Author Topic: Nic się nie dzieje  (Read 21077 times)

Clevinger

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #30 on: 21 September 2007, 21:12:59 »
Jako że byłem przez pewien czas na urlopie od kompa/grania z powodu popsutego headseta i paru innych nieistotnych rzeczy chciałbym uściślić - 4 osoby wyszły z klanu *PW* :P czy istotne czy nie - fuck it... klan i tak się pewnie rozpadnie

Michał

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #31 on: 21 September 2007, 21:22:15 »
heh ciekawe kto został jeszcze w klanie...

Dziki_Koziol

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #32 on: 21 September 2007, 21:22:43 »
Klan to się rozpadnie dopiero jak usunę *PW* przed nickime w grze (kropka) :D

Sherman

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #33 on: 21 September 2007, 22:11:56 »
Quote
S!b!K :
Raiden- Adrian może robić Skusze takie uwagi, ty nie.
[/quote]

A kim on jest ?? Jego tata ??:P

Na moje ucho to co najwyzej synem moze byc ^^
[/quote]S!b!K... jest starym członkiem klanu z którego Skucha właśnie odszedł. Raiden nie. Starczy?

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #34 on: 21 September 2007, 22:28:24 »
Quote
AC| AdRain :
Quote
Skucha :
Tak miedzy bogiem a prawda Alex z PW odeszly 3 kluczowe postacie dla tego klanu: vodka, mati i ja i powatpiewam zeby koledzy sie otrzasneli... mozliwe, ze klan po prostu sie posypie...


brawo skucha, w moich szklanych (jak widać na avatarze)oczach sporo straciłeś, textem że jesteś kluczowym graczem. Już nawet odechcialo mi się spotkania 28.


hehe adrianku sluchaj :): jako jeden z nielicznych osob staralem sie zebrac sklad na mecz, wyznaczyc bronie ludziom, "poustawiac" ich na mapie, wprowadzac mila atmosfere na TSie :D, w ogole po co sie chlopie czepiasz jakos prawie cale wakacje do teraz cie nie bylo..... sporadycznie wchodziles cos tam powiedziales i papa... nawet nie wiesz jak z vodka i kozlem omawialismy nocami "co by tu zrobic zeby bylo lepiej" takze prosze cie daruj sobie ;), a propo naszego spotkania 28 - sam powiedziales, ze nie przyjedziesz... pozdro

Raiden

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #35 on: 21 September 2007, 22:29:05 »
Quote from: Sherman
Raiden nie


Nie będziesz mi ustalał te twoje pseudo prawa. Mam prawo zadać pytanie i ty raczej nie możesz mi tego zabronić. Jak Skucha nie odpowie to trudno ja się powtarzać nie będę. Proste.

EDIT:
Oł... przeoczyłem :)

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #36 on: 21 September 2007, 22:30:44 »
Raiden patrz wyzej:)

Sherman

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #37 on: 21 September 2007, 22:46:26 »
Raiden- wszystko było by w porządku, gdyby nie to, że napisałeś swojego posta pod postem Adriana.

Adrian, Skucha- może nie na publicznym forum.

S!b!K

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #38 on: 21 September 2007, 22:50:03 »
Szerman ty mi tu o starych czlonkach nie gadaj bo to nie jest lekcja biologii ;) Takich rzeczy mi nie mow, bo troche bardziej sie tu orientuje na scenie ^^ pzdr


btw. moze end of topic ?:>

Sherman

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #39 on: 21 September 2007, 23:12:45 »
Quote
Takich rzeczy mi nie mow, bo troche bardziej sie tu orientuje na scenie ^^ pzdr
Spoko, ale nie spędziłeś z Nimi setek godzin na TS'ie, a ja tak. Poza tym, co to ma do rzeczy?

AC| AdRain

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #40 on: 21 September 2007, 23:35:01 »
masz racje skucha jestem nędznym pędrakiem a Ty jesteś wielkim i skromnym mędrcem naszego byłego klanu. i przez całe wakacje mnie nie było bo mi sie zdawało że ostatni tydzień. no ale cóż Ty wiesz lepiej, ja nigdy z wami nie siedzialem po nocach, racja (a może Ciebie czasem nie było?). To Ty bez sensu kurwowałeś na meczach  i sie obrażałeś. wszystko to nie ma sensu (wytykanie sobie błedów, i wybielanie się- jak to teraz robisz), szkoda bo dobrze nam się wspólnie grało w duecie, ale jak widać dla Ciebie to nie ma znaczenia. Pozdrawiam i mam nadzieje że w klanie do którego dojdziesz niebawem będzie lepiej Ci niż ze mną i nie będziesz musiał wszystkim rozkazywać.. o Panie i Władco.

Oddaje Ci hołd!

Niech Światło będzie z Tobą

Skucha

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #41 on: 21 September 2007, 23:47:53 »
aj przestan chlopie ma znaczenie i to duze.... fajnie mi sie z toba gralo juz nie przesadzaj :) i nie jestem jakims tam panem i wladcom nie wmawiaj sobie hehe po prostu chcialem zeby zylo sie nam lepiej hehe :D, a co do absencji to na pewno nie zaprzeczysz faktu iz bylem wiecej ON line od Ciebie :) dajmy sobie spokoj tutaj bo robimy offtop niepotrzebny pogadajmy na TSie albo na gg peace

YankeSmgn

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #42 on: 21 September 2007, 23:51:56 »
Peace and love i grac dalej :)

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #43 on: 21 September 2007, 23:53:25 »
Quote
Alex :
No i ładnie :D

A kilka postów wyżej Wawer narzekał, że nic się nie dzieje. :D


Taki był mój ukryty cel:p

Sava

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #44 on: 22 September 2007, 00:11:24 »
Szkoda... szkoda że od PW odeszło 4 ważnych graczy (mati, vodka, skucha, michał) ale nie dzielmy od razu skóry na zwierzu.... Cały czas w klanie pozostają osoby wśród których szczerze, każdemu bym życzył się znaleźć.  

W tym momencie klan przechodzi reorganizacje. Kropka. Skończmy temat "rozpadu - nie- rozpadu" PW i wrócmy do głównego wątku