Wiadomości :: RedOrchestra.Pl :: Ogłoszenia duszpasterskie
Author:
Submitted by: BartBear_[PL]   Date: 2011-09-07 18:29
Comments: (2)   Ratings:
 
Moi drodzy parafianie...


Wiadomo, że zmiany które mają zajść na tej stronie są nieuniknione i zbliżają się wielkimi krokami, chociaż parafrazując... "Wiem że nie wszystko dzieje się tak szybko jakbyśmy chcieli, ale jesteśmy na dobrej drodze".
Rozwijając tą myśl informujemy, że niestety na skutek braku wystarczających "środków i sił" nie uda nam się uruchomić STRONY na datę premiery RO2 (chodzi zarówno o wizualizacje jak i funkcjonalności typu nowe Mapowisko czy podglądy serwerów itp. Termin realny to koniec miesiąca, tak więc nie jest aż tak najgorzej).
Na dzień premiery gotowe będzie nowe Forum na silniku SMF 2.0 i w związku z uruchomieniem tej usługi musimy zgodzić się na pewien dyskomfort związany z synchronizacją danych, konfiguracją, testami itp. co oznacza, że od piątku (9.09.2011) do niedzieli (11.09.2011) nasze Forum będzie ustawione jedynie w tryb odczytu, bądź nawet czasowo wyłączone, a po tym terminie następuje oczekiwana premiera.

Co się nie zmienia? Oczywiście nasz ciągły support dla RO:Ost i dla tych z Was którzy wytrwali z nami ten ciężki okres gdy RO stała się "niemodna i przestarzała" w przeciwieństwie do tych którzy sobie poszli a teraz wracają jak synowie marnotrawni zapewne z roszczeniami "weteranów". Dla nas Wy nasi drodzy stali Forumowicze/Gracze jesteście ważniejsi - Wy pokazaliście nam wsparcie to i my dalej będziemy Was wspierać organizując bez żadnych zakłóceń nasze cotygodniowe FightNighty w Ro i jej mody dopóki będą zainteresowani.
Przy okazji mały miks ostatnich "fajtnajtowych" walk poniżej: