Author Topic: Podejrzenia o czity...  (Read 55372 times)

Wawer

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #195 on: 28 July 2008, 15:57:20 »
Dajmy spokój granatom Sojuza - też bym tam rzucił, gdybym umiał:p

Co do reszty, proponuję zakończyć tę bezowocną dyskusję - nic z tego nie wynika a juz się wszyscy na wszystkich poobrażali.

Jeśli ktoś ma jakieś konkretne propozycje to niech pisze, jeśli nie kończmy temat.

Nek0l

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #196 on: 28 July 2008, 16:20:27 »
Alleluja bóg istnieje nareszcie ktoś kto ma co nieco w głowie dołączył sie do rozmowy ale wawer wyobraź sobie taką sytuację że my wywalamy zaw wczas plonka a on sobie dołącza jakiegoś innego klanu (niekoniecznie polskiego ) a wtedy my zaczynamy go oskarżać że ma cheaty bo go za to wywaliliśmy może zrobiliśmy to kompletnie nieświadomie ale uchroniliśmy część sceny od większego oskarżenia ( gdyby ewentualnie tak się stało i płonek został by wyrzucony dochodzi do powiedzmy Core i wtedy po jego wpadce dochodzi do tego że oskarżamy całe Core że jest be łe i śmierdzi ) Wynika z tego że sami sobie zgotowaliśmy ten los kozła ofiarnego

Equalibrum

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #197 on: 28 July 2008, 16:22:41 »
Nekol ... daj sobie spokoj bo ja juz nie mam pojecia o czym Ty w ogole mowisz ... idz kurde na podworko w pilke pokopac a nie ...

Graf

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #198 on: 28 July 2008, 16:30:43 »
Proponuje zakończyc temat. Z tej dyskusji nic nie wynika i nie wyniknie. Jesteśmy świadkami dziwacznych porachunków, których ja osobiście nie rozumiem. Z obserwacji sceny wynika że  czasami zdarzają się "supernowe". Gościu nic nie grał, a tu nagle jest pro. Nic na to sie nie poradzi dopóki nie bedzie dowodów. Dobrze że czasami się te dowody pojawiają. Reszta to kwestia szacunku do siebie i do innych. Jeśli ktoś siebie nie szanuje i nie wierzy we własne umiejętności to jak ma szanować innych (na kompleksy nie ma rady). Szkoda mi tylko tych epitetów którymi obrzucano Adika i Sadka gdy zwracali uwagę na pewne rzeczy.
Pozdrawiam.

Sojuz_PL

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #199 on: 28 July 2008, 16:55:15 »
Popełniłem bład odnośnie Plonka, owszem. Teraz za to płace czytając różne opinie na swój temat :(
Możecie teraz pisać, że sam sobie taki los zgotowałem, zgadza sie, jest to cena za brak zdecydowanego działania za wczasu.
Ale Coval, moge cie zapewnic ze ja nigdy nie uzywałem żadnych haksów i używać nie będe.  Pewnie brzmi mało wiarygodnie, zważając na zdarzenia jakie zaszły do tej pory.    Jeżeli jednak chcecie, to moge wrzucic pare dem ze swoich meczów.... wtedy powinno być jasne przynajmniej jedno... :con

Nek0l

  • Guest
Podejrzenia o czity...
« Reply #200 on: 28 July 2008, 17:21:09 »
pfff eqal to że ty nie wiesz co ja pisze to nie znaczy że inni nie wiedzą wiedz proszę :p cicho bądź

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Podejrzenia o czity...
« Reply #201 on: 28 July 2008, 17:43:01 »
Widać dzieciaczki że macie wakacje, przedtem zostawiłem Was na czas oglądania filmu, teraz na cały dzień roboczy (bo Admini w przeciwieństwie do Was pracują jak widać) i napłodziliście tego "materiału" tyle że ciężko przez to przebrnąć, przede wszystkim przez te wszystkie jeb*** ku*** i takie tam nagminne łamania regulaminu a nawet jeżeli nie w tym punkcie to w punkcie dotyczącym (nie) obrażania innych forumowiczów - to jeden długi potok pomyj nie wnoszący nic nowego a tylko się samoistnie nakręcający...
Co do tematu znikającego postu SKAR to wiedz że fakt - został on usunięty przeze mnie a to na skutek interwencji u mnie innego admina który akurat takich uprawnień nie posiadał a chodziło tylko o linki które w tej chwili są wyedytowane. Żółtą kartkę miałeś już wcześniej, więc w tej chwili należy Ci się "bonus" w postaci ostrzeżenia ujmijmy to w sposób formalny za "polemikę z obsługą forum w miejscu do tego nieprzeznaczonym" co też ujęte jest w Regulaminie Forum. To że wysyłasz mi podczas mojej gry te swoje teorie na temat co ktoś Twoim zdaniem próbuje robić na ROLu aby Cię zbanować na mój Steam to jedna strona medalu, ale określanie publicznie ludzi mogących edytować tutaj posty czyli Administratorów i Moderatorów Forum mianem "BOTÓW które wyslaly to na rolade...którzy szybciutko usuneli post i zachowali linki z czitami dla siebie" to już jest czyste chamstwo i oszczerstwo dodatkowo nie poparte dowodami. Wymienię w takim razie tę grupę ludzi do których to adresujesz: Goral, _KaszpiR_, Mati i moja skromna osoba. Wiedz że ktokolwiek w tej sprawie usiłował / usiłuje zrobić coś na ROLu to nikt z w/w bo po prostu my się tym poza naszym Forum nie zajmujemy i tak mamy w cholerę do roboty tutaj żeby WAM ta stronka lepiej służyła (aż się zastanawiam w takim razie po jakiego wacka skoro mamy tutaj takie dowody wdzięczności) żeby jeszcze babrać się w takie niskie sprawy gdziekolwiek indziej. Zapewne to któryś z użytkowników który ZDĄŻYŁ przeczytać te Twoje wypociny zakasał rękawy i rozpoczął tam jakąś małą krucjatę.

Dla Waszego ogólnie pojętego bezpieczeństwa na tym Forum zamykam temat gdyż jego charakter użytkowy jak widać dawno się wyczerpał.

P.S.
Zostałem poproszony przez Aposa o umieszczenie tutaj jego odpowiedzi Sojuzowi:

Quote from: Apos
[/b]Sojuz, to chciałem usłyszeć od Ciebie. Dem nie potrzebujemy, ponieważ nikt nie oskarża ani Ciebie, ani chłopaków z obecnego bse o cheaty. Problemem jest jak sam to dobrze określiłeś Twoja decyzja jako lidera klanu bse. Mam nadzieję, że dasz radę z tego wyjść mimo obecnej sytuacji w której się Twój klan znalazł.


I to DEFINITYWNIE powinno zamknąć temat domniemanych "cheaterów" z bse.