Author Topic: ogromny problem, prosze o pomoc :(  (Read 16997 times)

Mati

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #15 on: 18 August 2006, 08:49:12 »
Nie no ręce opadają... Wgraj swój awatar (64x64x8000) - widocznie przekracasz dozwolony rozmiar obrazka.

Wrona

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #16 on: 18 August 2006, 09:16:25 »
To jest po prostu niedopuszczalne! Bezkarnie obrażać Admina ("ty jestes zwykly banan") i forumowiczów ("lole")i jeszcze otrzymywać odpowiedzi na swoje lamerskie pytania!
        Read The Fucking Manual drechu

Administratorzy, dlaczego tolerujecie coś takiego? To jest po prostu obraza i uważam, że ten chłystek powinien zostać wykopany od razu, czego zresztą wcale się nie obawia... " I nie strasz mnie tu ban(an)ami"

Macias1973

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #17 on: 18 August 2006, 09:20:55 »
„Wiecie przecież, iż z tego, co wystawia waszą wiarę na próbę, rodzi się wytrwałość. Winniście przeto dokładać starań, żeby wasza wytrwałość była jak najpełniejsza; wtedy będziecie rzeczywiście doskonali, nienaganni, wolni od jakichkolwiek niedoskonałości.” To dla cieprliwych. Pozdrawiam

p.s na spokój Panowie,  bany, zjebka to tylko sprowokuje..

S!b!K

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #18 on: 18 August 2006, 10:23:37 »
Lole ?? LoooL co w tym obrazliwego ?:> Jaka ta spolecznosc jest delikatna oO

Goral

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #19 on: 18 August 2006, 11:51:29 »
Ja to odebrałem jako żart z jego strony, dlatego nie reaguję tak ostro. Ale jeśli będzie się powtarzało takie zachowanie to poleci i nie ma co się nad tym rozprawiać. Ostrzeżenie spowodowało usunięcie "ogromnego podpisu" więc znaczy się, że słucha adminów, tylko tak jakoś trochę inaczej :)

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #20 on: 18 August 2006, 16:08:09 »
Jacy delikatni i obrazliwi sie znalezli :| A w slowie lole nie widze nic brazliwego... Dobra sorry... Denerwuje mnie juz ten Steam, przed chwila chcialem uruchomic gre i Steam wyskakuje mi z czyms takim: http://img116.imageshack.us/img116/7823/helpcb2.jpg niewiem o co mi chodzi, bo nie znam angielskiego, co on mi chce cala gre od nowa scaignac czy jak ? :| Jeszcze sie chcialem zapytac, jakbym sciagnal sobie jakies nowe mapki do RO to do jakiego folderu je wgrac ? :(

Mati

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #21 on: 18 August 2006, 16:10:00 »

Macias1973

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #22 on: 18 August 2006, 16:21:03 »
Popiol, trochę pokory. Zrozum ze osoby które korzystają z tego forum nie są tylko dla Ciebie i maja inne interesujące ich tematy, maja swój czas na napisanie swoich wrażeń, sugestii itd. Trochę inicjatywy, poszukaj, jeśli faktycznie nie ma takiego tematu to pisz albo podłącz sie w pochodny temat który umożliwi Ci pomoc. Nie odbieraj tego złośliwie, ale za każdym razem będziesz otrzymywał informacje typu poszukaj, znajdź.  Admin i inni użytkownicy też ludzie, maja swoje zajęcia, rodziny itd. i tak zastanawiam sie skąd tyle zapału i czasu u nich :D serdecznie was pozdrawiam.
Wierze ze wkurza Cię Twój problem i chciałbyś pograć, wszystko do opanowania.

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #23 on: 18 August 2006, 16:24:41 »
Quote
Mati :
Opcja Szukaj Nie Śmierdzi!


dzieki, ale jezeli dobrze zrozumialem to musze cala gre przeisntalowac ? :| bezsens.... jakos kumple nie maja tego problemu, ja mam teraz gre zainstalowana na D/Gry to musze zainstalowac na C/Program Files/Steam ? :| To by bylo bezsensu bo ja wszystkie gry instaluje na dysku D.... i nie chce na C...

Goral

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #24 on: 18 August 2006, 16:32:40 »
Nie próbowałem, ale pewnie wystarczy jak odinstalujesz i zainstalujesz ponownie Steama do katalogu z grą. Bo teraz masz 2 instalki, jedną honorowaną przez Steama, drugą honorowaną przez instalkę Cenegi.
Musisz doprowazić do jednej instancji gry, czyli zmusić Steama, żeby uruchamiał się z katalogu instalki.

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #25 on: 18 August 2006, 16:35:47 »
dzieki Goral, tak ma wygaldac sciezka przy instalacji Steama: D:\Gry\Red Orchestra\Steam ?

PS. Dobra zrobilem, zobaczymy jak dlugo podziala... :( Sorry za zawracanie wam glowy... Jeszcze tylko jak ktos by mogl niech napisze gdzie sie wgrywa nowe mapy, dzieki za pomoc i pozdro...

Goral

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #26 on: 18 August 2006, 19:30:34 »
Są dwie możliwości, w katalogu Steama i/lub w katalogu Cenegi. Wyszukaj (Eksplorer - F3) plik np. Arad.rom i powinieneś go znaleźć w jednej lub w dwóch lokalizacjach. Lokalizacja Steama będzie wyglądała mniej więcej ...Steam\SteamApps\common\red orchestra\Maps a Cenegi ...Red Orchestra\steamapps\common\red orchestra\Maps
Jeśli instalujesz mapy naszym instalatorem to katalog wybierasz tylko taki jak pogrubiony w przykładzie, gdyż instalator instaluje katalog red orchestra

popiol

  • Guest
ogromny problem, prosze o pomoc :(
« Reply #27 on: 18 August 2006, 23:21:05 »
dobra dzieki, wgralem se mapki, a co do tego uruchamiania gry to zebym odpalil gre bez koniecznosci sciagania jej przez steama, musze miec wylaczonego steama podczas wlaczania gry i wtedy steam sie automatycznie wlacza i gra sie uruchamia, przesrane delikatnie mowiac ;/ wczoraj mialem normalnie...