Author Topic: Nic się nie dzieje  (Read 21078 times)

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« on: 21 September 2007, 03:14:42 »
-brak aktualnych artykułówna R.O. pl...
-na forum pisze 10 osób na krzyż...
-po szale eliminacji do wcg w ro ladderze grają raptem 2 klany...

Co jest?
Wakacje jeszcze czy już się gra znudziła?

max.pl

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #1 on: 21 September 2007, 04:34:53 »
Gra sie nie znudziła, ale w życiu ważniejsze są  sprawy niż RO. :D

Alex

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #2 on: 21 September 2007, 07:59:18 »
Quote
Wawer :
-brak aktualnych artykułówna R.O. pl...
-na forum pisze 10 osób na krzyż...
-po szale eliminacji do wcg w ro ladderze grają raptem 2 klany...

Co jest?
Wakacje jeszcze czy już się gra znudziła?


Zainteresowanie grą w RO wróciło do standardowego poziomu sprzed wcg. Dwa "klany" powstałe w zasadzie tylko do udziału w wcg już zakończyły swój żywot. Na dzień dzisiejszy to chyba tylko env można pokibicować w rozgrywkach roladera; może z czasem przy odrobinie chęci 1stCav też wróci do rozgrywek. Na inne "timy" biorące udział w roladerze to chyba nie ma co liczyć (może jeszcze PW jakoś się otrząśnie się z przejściowych kłopotów i JC zacznie coś innego grać niż PCW). Z tego co wiem to cześć graczy "ćwiczy" wersję demo ET:QW czekając z utęsknieniem na premierę.

30.09 startuje w rozgrywkach TP i mam nadzieję, że rozgrywki będą prowadzone innym systemem niż pucharowy. Wtedy chłopcy trochę dłużej pograją i będzie komu pokibicować.

Bathin

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #3 on: 21 September 2007, 08:05:36 »
Quote
max.pl :w życiu ważniejsze są  sprawy niż RO. :D

Jakie !!??

A tak poważnie to:
ROladder - bardzo chcemy w nim zagrać, ale mam problem. Zarejestrowałem Klan, ale za cholerę nie mogę dopisać do niego swoich graczy. Są tylko na liście zaproszonych (roster), ale nikt nie dostał ode mnie oficjalnego zaproszenia. Napisaliśmy już chyba do wszystkich adminów z rolady i zero odpowiedzi:((
Co do rodzimej sceny, to się zgodzę że lipa, nie ma z kim grać sparów, jedyni którzy do tej pory z nami zagrali to enclave i KOKS (buehehehhehe).
Ogólnie nasze serwery stoją puste, ale to normalne, niestety większość graczy jest w wieku szkolnym, tak że póki większość składu klanu to dzieci to nie liczcie że będzie tych klanów w rozgrywkach bóg wie ile.
Pzdr

Booli

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #4 on: 21 September 2007, 08:49:43 »
Może niech lepiej zostawią to ETQW w spokoju i wrócą do żólwiego tempa w RO bo na tamtej scenie to raczej nikt, kto grał w BF/RO nie ma większych szans...

YankeSmgn

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #5 on: 21 September 2007, 09:34:34 »
Quote
Booli :
Może niech lepiej zostawią to ETQW w spokoju i wrócą do żólwiego tempa w RO bo na tamtej scenie to raczej nikt, kto grał w BF/RO nie ma większych szans...


No co ty :]

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #6 on: 21 September 2007, 11:02:25 »
co sie staO ?? Łazienka jest zamknięta, Daj śrubokręt :D


No właśnie od jakiś kilku dni forum jakby zamarło ...

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #7 on: 21 September 2007, 11:53:26 »
Tak miedzy bogiem a prawda Alex z PW odeszly 3 kluczowe postacie dla tego klanu: vodka, mati i ja i powatpiewam zeby koledzy sie otrzasneli... mozliwe, ze klan po prostu sie posypie...

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #8 on: 21 September 2007, 12:23:01 »
BSE| Szuka graczy   xD   xD   xD xD

heheheahahaha  mamy 9ciu ale im wiecej tym lepiej :D   xD  xD

Guz

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #9 on: 21 September 2007, 12:53:04 »
Forum sie rozkreca jak jest jakis flame, zobaczcie jaki niezamkniety topic ma najwiecej stron ;) Co do gry w rolu to 1stcav planuje wrocic w najblizszym blizej nie okreslonym czasie najpozniej po zakonczeniu NC, a co do poziomu sceny ET:QW to po pobieznym przejzeniu forum qw.pl stwierdzam ze naprade dosc buraczana atmosfera tam panuje :wink

Yab_PL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #10 on: 21 September 2007, 14:17:09 »
ja ostatnio nie gram bo 3a ótrzyc sie do poprawek:(

Sava

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #11 on: 21 September 2007, 14:36:26 »
ale skucha kuźwa w nas wierzysz nie ma co ...

Dziki_Koziol

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #12 on: 21 September 2007, 14:42:36 »
Quote
Skucha :
Tak miedzy bogiem a prawda Alex z PW odeszly 3 kluczowe postacie dla tego klanu: vodka, mati i ja i powatpiewam zeby koledzy sie otrzasneli... mozliwe, ze klan po prostu sie posypie...


LOL, raczej po tym poście nie mogą się otrząsnąc. Heheh

Bathin

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #13 on: 21 September 2007, 15:05:50 »
Lol, z chęcią chciałbym Skucha żeby Twoja historia nas urzekła, opowiedz jak do tego doszło że 3 kluczowe osoby odeszły ? Kobieta czy pieniądze ?

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #14 on: 21 September 2007, 15:23:03 »
oj bathin zajmij sie swoim klanikiem a do naszego (bylego) sie nie wtracaj, lepiej zacznijcie cos grac bo robienie sygnatur, latanie z tagami na publicu, tworzenie stron internetowych: www.jam.jest.bathin.i.wladca.steam.pl i montaz juz istniejacych filmow i dodawanie do nich napisow w stylu "chce byc fajny jak moj dziadek, ktory latal z bagnetem po lesie i dzgal niemcow w odbyty" nic nie da :) moja historia zostanie w szeregach PW ;]. pozdro czekam na posta adwokata adika.PYLY, ktory to pieknie mnie pojedzie i zacznie prawic moraly jakim to jestem debilem, a jacy ludzie z [Ess] (nie wiem jak sie ten tag pisze -sry) sa fajni.