Wiadomości :: RedOrchestra.Pl :: Ogłoszenia duszpasterskie
Author:
Submitted by: BartBear_[PL]   Date: 2011-09-07 18:29
Comments: (2)   Ratings:
 
1.   Posted by Wrona   2011-09-08 01:07  

Ależ nie szkodzi! Wszystko w porządku! Forum jest super i uzupełniało przez lata moje doświadczenia z RO, w którą grałem od czasów, gdy zakupiłem specjalnie UT dla tego moda. Później pojawił się free weekend z pachnącą (hmmm...) jeszcze palcami developerów Red Orchestra, emocje na publikach i w szeregach dawno zapomnianego klanu... Z czasem, jako człowieka ciekawego świata i nowych bodźców coraz rzadziej można było spotkać na serwerach RO - ta sama ciekawość zapędziła mnie w szeregi 29th ID, toteż DH ze swym duchem i innowacyjnością wessało mnie na długi czas. Ale niestety nie każdy zadowala się bieganiem wciąż po tych samych lokacjach, doskonaląc odruchy i znajomość każdego centymetra mapy. Nadchodzi nowe i cóż, że ktoś może będzie sobie rościł prawo do tytułu weterana... Bawiłem się setnie te lata i było to tylko dla funu, bez aspiracji do HC. Teraz z wielkim smakiem pogrywam w wolnych chwilach w RO2 beta, a pełna wersja wypełni mi wiele wolnych chwil. Ale jest to nowa gra i nowa przygoda, dlatego w dupie mam bycie weteranem, czy świeżakiem. Odstawiam RO:OF jak starą, zaufaną rzecz do schowka, aby od czasu do czasu odkurzyć i przedmuchać. Jednocześnie, jeśli ktoś z Was spotka mnie na serwerze RO2 podczas nieprofesjonalnej/śmiesznej/durnej akcji - walcie na mnie "nooby" i inne joby To doda kolorków emocjom. Liczy się fajna zabawa i teamplay. Pozdrawiam i życzę wszystkim bycia bardziej reggae

2.   Posted by Haratacz   2011-09-08 09:54  

Wrona jak zwykle na stanowisku ty nooobie

Moi drodzy parafianie...


Wiadomo, że zmiany które mają zajść na tej stronie są nieuniknione i zbliżają się wielkimi krokami, chociaż parafrazując... "Wiem że nie wszystko dzieje się tak szybko jakbyśmy chcieli, ale jesteśmy na dobrej drodze".
Rozwijając tą myśl informujemy, że niestety na skutek braku wystarczających "środków i sił" nie uda nam się uruchomić STRONY na datę premiery RO2 (chodzi zarówno o wizualizacje jak i funkcjonalności typu nowe Mapowisko czy podglądy serwerów itp. Termin realny to koniec miesiąca, tak więc nie jest aż tak najgorzej).
Na dzień premiery gotowe będzie nowe Forum na silniku SMF 2.0 i w związku z uruchomieniem tej usługi musimy zgodzić się na pewien dyskomfort związany z synchronizacją danych, konfiguracją, testami itp. co oznacza, że od piątku (9.09.2011) do niedzieli (11.09.2011) nasze Forum będzie ustawione jedynie w tryb odczytu, bądź nawet czasowo wyłączone, a po tym terminie następuje oczekiwana premiera.

Co się nie zmienia? Oczywiście nasz ciągły support dla RO:Ost i dla tych z Was którzy wytrwali z nami ten ciężki okres gdy RO stała się "niemodna i przestarzała" w przeciwieństwie do tych którzy sobie poszli a teraz wracają jak synowie marnotrawni zapewne z roszczeniami "weteranów". Dla nas Wy nasi drodzy stali Forumowicze/Gracze jesteście ważniejsi - Wy pokazaliście nam wsparcie to i my dalej będziemy Was wspierać organizując bez żadnych zakłóceń nasze cotygodniowe FightNighty w Ro i jej mody dopóki będą zainteresowani.
Przy okazji mały miks ostatnich "fajtnajtowych" walk poniżej: