Author Topic: Aktywacja gry  (Read 13089 times)

rasternet

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #15 on: 26 September 2008, 20:02:45 »
Witajcie.
Ja mam inny problem. Kupiłem oryginalną grę w sklepie cenegi i padnięta jest płyta instalacyjna (uszkodzony nośnik). Nie chcę mi się jej wymieniać ani kupować drugiej czy mogę skorzystać z innego obrazu wykorzystując swój klucz?

Czyli w skrócie. Czy istnieje możliwość aktywacji konta oraz gry mając skopiowaną grę i oryginalny klucz?

Dziękuję i pozdrawiam.

cichy.

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #16 on: 26 September 2008, 23:08:50 »
płyty wogole nie potrzebujesz, wystarczy klucz, tyle, że będziesz musiał ściągać te początkowe 1,3 gb samej gry i potem łatki i łatki

rasternet

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #17 on: 27 September 2008, 12:46:17 »
To super.
A teraz mam pytanie. Steama już zainstalowałem ale skąd ściągnąć te pierwsze 1,3 gb plików instalacyjnych? Jaka jest procedura (kolejność czynności po inastalacji?

Dziękuję i pozdrawiam.

Raiden

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #18 on: 27 September 2008, 22:38:17 »
W okienku steam najedź myszą na zakładke "Gry" a potem kliknij na "Aktywacja produktu Steam...". Tam wpisz cd-key, dalej sobie poradzisz.

rasternet

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #19 on: 28 September 2008, 18:54:07 »
Dzięki chłopaki.
Ehhh. Nie dość, że płyta padnięta to jeszcze klucz nieaktualny. Teraz muszę pisać do cenegi. Skorzystam z metody wrenka.

Pozdrawiam.

Witam.
Skorzystałem z mody wrenka i potwierdzam jej skuteczność. Gra została aktywowana na moim koncie.

Dziękuję Wam za pomoc.
Pozdrawiam.
_R@SterNet_

Raiden

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #20 on: 29 September 2008, 15:37:12 »
Z cenegą zawsze były... i będą problemy :)

VikPL

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #21 on: 26 November 2008, 18:50:35 »
SLUCHAJTA!!!!
Mój kumpel niedawno (czyt. wczoraj) kupil RO. Kod użwywany itd... pisaliśmy do cenegi ale nie odpisują. o so w tym wszystkim hozii?

wisnia

  • Guest
Aktywacja gry
« Reply #22 on: 26 November 2008, 19:06:39 »
Temat klucza w wersji cenegi był już wałkowany kilka razy. Niedawno przeze mnie, po zakupie RO dla brata... sprawa jest bardzo prosta i przetestowana przez wiele osób.
My zrobiliśmy to następująco:

- zeskanowaliśmy dowód zakupu, czyli paragon i dołączyliśmy do maila
-podaliśmy w mailu klucz aktywacyjny i kod rejestracyjny z pudełka gry
-podaliśmy nazwę konta steam oraz hasło do niego.
- no i oczywiście opisaliśmy pokrótce problem oraz nazwę gry :)

Powyższy komplet przesłaliśmy do cenegi mailem. Po kilku dniach dostaliśmy maila zwrotnego, że gra została aktywowana (i tak rzeczywiście było).

Ważne-cenega robiła ostatnio przeniesienie biura! sprawdź koniecznie czy mail na który wysyłasz powyższe informacje z prośbą o aktywację jest aktualny. Najlepiej wejdź na ich stronę i wyślij to na adres tam właśnie podany.I bądź cierpliwy. Powodzenia !