Author Topic: ogromny problem, prosze o pomoc :(  (Read 17096 times)

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« on: 17 August 2006, 17:04:42 »
Siema! Dzis kupilem gre i jak chce pograc na jakims serverze to wywala mi cos takiego: http://img50.imageshack.us/img50/6342/1dt7.jpg Blagam o pomoc ja chce pograc ! :( Nieraz jak sie uda to to nie wyskakuje, laduje sie mapa ale pod koniec ladowania wyskakuje "polaczenie nieudane" Co jest nie tak, prosze o szybko odpowiedz... :( POMOCY...

Razer

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #1 on: 17 August 2006, 17:07:57 »
Zainstalowałeś Steama?

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #2 on: 17 August 2006, 17:09:13 »
juz jest chyba dobrze, udalo mi sie juz wejsc na dwa servery i se gralem i po paru minutach stwierdzam ze gra jest bardzo trudna ciezko mi sie przyzwyczaic po tym jak caly czasz tne w CoD 2, sterowanie i w ogole realistyka, ale fajna gra, a tak przy okazji spytam, mozna podnosic czyjas bron (jak tak to jak ? ), jakim klawiszem sprawdza sie staty i czy jest tam takie cos jak czat podczas gry ? pozdro

Guz

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #3 on: 17 August 2006, 18:08:07 »
Co do pdnoszenia broni pdoaj 2 akapit z 20 strony instrukcji. Punktacje wlaczasz klawiszem F1. Zreszta co za problem zajzec do klawiszologi w grze?

AC| AdRain

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #4 on: 17 August 2006, 18:11:31 »
dobra ja będe bardziej łaskawy nie musisz otwierać instrukcji :D

aby wyrzucić broń klikasz "|" aby podnieść nową broń klikasz "Z"

Guz

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #5 on: 17 August 2006, 18:12:23 »
Quote
AC| AdRain :
dobra ja będe bardziej łaskawy nie musisz otwierać instrukcji :D

aby wyrzucić broń klikasz "|" aby podnieść nową broń klikasz "Z"


Tak ale w ten sposb nie nauczysz ludzi myslenia

Mati

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #6 on: 17 August 2006, 18:16:45 »
Masz tutaj klawiszologie i żadnych już pytań "czym, co gdzie, jak i kiedy".

Goral

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #7 on: 17 August 2006, 19:17:10 »
Popiol, nie dziwie się graczom, którzy zadawali dużo pytań podczas dni testowych, bo wiedzę na temat gry czerpali głównie z naszego serwisu. Ale skoro kupiłeś grę, to jest tam taka broszurka o nazwie "PODRĘCZNIK GRACZA" od której powinieneś zacząć z nią swoją przygodę, zaoszczędzając czasu sobie i innym!

Jac00s

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #8 on: 17 August 2006, 20:20:59 »
Quote
Goral :
Popiol, nie dziwie się graczom, którzy zadawali dużo pytań podczas dni testowych, bo wiedzę na temat gry czerpali głównie z naszego serwisu. Ale skoro kupiłeś grę, to jest tam taka broszurka o nazwie "PODRĘCZNIK GRACZA" od której powinieneś zacząć z nią swoją przygodę, zaoszczędzając czasu sobie i innym!


dobrze goda!!! Vodki mu dac

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #9 on: 17 August 2006, 23:33:56 »
Dobra juz dobra, spokoj. :) Juz raczej rozkminilem wiekszosc rzeczy. Jeszcze tylko chcialem zapytac po czym poznac czy mam zaktualizowana gre pakietem "Free Booster Pack #1" ? I podajcie mi jak mozecie kilka adresow IP jakis dobrych polskich serverow. pozdro :D

Goral

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #10 on: 17 August 2006, 23:52:48 »
Chyba Ci popiol do (_|_) nakopię!
[_]
Co zawierał wspomniany pakiet? Mapkę Lyes Krovy! Jeśli ją masz u siebie to znaczy, że masz pakiet zainstalowany!
Co do polskich serwerów to poczytaj sobie menu tego serwisu a zobaczysz nic nie mówiący napis Podgląd serwerów

trawiator

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #11 on: 17 August 2006, 23:55:34 »
Masz zainstalowany "Free Booster Pack #1", zreszta kazdy ma go chcac nie chcac.

IP serwerow masz w menu na gorze,

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #12 on: 17 August 2006, 23:59:18 »
ehehe spokojnie panowie, ta opcje "podglad serverow" widzialem juz wczesniej :P Goral, zagne Cie jeszcze jednym pytaniem, jak sprawdzic czy mam zainstalowana mape "Lyes Krovy" ? :D

Goral

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #13 on: 18 August 2006, 00:03:52 »
Uruchomić grę w trybie Practice i spróbowac wybrać ją z listy map. Jeśli jej tam nie ma to (_|_), a jeśli jest to jest OK.
Poza tym, wersja Cenegi na 100% zawiera tego Packa, a nawet gdyby nie zawierała, po pierwszym uruchomieniu Steama zostałby ściągniety na Twój komputer, polecam lekturę artykułu na temat Steama.
[_]
A teraz pytanie do Ciebie: Stoisz przed ściąną, w której są dwoje drzwi, na jednych tabliczka "Będę samodzielny", a na drugich "Dostanę bana". Które wybierasz?

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #14 on: 18 August 2006, 00:16:16 »
nie wejde do zadnych, zawroce i jush :D I nie strasz mnie tu ban(an)ami bo ty jestes zwykly banan a ja jestem banan chiquita :D pozdro, admin 2win :D za pomoc lole

PS. Pytanie z innej beczki, czemu jak se wybiore avatar w profilu, to tutaj go nie ma... ? :|