Author Topic: Podejrzenia o czity...  (Read 55369 times)

Sojuz_PL

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« on: 03 January 2008, 14:23:39 »
Ostatnio zauważyliśmy że mimo ucichnięcia sprawy Desperata niektórzy z naszych graczy są publicznie oskarżani na polskich serwerach o jazdę na czitach. Szczególnie silnie piętnowany jest Plonek, dlatego chcielibyśmy wyjaśnić sprawę i zakończyć ten temat, bo mamy wrażenie, że niektórym wciąż jest mało wrażeń i patrzą na nas z podejrzeniem po każdym udanym strzale.
Wystarczy jeden strzal przez dym, lub zza rogu gracza z tagiem bse| aby po chwili zobaczyć na czacie teksty typu : "wyłącz to" , "wyłącz wh", "wyłącz to gówno ".  
Ja ze swojej strony proszę o przedstawienie jakichkolwiek dowodów potwierdzających wasze oskarżenia.  Jeżeli ich nie macie to oszczędźcie sobie głupich uwag.

Offline kurkawodna1981PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #1 on: 03 January 2008, 15:33:38 »
Taaaaaa!!!Plonek to potrafi:D.Ostatnio gdy strzelał przez dym koło Warehouse[Red Orchestra] to trafił mnie przez skrzynke na mapce Baghdad  [Insurgency]:D:D:D. Atak na serio to mogli by już niektórzy odpóścić,szkoda psuć atmosfere w nowym roku:).


Wawer

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #2 on: 03 January 2008, 16:47:25 »
No tak plonek, ta cholera zawsze strzela przez dym i trafia... na 100 procent ma smokehacka:p

A tak na serio, rzeczywiście zauważyłem wiele oskarżeń pod adresem graczy bse i nie tylko.

To jest jeden z powodów, dla których częściej wybieram zagraniczne serwery.


Nie mówiąc już o tym, że na naszych poziom jest czasem żenujący, niedługo znikną z nich dobrzy gracze i ci co oskarżają będą sobie mogli pograć z " botami "  :(

A co do strzelania w dym i strzelania w ciemno... no cóż wielu graczy z dużym doświadczeniem robie często wiele na czuja. Najprostrzym przykładem jest rzucanie granatów za murek na Danzigu, robia to wszyscy mimo iż nie widzą przeciwnika. To samo jest często ze strzelaniem przez dym albo w jakieś krzaki ( jeśli spodziewasz się tam przeciwnika coż szkodzi strzalic sobie tam ot tak na wiwat ? )

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Podejrzenia o czity...
« Reply #3 on: 03 January 2008, 16:51:10 »
to co spotkalo po czesci scene dod? gdzi polacy wyniesli sie na zachodnie serwery i oskarzaja ich o haxy bo za sa dobrzy dla francuzow?

Wawer

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #4 on: 03 January 2008, 16:54:03 »
No scena DoDsa jest specyficzna bo z tego co pamiętam to sami polacy jeżdżą po sobie a już wybór Reprezentacji Polski był po prostu żenujący...

jihad_trawa

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #5 on: 03 January 2008, 19:20:17 »
Quote
Wawer :
... scena DoDsa jest specyficzna ...

Scena dods jest pokurwiona a nie specyfiiczna. Takich debili jak tam nie ma nigdzie indziej.

cichy.

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #6 on: 03 January 2008, 20:59:36 »
Quote from: trawa
Scena dods jest pokurwiona
dlatego gram w Ro, ale powoli odwracam wzrok na CoD 4

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Podejrzenia o czity...
« Reply #7 on: 03 January 2008, 22:32:59 »
tam masz dzieci neo  z CS

[E'sS]

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #8 on: 03 January 2008, 22:52:24 »
Quote
cichy. :ale powoli odwracam wzrok na CoD 4

No ambitna gra, polecam DM na 45 slotowy serwerze, mapa Shipment:D

cichy.

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #9 on: 04 January 2008, 10:01:24 »
niee dzieci neo grają dalej w Cs-a ( mam  nadzieję ) - jak kiedyś grałem w coda to było bardzo przyjemnie

Wawer

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #10 on: 04 January 2008, 14:01:10 »
Dzieci neo grają w COD 4 to pewne.
Mimo to chłopaki u mnie mówią że gierka jest fajna ( mamy zresztą dywizję COD4).

Jak mi nowa grafa dojdzie pewnie sobie popykam bo na tym co mam nie dam wszystkiego "w prawo" a dla fanu to nie gram inaczej niz na full detalach:D

cichy.

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #11 on: 04 January 2008, 16:30:44 »
dzieci Neo są wszędzie :P nawet w Ro, pogram zobaczę, a może w ET ? heh w każdym razie jest w co grać do premier  StarCraft 2 i Diablo 3 xD

Wawer

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #12 on: 04 January 2008, 16:45:44 »
Jeśłi masz wybierać pomiędzy ETQW a COD4 to lepiej jednak to drugie.
Ja tam gram sobie w Wiedźmina i czekam na Far Cry 2 :p
A jeśli chodzi o poważne granie to na razie nic nie widzę poza R.O. ( jakoś po tej grze inne strzelanki są dla mnie zbyt arcadowe)

Guz

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #13 on: 05 January 2008, 13:30:41 »
Jesli ja mial bym wybierac miedzy ETQW a CoD4 wybral bym skok z okna. Nie ma obecnie zadnego fajnego FPS'a z w miare ogarnieta scena. Hmmm wiec moze to jest powodem ze zaczalem grac w eve...

cichy.

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #14 on: 05 January 2008, 15:05:57 »
hehe,,, Cod jest fajny ale tak jak Ro, najlepsze są mecze klanowe a nie publiki, a jak bym miał kasę to bym w wowa grał o! :P