Author Topic: Aktywacja gry  (Read 13079 times)

Large

  • Guest
Aktywacja gry
« on: 05 March 2008, 16:08:52 »
Witam,

Zamiast kupic gre przez internet, wolalem bezpieczniej (w trosce o CD-Key) kupić ją w normalnym sklapie. Wiec kupiłem orginalną, zapakowaną w folie w Ekipki, przychodze do domu, nie chce mi sie bawic w isntalowanie gry z plytki wiec aby sciagnac poprostu gre, zaczynam ją aktywowac w koncie Steam. Przepisuje CD-Key'a i... tadam, pojawil sie komunikat:

'The product code you've entered has already been activated by an existing Steam account, and is therefore invalid. Your subscription to Red Orchestra Retail has not been completed.'

To jest normalne? Przegldalem forum i widzialem ze byly problemy z niektywnymi kodami itp, ale tutaj czarno na bialym pisze, ze juz zostalo aktywowane..?

pol77

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #1 on: 05 March 2008, 16:56:47 »
Jesteś pewien, że gra była oryginalnie zapakowana bo wygląda na to, że kupiłeś zużytyego bubla.Ja bym go próbował zareklamować w sklepie, innego wyjścia nie widze

sermen

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #2 on: 25 April 2008, 12:19:36 »
Mam to samo! Kupiłem właśnie grę we wrocławskim media markcie i nie mogę się zarejestrować w Steamie! Pisze, że klucz jest już zarejestrowany. Ten sam błąd. Pomoc techniczna nie odbiera telefonów już trzeci dzień, a na maila nie odpisuje. Są żałośni.
Idę wymienić grę.

zubencjusz

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #3 on: 13 July 2008, 12:50:59 »
witam,
ja też się wkurzam z tego powodu, bo kupiłem nową legalną grę w rzeszowskim media markcie, oryginalnie zapakowaną i nic! ten sam komunikat w Steamie o kluczach co u moich przedmówców, szlak mnie trafia! co robić? paragony wyrzuciłem, bo nie spodziewałem się takich problemów z nową grą!

sermen, napisz jak sobie z tym poradziłeś, czy wymiana gry na inną coś dała?
pozdrawiam i czekam na pomoc

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Aktywacja gry
« Reply #4 on: 13 July 2008, 15:24:12 »
Po co wyrzucałeś paragon ? Teraz pozostaje zakupić od nowa grę, bo nic nie zrobisz. Ufff miałem szczęście, bo też kupywałem we wrocławskim media :D

MarcinBubiec

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #5 on: 09 August 2008, 15:15:42 »
Też mam ten sam problem co zrobic pomoże ktoś?Blagam zlitujcie sie tak bardzo chem zagrac w tom grę.:|:|:|:|:|

plonek

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #6 on: 09 August 2008, 20:00:49 »
Quote
MarcinBubiec :
 co zrobic ?


módl się

cichy.

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #7 on: 09 August 2008, 21:30:34 »
zróbcie może skany albo foto pudełek w gotowości, i piszcie do Cenegi, lub też dzwoncie, powinni wam wysłać nowy key, zabawne jest to, że sprzedają klucze pudełkowe z tej samej bazy która wysyła klucze do zakupów online...

wysyłajcie meile na siłe, na pewno odpowiedzą

wrenek

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #8 on: 20 August 2008, 12:48:20 »
mam ten sam problem, a grę kupiłem na allegro u sprzedawcy z ok 13000 pozytywnych komentarzy, napisałem do cenegi i odpowiedzieli:
20 sierpnia 2008 9:08  od "Serwis Cenega Poland" <serwis@cenega.pl>
Więcej
Pokaż podgląd
Kopia do:
<rb@cenega.pl>
Witam,
Prosze podac:
- haslo wraz z loginem z konta Steam
- klucz rejestracyjny gry


Odpowiadając proszę zacytować całość korespondencji.

--
Robert Rutkowski
Cenega Poland - Technical Support
serwis@cenega.pl
Nie bardzo mi sie podoba wysłanie mój loginu i hasła domojego Steam'a
Więc pytam doświadczonych :) czy to jedyny sposob by otrzymać od nich nowy cd-key?? :dozingoff

cichy.

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #9 on: 20 August 2008, 13:38:42 »
jak nie masz nic na tym steam ie to możesz spróbować, jeżeli masz i jeżeli się obawiasz o swoje gry to załóż nowe konto,

albo dwa konta albo chwila stresiku ;)

wrenek

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #10 on: 20 August 2008, 13:48:53 »
Mam konto od wczoraj więc nic  nie ryzykuję:)  wysłąłem  haslo i login i po pół godziny dostałem meila nie z nowym cd-key'em tylko z informacja że  moje RO jest juz zarajestrowane :) tylko teraz kiedy klikam "Uruchom R.O." z pasku startu to steam chce pobierac 2gb plik a status gry jest wyświatlany jako nie zainstalowany, choć mam zainstalowana grę na dysku, mam ja usunąć i zainstalowac jeszcze raz czy ściągac te 2gb??<nieeeeeeeee>:-P

cichy.

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #11 on: 20 August 2008, 14:13:35 »
możesz przeinstalować Ro dla pewności, potem wejść na konto i ściągnąć patcha i zabrać się do gry

wrenek

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #12 on: 20 August 2008, 14:27:57 »
Dziwne ale po zainstalowaniu RO instalator pytał czy chce taraz zarajestrować RO kliknąłem że tak i znowu pobiera update Steam'a i muszę się znów logować, no i znowu wyświetla grę jako niezainstalowaną a po kliknięciu instaluj ściąga coś z serwera steam z prędkością 6kb/s :-/ po chwili napis instalacja zmienił się w uaktualnianie czyli te 2Gb to ten patch?
 
czyli napis na pudełku "Najnowsza wersja gry.Uaktualniona o Patche i Updaye'y z serwera Steam" to taki reklamowy bulls**t? :((

Guz

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #13 on: 20 August 2008, 14:43:35 »
W momencie premiery wersji pudelkowej byla to wersja aktualna, nie win tworcow ze od tego czasu wydali kilka patchy

cichy.

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #14 on: 20 August 2008, 15:33:26 »
no i jeszcze musisz mieć aktualnego steama :) spokojnie wszystko będzie dobrze