Author Topic: Roladder  (Read 10634 times)

Dziki_Koziol

  • Guest
Roladder
« Reply #15 on: 30 November 2007, 00:04:07 »
Quote
Może na Roladder to napiszesz ?


Znowu płacz, znowu dym podobnie jak z pewnym opisem na GG "bo na mnie brzydko napisał to powiem że to cziter" :D Strzały z ucha to nie domena 1stCav...

Quote
Ale śmiało daj cytat, przejżałem całego shut boxa i nie zauważyłem żeby kogoś Sadek obrażał.


Był tekst taktujący o Savie.

Guz

  • Guest
Roladder
« Reply #16 on: 30 November 2007, 01:15:53 »
Widze ze to ja bede tym ktory zostanie nazwany tym ktory wyciaga sprawy na forum publicznym zamiast zalatwic sprawe na privie, odrazu mowie ze to co napisze nie odzwierciedla stanowiska 1stCavu a tylko i wylacznie moje zdanie i nie jestem uprzedzony do nikogos z "esesow" :satisfied.

@Bathin:
Odpowiem na twoje pytanie jaki ma to zwiazek z wyzwaniem, ma taki ze sam powolales sie na kulture przy umawianiu meczu i do tego odwolal sie sbk, czym w takim mieliscie nas w najlepszym przypadku urazic? Hmm zerknij TU (UWAGA ZAWIERA MATERIALY POWSZECHNIE UZNAWANE ZA OBRAZLIWE).

Przy okazji jak kasujesz wpisy (o ile to byles ty) w shout boxie rob to inteligentnie bo teraz wpis Bohuna: "Oliwy do ognia" traci sens gdyz jak dobze wiemy wczesniej byla jego wypowiedz w ktorej sie pomylil piszac "(...) nie dolewac ognia do oliwy". Niestety nie ma screenow wiec potraktuj to jako rade na przyszlosc.

Wracjac do tej ambitnej wypowiedzi pana sadka to tak pocichu informuje ze mozna by to uznac za naruszenie dobra osobistego jakim niewatpliwie w mysl art. 23 KC jest czesc czy wizerunek.

@Bohun
Moze i tobie to wisiec jednak ja jako gracz 1stCavu chcial bym by sprawa byla jasna, lubic sie nie musimy. Jednak nie podoba mi sie gdy ktokolwiek obraza mnie m. in. sugerujac (nie majac poparcia zadnych dowodow) ze jak w tym przypadku Sadek oskarzyl... to zle slowo wydal na nas "wyrok" ponoc za specjalne wykickowanie go z inei i to przez kogos od nas. Zreszta Bohun czyzbys szybko zapomnial o swoich starych kolegach?Nie mam tu na mysli osob ktore doszly z UKFu czy z PW lecz graczy z ktorymi grales od czasow 1DPL (jezeli zle zapisalem tag przepraszam).

Bohun

  • Guest
Roladder
« Reply #17 on: 30 November 2007, 01:30:08 »
Ten teks z shoutboxa nie był mi znany, tak więc nie mam zamiaru nikogo bronić nawet jeżeli jest z Ess.

Wawer

  • Guest
Roladder
« Reply #18 on: 30 November 2007, 02:15:01 »
Drodzy koledzy i koleżanki!
Z zaciekawieniem czytam ten jakże ciekawy topik i naszła mnie właśnie pewna refleksja.
Zastrzegam jednak, że jest to moje własne zdanie jako jedego z uczestników tej przesympatycznej społeczności.
Otóż od czasu, gdy zacząłem przygodę z R.O. i zaglądam na to forum nie przypominam sobie by miedzy klanami istniały jakieś publiczne kłótnie.
Z moich obserwacji wynika również, że zdecydowana większość klanów współpracuje ze sobą w ten czy inny sposób ( wspólne serwery, częste sparingi itp.) Mecze i sparingi zawsze toczą się w miłej i sympatycznej atmosferze ubarwianej żartami.
I tu przejdę do kluczowej sprawy w mej wypowiedzi. Zwracam się teraz do Bathina i Adika jako aktywnych uczestników tej dyskusji:
Z mojej perspektywy wygląda to tak, że tarcia pojawiają się na linii Ess vs inne klany. Kłótni inne klany vs inne klany jakoś nie zauważyłem Co z tego wynika? Ano fakt, iż albo większość klanów jest be albo coś u Was się dzieje nie tak.
Odpowiedzieć musicie sobie sami.

Żeby wam pomóc w przemyśleniach przypomnę, że odkąd jesteście na forum, braliście już udział w paru "gorących" dyskusjach.


Co do meczu z enclave.
Nie byłem zwolennikiem grania z wami do laddera ale naszym Wa jest Heniu, który uznał, że zagrać powinniśmy. Zatem do zobaczenia na meczu. Mam nadzieję, że odbędzie się w miłej atmosferze.

Pozdrawiam serdecznie.

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #19 on: 30 November 2007, 08:28:48 »
Quote
Wawer : Zatem do zobaczenia na meczu. Mam nadzieję, że odbędzie się w miłej atmosferze.

U nas na meczach zawsze jest miła atmosfera:D
Do zobaczenia.
Pozdr

Alex

  • Guest
Roladder
« Reply #20 on: 30 November 2007, 09:28:33 »
Quote
[E'sS] :
...
Ale śmiało daj cytat, przejżałem całego shut boxa i nie zauważyłem żeby kogoś Sadek obrażał.



Shutbox ze strony esesów:

(Guz już to jako screen wkleił)

"
sadek76 dnia listopad 19 2007 13:49:48
Witam-Uwaga nie gram na inea huje zajebane czyli 1st wypierdolili mnie 2 razy i to nie przypadek"


O Savie też jest niezłe, ale nie chce mi się tego wklejać (styl jest podobny).


Quote
Bohun :
... Przy okazji ja tam bym olał cały 1stCav, wisi mi to co sobie o nas myślą.


i vice versa Bohun. Z Tobą grałem razem może ze dwa mecze i praktycznie nie znam Cię Bohun. Wiem, że na forum 1stCav "wisi" jeszcze Twój (i chyba Strahda) pomysł kampanii "Od Berlina do Moskwy" (czy jakoś tak, w każdym bądź razie to taki sam pomysł kampanii jaki E'sS dało na tym forum-nie wiem napewno bo nie czytałem ani jednego ani drugiego).
 
Nie wiem też, za co Cię SokoleOko wywalił z 1stCav bo niespecjalnie mnie to interesowało, ale chyba dobrze zrobił.



Waver, masz oczywiście rację jeżeli chodzi o esesów. To najbardziej kłótliwy polski klan, a w zasadzie jego 3 czy 4 "członków". I rzeczywiście z innymi klanami czy też ich graczami idzie utrzymywać mniej lub bardziej koleżeńskie kontakty. Może jest momentami odrobinę nerwowo ale to tylko w trakcie gry, później możemy się z tego razem pośmiać i nikt do nikogo nie będzie miał o nic żalu. Bo to tylko gra. Z E'sS tak się nie da. Chcą grać na INEI? Niech sobie grają byleby zachowywali się jak należy. Obrażą się i pójdą na Aster czy inny serwer? Niech idą, nikt za nimi nie będzie płakał, a może nawet co niektóre klany po cichu (wszystkie pozostałe?) się ucieszą.
Bo tak klan E'sS jest postrzegany przez inne klany. Gdy E'sS powstawał nikt nie miał do nich żadnych uprzedzeń. Ot, kolejny klan na polskiej scenie RO. Na opinię taka jaka o nich krąży zapracowali sobie sami. I dodam żeby była jasność, że tutaj wcale nie chodzi o poziom gry lecz o swoistą kulturę gry i wypowiedzi.

To, że ja kogoś nie lubię nie znaczy, że mam na publiku czy na forum publicznym pisać, że jest "hujem" (pisownia oryginalna). Zresztą ten sam taboret wpuścił z tydzień temu Adika w maliny z jakąś wypowiedzią Warmana.

Bohun

  • Guest
Roladder
« Reply #21 on: 30 November 2007, 10:11:22 »
Alex, dlaczego napisałem żeby olać - najpierw Strahd napisał do mnie że 1stCav div2 nie weźnie udziału w kampanii (mimo, że pierwotnie wyraził taką chęć) ze względu na zbliżający się PC - co moge zrozumieć - po drugie ze względu na to, że  członkowie Ess  źle się wyrażają o 1stCav. Dla mnie to było zaskoczenie, bo  nic na ten temat nie wiedziałem . Do Strahda wysłałem dwa emaile o wyjaśnienie tego, a on po prostu mnie olał. To jaki mógł być mój stosunek do 1stCav? Nawiasem mówiąc, to śmieszą mnie takie argumenty, że nie zagramy z wami bo jesteście 'niegrzeczni'. W PC i na ro laderze też nie będziecie grali? Zamiast pokazać swoją wyższość na polu walki to się obrażacie jak dzieci. Znam atmosferę jaka panuje w naszym klanie i nie wyczuwam żadnej wrogości wobec waszego klanu. Traktujemy was tak samo jak każdy inny klan. Być może 2-3 osoby mają jakiś osobisty stosunek do was, ale to nie moja broszka ani klanu, gdzie większość ma inne zdanie.
 Tak przy okazji to Sokole Oko mnie nie wywalił - widocznie masz mylne informacje - tylko sam odeszłem, bo marazm w div2 zaczął mnie już irytować. Teraz div 2 w końcu zaczeła grać w roladerze i coś się ruszyło, a przypomnę, że sprawa ta ciągneła się chyba z pół roku od czasu jeszcze zanim trafiłeś do 1stCav. Pewnie gdyby to nastąpiło wczesniej być może bym nie odszedł, ale w sumie nie żałuję bo porównując atmosferę jaka panuje w 1stCav i Ess to jednak bardziej odpowiada mi Ess jako klan bardziej przyjazny swoim graczom.

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #22 on: 30 November 2007, 11:27:37 »
Quote
Alex :O Savie też jest niezłe, ale nie chce mi się tego wklejać (styl jest podobny).

Zasłużył sobie, chcesz screeny z jego elokwentnymi wypowiedziami z publika ?
Quote
Alex : Waver, masz oczywiście rację jeżeli chodzi o esesów. To najbardziej kłótliwy polski klan, a w zasadzie jego 3 czy 4 "członków".

Taka natura złego.
Quote
Alex : Niech idą, nikt za nimi nie będzie płakał, a może nawet co niektóre klany po cichu (wszystkie pozostałe?) się ucieszą.

No 1stCav, pewnie enclave i  który klan jeszcze, śmiało dopisywać się, nie obrażę się.
Pozdrawiam serdecznie
Ps.
Ciekawe czym niektóre epitety mogą się zakończyć na np następnym WCG ?

Heniu

  • Guest
Roladder
« Reply #23 on: 30 November 2007, 12:07:52 »
Ja za wami bede plakal bo tluczenie plebsu dziala relaksujaco, a jak sie pieknie sadek czy inny adik zlosci jak znowu dostaje tak ze nie wierzy w to co widzi- fiu fiu, milusie.

Dlatego prosze, nie odchodzcie :love:love:love

AdikPL

  • Guest
Roladder
« Reply #24 on: 30 November 2007, 12:40:57 »
Ciekawostka widze od rana zastała mnie na forum !!!

Jako so-leader klanu Evil'sSquad pragnę zając jasne stanowisko które jest jednocześnie oficjalnym stanowiskiem klanu:

Nasz klan nie ma żadnych zastrzeżeń i pretensji do innych klanów na polskiej scenie RO, jeśli jakieś wypowiedzi  wypływają od graczy naszego klanu to są one tylko i wyłącznie ich osobistymi odczuciami i proszę ich nie wiązać z wszystkimi graczami.


Co do cytatu z naszej strony widze ze niektóre osoby nie maja co robić tylko szukają zaczepki  grzebiąc i wyszukując pojedyncze wypowiedzi by skłócić nas z innymi na publicznym forum RO. Jak widać  wypowiedz naszego gracza była na stronie klanowej a nie na publiku i została osunięta ze względu na brak akceptacji dla takiej wypowiedzi ( usunięta dożo wcześniej niż pojawiła się na forum RO), nie widze wiec sensu do rozstrzygania takiego sporu tutaj . jeśli ktoś chce wyrazić swoja opinie zawsze może do mnie napisać na gg 3016799

PS. Heniu nie podniecaj się !!! nie wciagniesz nas w  dyskusje, juz ci powiedziałem ze cie olewam a swoimi tekstami nie robisz wrażenia na mnie . Życze ci  Miłego dnia i wiecej trafień , i naucz sie grać w walce w zwarciu bo wtedy padasz jak mucha  i jakos nie potrafisz nic zrobić.

Wawer

  • Guest
Roladder
« Reply #25 on: 30 November 2007, 13:01:50 »
Quote
[E'sS] :
Ciekawe czym niektóre epitety mogą się zakończyć na np następnym WCG ?


Nie sądze by odbyło się kolejne WCG z udziałem sceny R.O. To i tak był jakiś fart, że w ogóle nas chcieli w tym roku.
Btw nie wiem czy tylko moje odczucie ale twoja wypowiedź nie miała chyba charakteru konsyliacyjnego?




Co do Henia... cóż wiadomo, że to lama, jak gram z nim 1vs1 to nie używam myszki , w klawiaturę stukam tylko  dużym palcem lewej stopy  a i tak chłopak płacze że mam jakieś czity czy coś:p

[E'sS]

  • Guest
Roladder
« Reply #26 on: 30 November 2007, 13:05:08 »
Quote
Wawer :Btw nie wiem czy tylko moje odczucie ale twoja wypowiedź nie miała chyba charakteru konsyliacyjnego?

Miała charakter integracyjny:D

YankeSmgn

  • Guest
Roladder
« Reply #27 on: 30 November 2007, 13:58:11 »
Czemu sie wszyscy dziwicie, ze oni sa tacy niemili ? Wystarczy spojrzec na nazwe klanu i avatary, to wcielone dialby ssa!

peace & love brothers

Chupacabras84

  • Guest
Roladder
« Reply #28 on: 30 November 2007, 14:39:52 »
Quote
KrankeSmgn :
Czemu sie wszyscy dziwicie, ze oni sa tacy niemili ? Wystarczy spojrzec na nazwe klanu i avatary, to wcielone dialby ssa!

peace & love brothers

Silience I kill you!
A tak na poważnie może by tak po przyjacielsku poderżnąc gardło tej dyskusji:D Odnośnie Henia też uważam że to łama:) i tłuke go jak popadnie chociaż ostatnio nauczyl sie jakimi ścieżkami chadzam i mnie omija8)
A większa większośc z naszego klanu jest calkiem przyjacielska(Pod warunkiem że nie gramy akurat po przeciwnych stronach)

Desperat

  • Guest
Roladder
« Reply #29 on: 30 November 2007, 14:44:10 »
chociaż nas to nie dotyczy to coś tam skrobnę

zaparzcie sobie meliski... włączcie modę  na sukces i zrelaksujcie się kolejnym 3555599 odcinkiem tego wspaniałego serialu :D


Ogólnie muślę ,że pranie osobistych brudów publicznie jest niesmaczne i niezbyt kulturalne, odpowiedzialne i nie męskie ....

Jak melisa ni
nie będę tu dolewał ,,OGNIA DO OLIWY"   :D  jak było wcześniej napisane bo to nie ma sensu.


Oficjalnie się lubimy a ,,za plecami'' sobie jedziemy.. bynajmniej ja takie mam odczucia


a jak melisa nie pomoże... ustawka na gołe pięści :D