegnie Rusek, snajper strzela, MG też, a ja bez celowania specjalnego single shotem i nie ma gościa. To STG jest przegieta...

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #46 on: 17 February 2007, 16:41:50 »
wczoraj na lyeskrovy z SAR bylem przy rozwidleniu do HQ na lewo (jak sie wychodzi z central bunker), to siedzialem tam i wyjechalem z 6 jeden po drugim
jak sie cofnalem aby przeladowac oczywiscie wyskoczyl zza plecow rusek i mnie pojechal seria - nie ma to jak TK :/.  wczesniej ejscze pzyokazji udalo mi sie pojechac chyba ze 4 z bagnetem. To byla bardzod obra akcja, dzyby nie teammate

wczesiej ejscze wyskoczylem na 2 z mg i dostali kazdy kule w twarz z odl 2 m  zbiodra, co ciekawe ze bieglem wprost na ich lufy

trawiator

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #47 on: 25 February 2007, 23:07:44 »
Beach Assault, ja jako axis stałem w bunkrze, jako że pierwsza runda to płynęły  barki z ruskimi. Widze że za horyzontem jakiś rusek strzela sobie z 'patelni', bez namysłu przystawiłem szczerbinkę do oczu i strzeliłem w tamtym kierunku, ku mojemu zdziwieniu okazało się że zabiłem kogoś nie widząc jeszcze barek. Wygląda na to że zabiłem operatora 'patelni' ponieważ od tamtej pory już nie strzelała.

--------------------------------------------
Update: Dzisiaj na PartisanForest miałem ubaw z kilku graczy. Zabiłem niemca czającego się w krzakach i podniosłem jego granaty. Z racji że byłem niedaleko wschodniego punktu to rzuciłem tam granat. Okazało się że padło dwóch niemiaszków, wszystko było by ok gdyby nie to że gram pod pustym nickiem i wyglądało to jak by Ci dwaj sami się wysadzili w tym samym czasie (każdy swoim granatem). Po chwili na czacie widze teksty typu "wtf?", "co się stało?", "jak to mozliwe?". Ale jeszcze bardziej rozbawił mnie tekst któregoś z graczy "to niewidzialny komunista".

Tomciaz_PL

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #48 on: 26 February 2007, 04:46:47 »
Na Kaukazie. Będąc w ruinach wieży ustrzeliłem gościa siedzącego w domku po drugiej stronie doliny. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że strzelałem pod tak ostrym kątem, że przez okienko widziałem jedynie malutki fragment ściany tego domku i strzelałem niemal na ślepo.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #49 on: 26 February 2007, 23:27:52 »
tractor works
jak wreszczie zwolnila sie snajpka to niemcy przez 20 min nie zdobyli pierwszej gwiazdy, a ktos napisal:
- jak w jugoslawii....


Dziki_Koziol

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #50 on: 27 February 2007, 01:02:46 »
Hehehe, bo koleś z mojej drużyny rzekł: "Aleja Snajperów" a ja na to "Jak w Sarajewie" :D
Co do mojego najfartowniejszego trafienia (pisałem juz o nim gdzieś), to było na Kaukazie, udało mi się trafić Niemca biegnącego pod górkę (tą ścieżką za murkami) stojąc na wierzy klasztoru i trzymając karabin "przy biodrze" :D