Author Topic: Ulubione pojazdy.  (Read 31211 times)

Bathin

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #30 on: 04 September 2006, 15:55:46 »
w00jtek wstawił foto StuG-a G, Goose byłeś bardzo blisko, Twoje fota to StuG F/8 w grze mamy StuG-a F.
Pzdr

C!@zzz

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #31 on: 24 September 2006, 20:02:41 »
U mnie wszystko zależy od mapki:
U rusków najbardziej lubie t34, dlaczego?
Szybki, szybkie przeładowanie, dobrze ustawionego jest w stanie zniszczyć tylko z duzej odlegołosci Tiger albo Pantera. Pozatym zwykle n00biarnia leci do ISka którego także lubie jednak na szybkich mapkach pokroju Ogledowa jakos wole t34.
Kolejnym czolgiem ktory lubie to t60. Wraz z dobrym kierowca naprawde fajnie sie z nim gra jednak samemu to zwykle wystarcza jeden strzal z jakiego kolwiek czolgu.
Za to nie nawidzie KV 2 oraz su 76. Jakos poprostu nie czuje tych czolgow :]

U niemców naprade lubie Panzera 4 z działem (a nie beznadziejna haubica). Chociaz czesto jest ofiara t34 czy jakiegos ISKa fajnie sie nim gra- szybki reload, dobrze ustawiony jest w stanie wytrzymac kilka strzalow. Pozatym jest go zawsze duzo i mozna nim jezdzic samemu :)
Nie trawie za to Tigera- wolny, zanim sie obroci wieza wrogi czolg jest w stanie 2x strzelic... Pozatym zawsze pcha sie do niego "zalowcy".... Nie przepdam tez za pantera chociaz da sie tym jezdzic :)
pozd

Jagger

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #32 on: 12 October 2006, 10:59:25 »
Z rosyjskich maszyn najlepszy IS-2, zazwyczaj jeden strzał w wraży czołg i po sprawie. Wysoka celnośc w zasadzie rekompensuje mi wolne przeładowanie... Jeśli chodzi o niemiecki park maszyn... no cóż szczególnie przypadł mi do gustu PzKpfw IV, chociaż irytujące jest to, że w grze występuje tylko wersja F i F2. PzKpfw IV Ausf. H z ekranami pancernymi, to było by coś! Panterka to też bardzo dobra maszyna, choc muszę przyznac, że rzadko jej używam... po prostu zawsze znajdzie się ktoś kto weźmie ją do walki pierwszy:D Zresztą z moimi umiejętnościami szkoda było by marnowac taki czołg xD   No i jeszcze Sturmgeschutz III; po prostu rządzi, muszę przyznac, że używając tego działa samobieżnego mam najwięcej fragów. A reszta pojazdów? Tygrys: wolny obrót wieżyczki, dużo prostych powierzchni, duża sylwetka - kiepski. Su76: seryjka smg po naszym pojeździe i czekamy na resp. T34: ma niezłe działo (no może nie T34/76...) szybki, dobrze ukształtowany pancerz zwiększa bezpieczeństwo bierne... ale szczerze mówiąc jakoś go nie trawię. T60: łatwo zwrócic na siebie uwagę licznymi rozbłyskami z lufy, poza tym niezbyt wytrzymały. Jeszcze KV1s (a widziałem po niektórych postach jak ludziska mówią, że to KV2... mała pomyłka xD), który jest naprawde niezły o ile potrafi się go używac. No i PzKPfw III, szczerze mówiąc nigdy nim nie jeżdżę, więc się nie wypowiem... wolę już Stuga lub Pz. IV....

Yab_PL

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #33 on: 21 October 2006, 11:38:46 »
z rosyjskich to hmm... IS2 i T34/85. Niemieckich jakos nie trawie - wolne i rzucaja sie w oczy. Poza tym jakos tak dziwna tendencje maja zeby plonac od 1 strzalu. Ale za to lepszy MG maja :)

piter306

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #34 on: 23 October 2006, 19:30:23 »
Po ostatnich walkach na Orel i Black Day July wydaje mi się, że StuG został nagle osłabiony. 10 razy pod rząd trafiałem T-34 bez efektu, celując w różne miejsca. Na następnej mapie walcząc SU-76 zdarzały mi się po 3 spalone niemieckie czołgi pod rząd. Czy ktoś ma podobnie?

_IronMaiden_

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #35 on: 02 February 2007, 20:47:53 »
Quote
wOOjtek :
Zdecydowanie do ulubionych należy to oto cudeńko które widać na zdjęciu poniżej.:)





Znienawidzone to wszystko co ma wymalowaną czerwoną gwiazde na pancerzu :D

Pozdrawiam


hej od razu widać że jesteś swój gościu :D ja też kocham niemiecki sprzęt a czerwona gwiazda odeszła do lamusa jak tata obejrzał ostatni odcinek czterech pancernych ;p chociaz to był fajny film ;p

aaa i jeszcze jedno... sory że czepiam się szczegółów ale dla zachowania prawidłowej terminologii: czołg to pojazd opancerzony, którego wieżyczka wyposażona jest w działo i może obracać się 360 stopni dookoła osi pojazdu. wiec nie nazywajcie np StuG-a czołgiem bo to jest własciwie działo szturmowe (tak tak StuG to działo szturmowe a nie ppanc ale skoro w grze uzywamy go jak działa ppanc to co to za różnica :P ważne że ruski dostał :D)
dla dociekliwych: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sturmgeschütz_IV przeczytajcie też odnośnik do "Dzialo szturmowe" :)

ps ja sie nie wymądrzam :P ja tylko jestem dokładny jak niemiec -aż do przesady :P

Bercik

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #36 on: 17 August 2007, 17:40:17 »
I tak najlepszą brońą pancerną jak dla mnie to StuG i Pantera. A z ruskich to tylko T-34/85 bo szybki

PlutonowyJelen

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #37 on: 19 August 2007, 10:27:15 »
Hmmm , a ja bede orginalny ! :) najbardziej pasuje mi KV1S z ruskich !!! to co ze wolny , jakis taki nieforemny... ale za to jaka skutecznosc !! :) oczywiscie IS2 tez jest dobry , ale na tego sie zalapac to loteria ;) a KV1S-ika kazdy zostawia :) a to takie male niepozorne kaczatko ( bez skojarzen) cudo :) T-34/85 od biedy moze byc , natomiast niemieckich wogole nie trawie , wolne toto ... tragedia dla mnie :)

P4st4

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #38 on: 11 September 2007, 18:56:11 »
A w ogóle nie używam czołgów a jak już muszę to biorę panzera 4, bo zazwyczaj panthery są już zajęte i nie chcę się komuś wbijać. Jeśli jednak jest taka opcja, to zawsze biorę zioma z panzerfausem i staram się wspierać tanki :)

Baran

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #39 on: 15 September 2007, 13:47:51 »
Panther. Dziękuję za uwagę :D

tankmaster

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #40 on: 24 July 2008, 21:08:11 »
Po stronie niemieckiej : Stug III i Pantera. Strona rosyjska : IS-2. :) Osobiście najbardziej cenię Tygrysa II/Królewskiego oraz M26 Pershing ale ich nie ma :blush

Yab_PL

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #41 on: 24 July 2008, 22:23:40 »
jaa, co wy widzicie w dzialach samobierznych w RO? Przeciez to padaki w ogromnej wiekszosci przypadkow o_O

Tankista

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #42 on: 25 July 2008, 00:13:33 »
ISU 152 to nie taka wielka padaka ;)

Hiacenty

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #43 on: 25 July 2008, 01:28:34 »
I tak nie ma bata na Tygrysa :satisfieddla mnie w RO jest dużo lepszy niż Panther i najlepszy. Co do IS-a to w RO strasznie go w wzmocnili  :O_o

VikPL

  • Guest
Ulubione pojazdy.
« Reply #44 on: 25 July 2008, 10:09:33 »
eh jak wczoraj zachwalałeś go na czacie Tankista:)