Author Topic: Roladder  (Read 10639 times)

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« on: 28 November 2007, 09:52:50 »
Zauważyłem w niusach taki tekst:
"Co do grania na roladzie, dziwi mnie, że tyle polskich ekip lubi grać ze sobą i odbierać sobie punkty na zmianę. Niedługo zacznie się Polish Cup, czyż nie lepiej wspierać się na roladzie kredytami i miłym słowem, a tłuc się w naszej małej piaskownicy ?"

Popieram to, nawet chciałem w podpisie naszego klanu wpisać że "nie gramy z polskimi klanami", bo nie widzę sensu. Z 2nd.AD zagraliśmy żeby wyrównać dawne rachunki.
Jeden nasz klan tak się uparł żeby z nami zagrać, że jeden typek straszy adminem z Roladdera, bueheheh.
Co do miłych słów, to jest taki jeden z drugiego top polskiego klanu, który bardzo lubi pochwalić się swoim angielskim w uwagach po naszych meczach.
Jeżeli masz coś do nas to pisz tu na forum, a nie wypisujesz bzdury na międzynarodowym forum.

Niektóre wyniki z ostatnich potyczek polskich klanów są błędne !

Pzdr

Heniu

  • Guest
Roladder
« Reply #1 on: 28 November 2007, 13:16:36 »
A dlaczego niby macie nie grac z polskimi klanami ?

I dlaczego polskie klany mialyby nie grac ze soba ?

Od potyczek narodowych jest NC, roladder jak kazda inna liga- nie ma zadnego znaczenia flaga przy teamie (bo niby czemu mialaby miec).

A co do adminow- skoro gracie w ladderze to znaczy ze akceptujecie jego zasady. W zasadach nie ma slowa o jakiejs solidarnosci narodowej, za to sa okreslone kary za miganie sie od meczy- i logiczne ze admini sa od egzekwowania regulaminu.

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #2 on: 28 November 2007, 14:34:35 »
Czyli wg Ciebie "miganie się od meczy" to to jak Ty czy inny "rzecznik" enclave zaczepiacie nas na publikach w sprawie meczu, a my was grzecznie spławiamy ? Jeżeli tak, to  śmiało składaj skargę.

Guz

  • Guest
Roladder
« Reply #3 on: 28 November 2007, 14:56:03 »
Bathin a co ma piernik do wiatrak? Heniu i tak sam ja (i zapewne wiekszosc) potraktowal twoj post jako oferte skierowana do rozgrywek punktowych w ramach rola, nastomiast przyklad podany przez ciebie tyczy sie sparingow. Wiec moze zdecyduj sie czy zasada ta miala by byc na plaszczyznie rola czy moze jakikolwiek sparingow?

Co do samej idei uwazam ja za dosc dobry pomysl z tym ze w sytuacji na dzien dzisiejszy jest bez sensu. Sens by miala w sytuacji kiedy w drabince jest duza liczba druzyn a polacy stanowili by mala grupe i mieszczaca sie w srodku tabeli, w rolu jednak ok 23% druzyn stanowia polskie klany, mozesz zobaczyc i policzyc ze polska jest krajem posiadajacym najwiecej druzyn, jedynie amerykance maja zblizona liczbe druzyn. Zreszta przynajmniej 2 druzyny maja aspieracje powalczenia o 1sze miejsce. Wiec wytlumacz mi jak by sie zachowal gdyby taka zasada obowiazywala, pierwsze miejsce zajmowalo by przykladowo enclave a drugie wasz sklad, czy wtedy tez bys mial na uwadze ta zasade czy moze chcial zagrac z enclave w celu zajecia pierwszego miejsca w drabince?

Po za tym idea ta miala by sens jezeli wszystkie klany by byly jej przychylne a jak widac 2 przedstawicieli z 2 roznych klanow jest przeciwnych takiemu pomyslowi (oczywiscie stanowisko klanu moze byc zupelnie inne). Czyli jednym zdaniem pomysl jest nietrafiony i nie odpowiada obecnym realiom

Heniu

  • Guest
Roladder
« Reply #4 on: 28 November 2007, 14:59:00 »
Nieeeee, na publiku to bylo w sprawie ogloszenia- dajecie na quick clanwar a potem olewka, nikt nie raczy sie odezwac przez 5 minut na serwerze- a ze Adik biedactwo ciezko kapuje to sobie z niego jaja zrobilem.

Tylko ze teraz jest juz normalny challenge :)

AdikPL

  • Guest
Roladder
« Reply #5 on: 28 November 2007, 15:13:40 »
Biedaku  ja cie olewam i tyle , a jak nie pojmujesz słowa pisanego to może ci  rozrysuje , jak się mówi ze się gra już  z kimś a ty swoje  no to może do szkoły  trzeba było chodzić a nie  cały czas przy grach siedzieć

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #6 on: 28 November 2007, 15:21:02 »
Tak, na Quick war-a wpisałem friendly, zgłosiło się do nas WWL i z nimi w poniedziałek zagraliśmy. Moja wina że zapomniałem "zdelejtować".
Pzdr
Ps. Na publiku ostatnio mnie męczył Viatrowa kiedy zagramy w rolu.

Wawer

  • Guest
Roladder
« Reply #7 on: 28 November 2007, 16:04:11 »
Panowie proponuję zaparzyć melisy a potem założyć ciepłe papcie, usiąść w fotelu i przykryć się kocykiem.
Potem już tylko odcinek Klanu odbębnić i emocje opadną :D

Dla mnie ta gra to zabawa i nie zamierzam się z jej powodu denerwować.
pozdr.

plonek

  • Guest
Roladder
« Reply #8 on: 28 November 2007, 16:05:44 »
co to ma za zaznaczenie czy gracze są z Polski czy nie? czy to jakis wstyd zagrac  polski klan vs. polskiemu klanowi ? mi sie wydaje ze to raczej strach:p  szczerze mowiac wole grac z Polakami bo nie pier***ą smutów po przegranej rundzie typu: your sniper is very strange etc ..:D

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #9 on: 29 November 2007, 11:28:32 »
No proszę, myślałem że kultura wymaga żeby najpierw ustalić terminy itd przez PM na Roladder, ale po co, można od razu jebnąć wyzwanie bez pytania:((
Chyba macie o jednego za dużo clan-leadera.  Acha, na drugi raz czytajcie podpisy klanowe, czasami są tam ciekawe wiadomości, np. "Gramy tylko we wtorki i czwartki".
nara

v!atroVa

  • Guest
Roladder
« Reply #10 on: 29 November 2007, 16:26:36 »
"męczyliśmy" na publiku ale nie mieliście czasu odpowiedzieć...
nara

AdikPL

  • Guest
Roladder
« Reply #11 on: 29 November 2007, 16:40:13 »
mamy strone  mozna tam wbic i pisac !!

S!b!K

  • Guest
Roladder
« Reply #12 on: 29 November 2007, 20:53:38 »
Quote
[E'sS] :
No proszę, myślałem że kultura wymaga żeby najpierw ustalić terminy itd przez PM na Roladder, ale po co, można od razu jebnąć wyzwanie bez pytania:((


Taaaa kultura, wasz shout box to tez kwintesencja kultury,

Moze Opus Citatum Sadka ? 30 latka z kultura gimnazjalisty ?:>

Nie chce mi sie tutaj juz odpowiadac wiec powiem, "psy szczekaja a karawana jedzie dalej"

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #13 on: 29 November 2007, 22:41:32 »
Quote
S!b!K :Taaaa kultura, wasz shout box to tez kwintesencja kultury,Moze Opus Citatum Sadka ? 30 latka z kultura gimnazjalisty ?:>
Nie chce mi sie tutaj juz odpowiadac wiec powiem, "psy szczekaja a karawana jedzie dalej"

Może na Roladder to napiszesz ?
A tak w ogóle to co ma to wspólnego z challenge-m na Roladder ?
Ale śmiało daj cytat, przejżałem całego shut boxa i nie zauważyłem żeby kogoś Sadek obrażał.

Bohun

  • Guest
Roladder
« Reply #14 on: 29 November 2007, 23:53:34 »
Szkoda sobie strzepić języka na dyskusje z S!B!Ki-em. Szkoda nerwów. Przy okazji ja tam bym olał cały 1stCav, wisi mi to co sobie o nas myślą.